Семей қаласы мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 36/191-V "Семей қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихатының 2015 жылғы 18 наурыздағы № 38/209-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 27 наурызда № 3782 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы N 47/258-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихатының 23.12.2015 N 47/258-V шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 2-тармағының 5) тармақшасына және 109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 4 наурыздағы № 25/311-V "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 24/289-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3724 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Семей қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Семей қаласы мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 36/191-V "Семей қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3601 болып тіркелген, 2015 жылғы 6 қаңтардағы № 1 "Семей таңы" және "Вести Семей" газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармағында:
1) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 21 652 898 мың теңге:
салықтық түсімдер – 11 521 514 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 564 057 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 228 490 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 9 338 837 мың теңге;
2) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"шығындар – 21 507 989,1 мың теңге;";
3) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"таза бюджеттік кредит беру - 11 934,1 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 16 314,1 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4 380 мың теңге;";
5) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығы (профициті) – 132 974,8 мың теңге;";
6) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – (-) 132 974,8 мың теңге.";
3-тармағы келесі редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Семей от 23 декабря 2014 года № 36/191-V "О бюджете города Семей на 2015-2017 годы"
Решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 18 марта 2015 года № 38/209-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 27 марта 2015 года № 3782. Утратило силу - решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2015 года № 47/258-V
Сноска. Утратило силу - решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 23.12.2015 N 47/258-V (вводится в действие с 01.01.2016 ).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5) пункта 2 статьи 106 и статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 4 марта 2015 года № 25/311-V "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2014 года № 24/289-V "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3724) маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Семей от 23 декабря 2014 года № 36/191-V "О бюджете города Семей на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3601, опубликовано в газетах "Семей таңы" и "Вести Семей" от 6 января 2015 года № 1), следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 21 652 898 тысяч тенге:
налоговые поступления – 11 521 514 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 564 057 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 228 490 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9 338 837 тысяч тенге;"
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"затраты – 21 507 989,1 тысяч тенге;";
подпункт 3 изложить в следующей редакции:
"чистое бюджетное кредитование – 11 934,1 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 16 314,1 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4 380 тысяч тенге;";
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
"дефицит (профицит) бюджета – 132 974,8 тысяч тенге;";
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
"финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – (-) 132 974,8 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:

"2015 жылға арналған төлем көздерінен ұсталатын әлеуметтік салық, жеке табыс салығы, төлем көздерінен ұсталатын шетел азаматтарының жеке табыс салығы бойынша табысты бөлу нормативтері Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 4 наурыздағы № 25/311-V "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 24/289-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3724 болып тіркелген) шешіміне сәйкес 87,5 пайыз атқарылуға алынсын";
5-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек кодексінің 238-бабына сәйкес азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін білім беру және мәдениет саласындағы мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметкерлердің айлықақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда бюджет жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік ставкалар бюджет қаражаты есебінен белгіленсін.";
10-тармақта:
екінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмекке – 223 027 мың теңге;";
төртінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағуға – 13 027 мың теңге;";
алтыншы абзацпен келесі редакцияда толықтырылсын:
"ветеринарлық дәрі-дәрмектерді қолдануға – 16 692 мың теңге;";
жетінші абзацпен келесі редакцияда толықтырылсын:
"ветеринарлық дәрі-дәрмектерді уақытша сақтауға – 20 мың теңге;";
сегізінші абзацпен келесі редакцияда толықтырылсын:
"әлеуметтік-маңызды жарнама, ақпараттық баспа материалдар дайындау және әзірлеуге – 30 000 мың теңге.";
11-тармақта:
екінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, және (немесе) жайластыруға – 140 589 мың теңге;";
үшінші абзац алынып тасталсын;
"коммуналдық шаруашылығын дамытуға – 0 мың теңге;";
төртінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"білім беру объектілерін салу және реконструкциялауға – 45 488 мың теңге;";
бесінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға – 24 772 мың теңге;".
12-тармақта:
тоғызыншы абзац келесі редакцияда жазылсын:
"мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге – 1 550 095 мың теңге;".

"Принять к исполнению на 2015 год нормативы распределения доходов в бюджет города по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источников выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты в размере 87,5%, согласно решению Восточно-Казахстанского областного маслихата от 4 марта 2015 года № 25/311-V "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2014 года № 24/289-V "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3724)";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"В соответствии со статьей 238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года установить специалистам в области образования и культуры, являющимися гражданскими служащими и работающим в сельской местности, за счет бюджетных средств повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.";
в пункте 10:
абзац второй изложить в следующей редакции:
"на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан – 223 027 тысяч тенге;";
абзац четвертый изложить в следующей редакции:
"на содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям – 13 027 тысяч тенге;";
дополнить абзацем шестым в следующей редакции:
"на применение ветеринарных препаратов – 16 692 тысяч тенге;";
дополнить абзацем седьмым в следующей редакции:
"на временное хранение ветеринарных препаратов – 20 тысяч тенге;";
дополнить абзацем восьмым в следующей редакции:
"на разработку и изготовление социально-значимой рекламы, информационных печатных материалов – 30 000 тысяч тенге.";
в пункте 11:
абзац второй изложить в следующей редакции:
"на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 140 589 тысяч тенге;";
абзац третий исключить;
абзац четвертый изложить в следующей редакции:
"на строительство и реконструкцию объектов образования – 45 488 тысяч тенге;";
абзац пятый изложить в следующей редакции:
"на развитие системы водоснабжения и водоотведения – 24 772 тысяч тенге;";
в пункте 12:
абзац девятый изложить в следующей редакции:
"на оплату труда по новой модели системы оплаты труда и выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов – 1 550 095 тысяч тенге;";