Семей қаласы мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 36/191-V "Семей қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихатының 2015 жылғы 21 тамыздағы № 44/243-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 28 тамызда № 4120 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы N 47/258-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихатының 23.12.2015 N 47/258-V шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, 109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Семей қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Семей қаласы мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 36/191-V "Семей қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 3601 болып тіркелген, 2015 жылғы 6 қаңтардағы № 1 "Семей таңы" және "Вести Семей" газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармағында:
1) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 17 911 949,8 мың теңге:
салықтық түсімдер – 11 531 514,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 188 077,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 654 470,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата города Семей от 23 декабря 2014 года № 36/191-V "О бюджете города Семей на 2015-2017 годы"
Решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 21 августа 2015 года № 44/243-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 28 августа 2015 года № 4120. Утратило силу - решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2015 года № 47/258-V
Сноска. Утратило силу - решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 23.12.2015 N 47/258-V (вводится в действие с 01.01.2016 ).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Семей от 23 декабря 2014 года № 36/191-V "О бюджете города Семей на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3601, опубликовано в газетах "Семей таңы" и "Вести Семей" от 6 января 2015 года № 1), следующие изменения:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 17 911 949,8 тысяч тенге:
налоговые поступления – 11 531 514,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 188 077,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 654 470,0 тысяч тенге;