Семей қаласы мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 36/191-V "Семей қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихатының 2015 жылғы 27 қазандағы № 45/247-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 30 қазанда № 4208 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы N 47/258-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихатының 23.12.2015 N 47/258-V шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, 109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 7 қазандағы № 32/379-V "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 24/289-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 4173 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Семей қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Семей қаласы мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 36/191-IV "Семей қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде 2014 жылғы 30 желтоқсандағы № 3601 болып тіркелген, 2015 жылғы 6 қаңтардағы № 1 "Семей таңы" және "Вести Семей" газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармағында:
1) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 18 451 514,8 мың теңге:
салықтық түсімдер – 11 582 610,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 399 523,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 605 588,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 5 863 793,8 мың теңге;";
2) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"шығындар – 18 159 170,9 мың теңге;";
3) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"таза бюджеттік кредит беру – 1 835 054,2 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 1 839 434,2 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4 380,0 мың теңге;";
4) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – -55 500,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 55 500,0 мың теңге;";
5) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығы (профициті) – -1 487 210,3 мың теңге;";
6) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 487 210,3 мың теңге.";
2-тармақ келесі редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Семей от 23 декабря 2014 года № 36/191-V "О бюджете города Семей на 2015-2017 годы"
Решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 27 октября 2015 года № 45/247-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 30 октября 2015 года № 4208. Утратило силу - решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2015 года № 47/258-V
Сноска. Утратило силу - решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 23.12.2015 N 47/258-V (вводится в действие с 01.01.2016 ).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 7 октября 2015 года № 32/379-V "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2014 года № 24/289-V "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4173) маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Семей от 23 декабря 2014 года № 36/191-V "О бюджете города Семей на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 30 декабря 2014 года № 3601, опубликовано в газетах "Семей таңы" и "Вести Семей" от 6 января 2015 года № 1), следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"доходы – 18 451 514,8 тысяч тенге:
налоговые поступления – 11 582 610,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 399 523,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 605 588,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 863 793,8 тысяч тенге;";
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"затраты – 18 159 170,9 тысяч тенге;";
подпункт 3) изложить в следующей редакции:
"чистое бюджетное кредитование – 1 835 054,2 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 1 839 434,2 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4 380,0 тысяч тенге;";
подпункт 4) изложить в следующей редакции:
"сальдо по операциям с финансовыми активами – -55 500,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 55 500,0 тысяч тенге;";
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
"дефицит (профицит) бюджета – -1 487 210,3 тысяч тенге;";
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
"финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 487 210,3 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в следующей редакции:

"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланының) жергілікті атқарушы органының резерві 17 231,5 мың теңге сомасында бекітілсін.";
10-тармақта:
екінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмекке – 228 115,0 мың теңге;";
алтыншы абзац келесі редакцияда жазылсын:
"ветеринарлық дәрі-дәрмектерді қолдануға – 16 052,0 мың теңге;";
он бірінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"үш Е-35 қазанын орнатумен РК-1 кеңейту және қайта қалпына келтіру" объектісінде іске қосу мен жөндеу жұмыстарын жүргізуге және смета әзірлеуге – 17 001,6 мың теңге;";
он үшінші абзацпен келесі редакцияда толықтырылсын:
"балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беруге – 19 707,7 мың теңге;";
он төртінші абзацпен келесі редакцияда толықтырылсын:
"құралдарды және жылу жүйелереін ағымдағы жөндеуге – 45 070,0 мың теңге;";
он бесінші абзацпен келесі редакцияда толықтырылсын:
"Мемлекеттік органның күрделі шығыстарына – 7 480,0 мың теңге;";
он алтыншы абзацпен келесі редакцияда толықтырылсын:
"көптілділікті дамыту бойынша бағдарламаны жүзеге асыру үшін 5 пен 11-сынып оқушыларына оқулықтар, дәптерлер және мультимедиялық дискілерді сатып алуға – 69 144,7 мың теңге.";
11-тармақта:
екінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, және (немесе) жайластыруға – 284 326,0 мың теңге;";
төртінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға – 49 772,0 мың теңге;";
алтыншы абзацпен келесі редакцияда толықтырылсын:
"коммуналдық шаруашылығын дамытуға – 20 000,0 мың теңге.";
12-тармақта:
төртінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"үш деңгейдегі жүйе бойынша біліктілігін арттырған мұғалімдерге еңбекақыны жоғарылатуға – 157 000,0 мың теңге;";
сегізінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге – 133 796,0 мың теңге;";
тоғызыншы абзац келесі редакцияда жазылсын:
"мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге – 510 867,6 мың теңге;";
14-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"2015 жылға арналған жергілікті бюджеттің кірістер құрамында республикалық бюджеттен 13 346,1 мың теңге сомасында кредит қарастырылғандығы ескерілсін, соның ішінде:

"Утвердить резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) – 17 231,5 тысяч тенге.";
в пункте 10:
абзац второй изложить в следующей редакции:
"на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан – 228 115,0 тысяч тенге;";
абзац шестой изложить в следующей редакции:
"на применение ветеринарных препаратов – 16 052,0 тысяч тенге;";
абзац одиннадцатый изложить в следующей редакции:
"на разработку сметы и проведение пусконаладочных работ на объекте "Расширение и реконструкция РК-1 с установкой трех котлов Е-35" - 17 001,6 тысяч тенге;";
дополнить абзацем тринадцатым в следующей редакции:
"на дополнительное образование для детей и юношества по спорту – 19 707,7 тысяч тенге;";
дополнить абзацем четырнадцатым в следующей редакции:
"на текущий ремонт оборудования и тепловых сетей – 45 070,0 тысяч тенге;";
дополнить абзацем пятнадцатым в следующей редакции:
"на капитальные расходы государственного органа – 7 480,0 тысяч тенге;";
дополнить абзацем шестнадцатым в следующей редакции:
"на приобретение учебников, тетрадей и мультимедийных дисков для учащихся с 5 по 11 классы на реализацию программы по развитию полиязычия – 69 144,7 тысяч тенге.";
в пункте 11:
абзац второй изложить в следующей редакции:
"на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 284 326,0 тысяч тенге;";
абзац четвертый изложить в следующей редакции:
"на развитие системы водоснабжения и водоотведения – 49 772,0 тысяч тенге;";
дополнить абзацем шестым в следующей редакции:
"на развитие коммунального хозяйства – 20 000,0 тысяч тенге.";
в пункте 12:
абзац четвертый изложить в следующей редакции:
"на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе – 157 000,0 тысяч тенге;";
абзац восьмой изложить в следующей редакции:
"на проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне – 133 796,0 тысяч тенге;";
абзац девятый изложить в следующей редакции:
"на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов – 510 867,6 тысяч тенге;";
пункт 14 изложить в следующей редакции:
"Учесть, что в составе поступлений местного бюджета на 2015 год предусмотрены кредиты из республиканского бюджета в сумме 13 346,1 тысяч тенге, в том числе:

мамандардың әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыру үшін – 13 346,1 мың теңге.".
1-қосымшаға сәйкес 1-қосымша келесі редакцияда жазылсын;
2-қосымшаға сәйкес 6-қосымша келесі редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат сессиясының төрағасы Б. Қайрамбаев
Қалалық мәслихаттың хатшысы Б. Ақжалов
2015 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 36/191-V шешiмге
1-қосымша

на реализацию мер социальной поддержки специалистов – 13 346,1 тысяч тенге.".
приложение 1 изложить в следующей редакции, согласно приложению 1;
приложение 6 изложить в следующей редакции, согласно приложению 2.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель
сессии городского маслихата Б. Кайрамбаев
Секретарь
городского маслихата Б. Акжалов
Приложение 1 к решению
от 23 декабря 2015 года
№ 36/191-V
Приложение 1 к решению

69 968,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
1 791,0
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
13 337,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
40 880,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
61 742,3
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
61 742,3
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 382 732,2
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
13 147,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
13 147,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
13 147,0
2
Әлеуметтiк көмек
1 151 950,6
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 151 950,6
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
136 831,8
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
7 155,2
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
33 613,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
41 265,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
290 831,8
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
46 341,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
78 338,9
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
105 874,8
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
155 462,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
21 946,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
73 392,9
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1 465,0
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
159 433,2
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
217 634,6
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
217 634,6
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
94 599,6
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

69 968,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
1 791,0
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
13 337,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
40 880,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
61 742,3
037
Строительство и реконструкция объектов образования
61 742,3
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 382 732,2
1
Социальное обеспечение
13 147,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
13 147,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
13 147,0
2
Социальная помощь
1 151 950,6
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 151 950,6
002
Программа занятости
136 831,8
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
7 155,2
005
Государственная адресная социальная помощь
33 613,0
006
Оказание жилищной помощи
41 265,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
290 831,8
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
46 341,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
78 338,9
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
105 874,8
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
155 462,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
21 946,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
73 392,9
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1 465,0
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
159 433,2
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
217 634,6
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
217 634,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
94 599,6
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат