"2015-2017 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы" Риддер қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 30/2-V шешіміне өзгерістер мен толыктыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2015 жылғы 14 шілдедегі N 36/3-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 27 шілдеде N 4060 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы N 40/2-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 23.12.2015 N 40/2-V шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабы 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облысы мәслихатының 2015 жылғы 1 шілдедегі № 29/345-V "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2014 жылғы 10 желтоқсандағы №24/289-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4017 тіркелген) сәйкес, Риддер қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Риддер қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы №30/2-V "2015-2017 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3623 тіркелген, "Лениногорская правда" газетінінің 2015 жылғы 30 қаңтардағы № 5 санында жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2015 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4096320,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2690854 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9313 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 37100 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1359053,9 мың теңге;
2) шығындар – 4110648,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 75555 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 75555 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге,
5) бюджет тапшылығы (профицит) – 89882,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 89882,3 мың теңге.";
5-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"5. 2015 жылға арналған қаланың жергілікті атқарушы органының резерві 54745 мың теңге көлемінде бекітілсін.";
7-тармақ келесі редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнения в решение Риддерского городского маслихата от 24 декабря 2014 года № 30/2-V "О бюджете города Риддера на 2015-2017 годы"
Решение Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 14 июля 2015 года N 36/3-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 27 июля 2015 года № 4060. Утратило силу - решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2015 года N 40/2-V
Сноска. Утратило силу - решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2015 N 40/2-V (вводится в действие с 01.01.2016).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 01 июля 2015 года № 29/345-V "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2014 года № 24/289-V "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4017) Риддерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Риддерского городского маслихата от 24 декабря 2014 года № 30/2-V "О бюджете города Риддера на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3623, опубликовано в газете "Лениногорская правда" от 30 января 2015 года № 5) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Риддера на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 096 320,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 690 854 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 9 313 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 37 100 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 359 053,9 тысяч тенге;
2) затраты – 4 110 648,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 75 555 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 75 555 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 89 882,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 89 882,3 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2015 год в размере 54745тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в следующей редакции:

"7. 2015 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілген ағымдағы нысаналы трансферттер 37235 мың теңге мөлшерінде көзделсін.";
8-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"8. 2015 жылға қалалық бюджетке 273364,9 мың теңге мөлшерінде облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін.";
9-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"9. 2015 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен берілген ағымдағы нысаналы трансферттер 346787 мың теңге мөлшерінде көзделсін.";
келесі мәтіндегі 15-тармақпен толықтырылсын:
"15. 10-қосымшаға сәйкес 2015 жылға арналған қала бюджетіне республикалық бюджеттен бөлінетін нысаналы даму трансферттері 138114 мың теңге көлемінде көзделсін, соның ішінде:
138114 мың теңге–60 пәтерлік тұрғын үй құрылысына (10-позиция).";
осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес 1, 6, 7-қосымшалар келесі редакцияда жазылсын;
осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес 10 - қосымшамен толықтырылсын.

"7. Предусмотреть на 2015 год в городском бюджете целевые текущие трансферты из областного бюджета в размере 37235 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Предусмотреть в городском бюджете на 2015 год целевые трансферты на развитие из областного бюджета в размере 273364,9 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Предусмотреть в городском бюджете на 2015 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в размере 346787 тысяч тенге.".
дополнить пунктом 15 следующего содержания:
"15. Предусмотреть в городском бюджете на 2015 год целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета в размере 138114 тысяч тенге, согласно приложению 10, в том числе:
138114 тысяч тенге – на строительство 60-ти квартирного жилого дома (позиция 10).".
приложения 1, 6, 7 изложить в следующей редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению;
дополнить приложением 10 согласно приложению 4 к настоящему решению.

5718
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
31751
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналардың қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
29819
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
895
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердің және ұйымдардың күрделі шығыстары
4079
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
41736,5
037
Білім беру объектілерін салу және қайта жаңғырту
41736,5
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
240831
2
Әлеуметтік көмек
193225
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
193225
002
Жұмыспен қамтамасыз ету бағдарламасы
48085
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
112
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2839
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
6732
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
41020
010
Үйден тәрбиеленіп оқылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1935
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
25562
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
1083
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
13921
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
51936
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
47606
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
47606
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29553
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
434
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
217
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
6331
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру

5718
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
31751
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
29819
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей) -сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
895
067
Капительные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
4079
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
41736,5
037
Строительство и реконструкция объектов образования
41736,5
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
240831
2
Социальная помощь
193225
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
193225
002
Программа занятости
48085
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
112
005
Государственная адресная социальная помощь
2839
006
Оказание жилищной помощи
6732
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
41020
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1935
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
25562
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
1083
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
13921
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
51936
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
47606
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
47606
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
29553
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
434
021
Капитальные расходы государственного органа
217
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
6331
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов