"2015-2017 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы" Риддер қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 30/2-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы N 40/18-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 24 желтоқсандағы N 4291 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы N 40/2-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 23.12.2015 N 40/2-V шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 - бабы 1 - тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 - бабы 1 - тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облысы мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 34/410-V "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2014 жылғы 10 желтоқсандағы Шығыс Қазақстан облысы мәслихатының № 24/289-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4270 тіркелген) сәйкес Риддер қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Риддер қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы №30/2-V "2015-2017 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3623 тіркелген, "Лениногорская правда" газетінің 2015 жылғы 30 қаңтардағы № 5 санында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2015 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3803543,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2698255 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9313 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 29699 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1066276,3 мың теңге;
2) шығындар – 3817870,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 14327,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 14327,3 мың теңге";
9 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Риддерского городского маслихата от 24 декабря 2014 года № 30/2-V "О бюджете города Риддера на 2015-2017 годы"
Решение Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 22 декабря 2015 года N 40/18-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 24 декабря 2015 года № 4291. Утратило силу - решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2015 года N 40/2-V
Сноска. Утратило силу - решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2015 N 40/2-V (вводится в действие с 01.01.2016)
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 34/410-V "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2014 года № 24/289-V "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4270) Риддерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Риддерского городского маслихата от 24 декабря 2014 года №30/2-V "О бюджете города Риддера на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3623, опубликовано в газете "Лениногорская правда" от 30 января 2015 года № 5) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Риддера на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 3803543,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2698255 тысяч тенге,
неналоговые поступления – 9313 тысяч тенге,
поступления от продажи основного капитала – 29699 тысяч тенге,
поступления трансфертов – 1066276,3 тысяч тенге;
2) затраты – 3817870,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -14327,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 14327,3 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:

"9. 2015 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен берілген ағымдағы нысаналы трансферттер 331449,4 мың теңге мөлшерінде көзделсін.";
11 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"11. 2015 жылға арналған қалалық бюджетте жергілікті бюджеттен қаржыланатын мемлекеттік қызметшілерге жатпайтын мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің, сонымен бірге мемлекеттік кәсіпорындардың қызметкерлерінің еңбек ақысына еңбектің ерекше жағдайы үшін айсайынғы үстемақы төлеуге республикалық бюджеттен берілген ағымдағы нысаналы трансферттер 112456 мың теңге мөлшерінде көзделсін.";
осы шешімнің 1, 6 – қосымшаларына сәйкес 1, 2 - қосымшалар келесі редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан қолданысқа енгізіледі.
Сессияның төрағасы Б. КЗЫКЕЕВ
Қалалық мәслихат хатшысы И.ПАНЧЕНКО

"9. Предусмотреть в городском бюджете на 2015 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в размере 331449,4 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в следующей редакции:
"11. Предусмотреть в городском бюджете на 2015 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов в размере 112456 тысяч тенге, согласно приложению 2.";
приложения 1, 6 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии Б. КЗЫКЕЕВ
Секретарь городского маслихата И. ПАНЧЕНКО
Приложение 1
к решению XХХХ сессии
Риддерского городского
маслихата

267
003
Жастар саясаты саласында iс-шараларды iске асыру
546
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
6234
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
249
003
Мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
2738
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) кітапханаларының жұмыс істеуі
2314
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықының басқа да тілдерін дамыту
547
008
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
386
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
457
4460
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы, ветеринария және жер қатынастары бөлімі
457
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында ауыл шаруашылығы, ветеринария және жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
457
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
407
4466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
407
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
407

267
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
546
457
Отдел культуры и развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
6234
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
249
003
Поддержка культурно-досуговой работы
2738
006
Функционирование районных (городских) библиотек
2314
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
547
008
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
386
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
457
460
Отдел сельского хозяйства, ветеринарии и земельных отношений района (города областного значения)
457
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства, ветеринарии и земельных отношений на территории района (города областного значения)
457
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
407
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
407
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшение архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
407