2016 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерлерін бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 1324 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 04 ақпанда № 4391 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6-бабының 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Риддер қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2016 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерлері осы қаулының қосымшасына сай бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Риддер қаласы әкімінің орынбасары Д.Б. Дүйсембаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Риддер қаласының әкімі Ж. Мұратов
Әкімдіктің
2015 жылғы "28" желтоқсан
№ 1324 қаулысына қосымша
2016 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға, мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерлері
Бір айда бір тәрбиеленушінің жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері, теңге
Бір тәрбиеленушіге шығындардың орташа айлық құны, теңге
Республикалық бюджет
Жергілікті бюджет
Балабақшалар, бөбекжайлар
Шағын-орталықтар
Балабақшалар, бөбекжайлар
Шағын-орталықтар
Балабақшалар, бөбекжайлар
Шағын-орталықтар
мемлекеттік
жеке
мемлекеттік
жеке
мемлекеттік
жеке
мемлекеттік
жеке
мемлекеттік
жеке
мемлекеттік
жеке
24185,0
24185,0
18190,0
0
24185,0
0
0
0
24185,0
24185,0
18190,0
0
кестенің жалғасы:
Ата-ананың ақы төлеу айлық мөлшері, теңге
Тәрбиеленушілердің саны, адам
Балабақшалар, бөбекжайлар
Шағын-орталықтар
Балабақшалар, бөбекжайлар
Шағын-орталықтар
мемлекеттік
жеке
мемлекеттік
жеке
мемлекеттік
жеке
мемлекеттік
жеке

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размеров подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год
Постановление акимата города Риддера Восточно-Казахстанской области от 28 декабря 2015 года № 1324. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 04 февраля 2016 года № 4391. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат города Риддера ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размеры подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Риддер Д.Б. Дюсембаева.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Риддера Ж. Муратов
Приложение
к постановлению акимата
от "28" декабря 2015 года
№ 1324
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размеры подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год
Размер подушевого финансирования на одного воспитанника в месяц, тенге
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц, тенге
Республиканский бюджет
Местный бюджет
Детские сады, ясли
Мини-центры
Детские сады, ясли
Мини-центры
Детские сады, ясли
Мини-центры
государственные
частные
государственные
частные
государственные
частные
государственные
частные
государственные
частные
государственные
частные
24185,0
24185,0
18190,0
0
24185,0
0
0
0
24185,0
24185,0
18190,0
0
продолжение таблицы:
Размер родительской платы в месяц, тенге
Количество воспитанников, человек
Детские сады, ясли
Мини-центры
Детские сады, ясли
Мини-центры
государственные
частные
государственные
частные
государственные
частные
государственные
частные