2015 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландыру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 13 қаңтардағы № 2 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 26 қаңтарда № 3657 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 05 мамырдағы № 169 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық әкімдігінің 05.05.2016 № 169 қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабы 5) тармақшасының, 20-бабының, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысымен бекітілген Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландыру ережесінің 6, 7, 8, 18-тармақтарының негізінде, мемлекеттік кепілдіктер жүйесін кеңейту мақсатында және жұмысқа орналасуда қиыншылық көретін халықтың әр түрлі топтарын қолдау үшін, Бесқарағай аудандық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2015 жылы қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2. 2015 жылы қоғамдық жұмыстар өткізілетін ұйымдардың қоса беріліп отырған тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері, қаржыландыру көздері және нақты шарттары бекітілсін.

Об организации и финансировании общественных работ в 2015 году
Постановление Бескарагайского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 13 января 2015 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 26 января 2015 года № 3657. Утратило силу - постановлением Бескарагайского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 05 мая 2016 года № 169
Сноска. Утратило силу - постановлением Бескарагайского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 05.05.2016 № 169.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
На основании подпункта 5) статьи 7, статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", пунктов 6, 7, 8, 18 Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях расширения системы государственных гарантий и для поддержки различных групп населения, испытывающих затруднение в трудоустройстве, акимат Бескарагайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы в 2015 году.
2. Утвердить прилагаемый перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы в 2015 году, виды, объемы, источники финансирования и конкретные условия общественных работ.

3. Қоғамдық жұмыстарға қатысушылардың жергілікті бюджет қаражатынан еңбекақысының мөлшері 2015 жылға белгіленген 1 ең төменгі жалақы мөлшерінде бекітілсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Бесқарағай ауданы әкімінің орынбасары Е. Е. Рахметуллинге жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Н. Сыдықов
Бесқарағай ауданы әкімдігінің

3. Размер оплаты труда участников общественных работ из средств местного бюджета утвердить в размере не менее 1 минимальной заработной платы, установленной на 2015 год.
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима Бескарагайского района Рахметуллина Е. Е.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Н. Сыдыков
Приложение к постановлению
акимата Бескарагайского района

2015 жылғы "13" қаңтар № 2
қаулысына қосымша
2015 жылы қоғамдық жұмыстар өткізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық
жұмыстардың түрлері, көлемдері, қаржыландыру көздері және нақты шарттары
Ұйымдар атауы
Қоғамдық жұмыс түрлері
Атқарылатын жұмыстар көлемі
Сұраныс (жарияланған қажеттілік)
Ұсыныс (бекітілді)
Қаржыландыру көзі
(бюджет)
1
2
3
4
5
6
7
1
"Бесқарағай ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Мұрағат және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуге көмек көрсету, хат-хабарларды жеткізу, аумақтарды жинау
күн сайын 60 құжат;
күн сайын 40 құжат;
күн сайын 1200 шаршы метр
6
6
Бесқарағай ауданының бюджеті
2
"Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық Бесқарағай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі.
Шаруашылық жүргізу кітаптарын анықтау бойынша сұрауларға қатысу, мұрағат және ағымдағы құжаттарымен жұмыс істеуге көмек көрсету;
аумақтарды тазалауға көмек көрсету;
ғимараттарды жөндеу және қызмет көрсету бойынша жұмыстар, маусымдық жылу беру жұмыстары; мәдени бағыттағы ауқымды
күн сайын 25 құжат;
ай сайын 30 гектар;
ай сайын 600 шаршы метр
40
40
Бесқарағай ауданының бюджеті
3
"Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық Баскөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Шаруашылық жүргізу кітаптарын анықтау бойынша сұрауларға қатысу, мұрағат және ағымдағы құжаттарымен жұмыс істеуге көмек көрсету;
аумақтарды тазалауға көмек көрсету;
ғимараттарды жөндеу және қызмет көрсету бойынша жұмыстар, маусымдық жылу беру жұмыстары;
мәдени бағыттағы іс-шараларды ұйымдастыруға көмек көрсету
күн сайын 25 құжат;
ай сайын 30 гектар;
ай сайын 300 шаршы метр;
тоқсан сайын 2 іс-шара
30
30
Бесқарағай ауданының бюджеті
4
"Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық Беген ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Шаруашылық жүргізу кітаптарын анықтау бойынша сұрауларға қатысу, мұрағат және ағымдағы құжаттарымен жұмыс істеуге көмек көрсету;
аумақтарды тазалауға көмек көрсету;
ғимараттарды жөндеу және қызмет көрсету бойынша жұмыстар, маусымдық жылу беру жұмыстары;мәдени бағыттағы а іс-шараларды ұйымдастыруға көмек көрсету
күн сайын 25 құжат;
ай сайын 30 гектар;
ай сайын 100 шаршы метр;
тоқсан сайын 2 іс-шара
35
35
Бесқарағай ауданының бюджеті
5
"Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық Глуховка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Шаруашылық жүргізу кітаптарын анықтау бойынша сұрауларға қатысу, мұрағат және ағымдағы құжаттарымен жұмыс істеуге көмек көрсету;
аумақтарды тазалауға көмек көрсету;
ғимараттарды жөндеу және қызмет көрсету бойынша жұмыстар, маусымдық жылу беру жұмыстары;
мәдени бағыттағы іс-шараларды ұйымдастыруға көмек көрсету
күн сайын 25 құжат;
ай сайын 20 гектар;
ай сайын 200 шаршы метр;
тоқсан сайын 3 іс-шара
24
24
Бесқарағай ауданының бюджеті
6
"Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық Долон ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Шаруашылық жүргізу кітаптарын анықтау бойынша сұрауларға қатысу, мұрағат және ағымдағы құжаттарымен жұмыс істеуге көмек көрсету;
аумақтарды тазалауға көмек көрсету;
ғимараттарды жөндеу және қызмет көрсету бойынша жұмыстар,
маусымдық жылу беру жұмыстары;
мәдени бағыттағы іс-шараларды ұйымдастыруға көмек көрсету
күн сайын 25 құжат;
ай сайын 30 гектар;
ай сайын 200 шаршы метр;
тоқсан сайын 2 іс-шара
12
12
Бесқарағай ауданының бюджеті
7
"Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық Канонерка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Шаруашылық жүргізу кітаптарын анықтау бойынша сұрауларға қатысу, мұрағат және ағымдағы құжаттарымен жұмыс істеуге көмек көрсету;
аумақтарды тазалауға көмек көрсету;
ғимараттарды жөндеу және қызмет көрсету бойынша жұмыстар, маусымдық жылу беру жұмыстары;
мәдени бағыттағы іс-шараларды ұйымдастыруға көмек көрсету
күн сайын 25 құжат;
ай сайын 30 гектар;
ай сайын 150 шаршы метр;
тоқсан сайын 1 іс-шара
11
11
Бесқарағай ауданының бюджеті
8
"Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық М-Владимировка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Шаруашылық жүргізу кітаптарын анықтау бойынша сұрауларға қатысу, мұрағат және ағымдағы құжаттарымен жұмыс істеуге көмек көрсету;
аумақтарды тазалауға көмек көрсету;
ғимараттарды жөндеу және қызмет көрсету бойынша жұмыстар, маусымдық жылу беру жұмыстары;
мәдени бағыттағы іс-шараларды ұйымдастыруға көмек көрсету
күн сайын 25 құжат;
ай сайын 30 гектар;
ай сайын 100 шаршы метр;
тоқсан сайын 1 іс-шара
10
10
Бесқарағай ауданының бюджеті
9
"Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық Қарабас ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Шаруашылық жүргізу кітаптарын анықтау бойынша сұрауларға қатысу, мұрағат және ағымдағы құжаттарымен жұмыс істеуге көмек көрсету;
аумақтарды тазалауға көмек көрсету;
ғимараттарды жөндеу және қызмет көрсету бойынша жұмыстар, маусымдық жылу беру жұмыстары;
мәдени бағыттағы іс- шараларды ұйымдастыруға көмек көрсету
күн сайын 25 құжат;
ай сайын 30 гектар;
ай сайын 100 шаршы метр;
тоқсан сайын 2 іс-шара
8
8
Бесқарағай ауданының бюджеті
10
"Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық Жетіжар ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Шаруашылық жүргізу кітаптарын анықтау бойынша сұрауларға қатысу, мұрағат және ағымдағы құжаттарымен жұмыс істеуге көмек көрсету;
аумақтарды тазалауға көмек көрсету;
ғимараттарды жөндеу және қызмет көрсету бойынша жұмыстар, маусымдық жылу беру жұмыстары;
мәдени бағыттағы іс-шараларды ұйымдастыруға көмек көрсету
күн сайын 25 құжат;
ай сайын 30 гектар;
ай сайын 50 шаршы метр;
тоқсан сайын 1 іс-шара
7
7
Бесқарағай ауданының бюджеті
11
"Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық Ерназар ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Шаруашылық жүргізу кітаптарын анықтау бойынша сұрауларға қатысу, мұрағат және ағымдағы құжаттарымен жұмыс істеуге көмек көрсету;
аумақтарды тазалауға көмек көрсету;
ғимараттарды жөндеу және қызмет көрсету бойынша жұмыстар, маусымдық жылу беру жұмыстары;
мәдени бағыттағы іс-шараларды ұйымдастыруға көмек көрсету
күн сайын 25 құжат;
ай сайын 30 гектар;
ай сайын 100 шаршы метр;
тоқсан сайын 1 іс-шара
5
5
Бесқарағай ауданының бюджеті
12
"Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Мұрағат және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуге көмек көрсету;
хат-хабарларды жеткізу;
Әлеуметтік жәрдемақы алушылардың материалдық тұрмыстық жағдайларын тексеруге көмек көрсету;
әлеуметтік жәрдемақы алушылардың деректер қалыптастыруға көмек көрсету;
аумақтар мен ғимараттарды жинау
ай сайын 1000 құжат;
күн сайын 40 құжат;
ай сайын 500 рет бару;
ай сайын 1000 іс;
күн сайын 100 шаршы метр
4
4
Бесқарағай ауданының бюджеті
13
"Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Мұрағат құжаттарымен жұмыс істеуге көмек көрсету;
хат-хабарларды жеткізу
күн сайын 25 құжат;
күн сайын 30 құжат
1
1
Бесқарағай ауданының бюджеті
14
"Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауданының ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесі
(келісім бойынша)
Мұрағат және ағымдағы құжаттармен, картотекамен жұмыс істеуге көмек көрсету, хат-хабарларды жеткізу;
аумақтарды жинау
күн сайын 40 құжат;
ай сайын 1000 шаршы метр
10
10
Бесқарағай ауданының бюджеті
15
"Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Мұрағат және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуге көмек көрсету, хат-хабарларды жеткізу;
күн сайын 15 құжат
2
2
Бесқарағай ауданының бюджеті
16
"Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық қорғаныс істері жөніндегі бөлім" мемлекеттік мекемесі
(келісім бойынша)
Әскер қатарына шақырылған адамдардың істерін, жұмыс істеуге көмек көрсету;
мұрағат және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуге көмек көрсету, хат-хабарларды, шақыру қағаздарын жеткізу
ай сайын 100 іс;
күн сайын 20 құжат;
ай сайын 20 шақыру қағазы
3
3
Бесқарағай ауданының бюджеті
17
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша мемлекеттік кірістер департаментінің Бесқарағай ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы" мемлекеттік мекемесі
(келісім бойынша)
Мұрағат және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуге көмек көрсету;
хат-хабарларды жеткізу
күн сайын 20 құжат;
ай сайын 1000 хат-хабарламадан аса
2
2
Бесқарағай ауданының бюджеті
18
"Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Мұрағат және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуге көмек көрсету, хат-хабарларды жеткізу;
ғимараттарды жинау
күн сайын 30 құжат;
күн сайын 80 шаршы метр;
1
1
Бесқарағай ауданының бюджеті
19
"Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық құрылыс, сәулет, және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Мұрағат және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуге көмек көрсету;
хат-хабарларды жеткізу.
күн сайын 30 құжат;
күн сайын 40 хат
2
2
Бесқарағай ауданының бюджеті
20
"Қазақстан Республикасы Әділет Министрлігі Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінің Бесқарағай ауданының Әділет басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Мұрағат және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуге көмек көрсету
ай сайын 500 құжат
2
2
Бесқарағай ауданының бюджеті
21
"Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Мұрағат және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуге көмек көрсету, хат-хабарлар мен хабарландыруларды жеткізу
күн сайын 30 құжат
2
2
Бесқарағай ауданының бюджеті
22
"Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Ауданның мәдени-бұқаралық іс-шараларын өткізуге көмек көрсету;
ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуге көмек көрсету
жылына 35 іс-шара;
ай сайын 15 құжат
5
5
Бесқарағай ауданының бюджеті
23
"Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауданының прокуратурасы" мемлекеттік мекемесі
(келісім бойынша)
Мұрағат құжаттарымен жұмыс істеуге көмек көрсету; аумақтарды жинау, ғимарат жөндеу
күн сайын 15 құжат;
ай сайын 500 шаршы метр
2
6
2
6
Бесқарағай ауданының бюджеті
24
"Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауданының орталық кітапханасы" мемлекеттік мекемесі
Оқырмандарға қызмет көрсету бойынша жұмыс істеуге, кітап қорымен жұмыс істеуге, газеттер мен журналдарды тігуге көмек көрсету
тоқсан сайын 20 адам;
күн сайын 30 атау
2
2
Бесқарағай ауданының бюджеті
25
"Қазақстан Республикасы Әділет Министрлігінің Шығыс Қазақстан облысы Сот актілерін орындау бойынша Бесқарағай аумақтық бөлімі" филиалы
(келісім бойынша)
Мұрағат және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуге көмек көрсету
күн сайын 20 құжат
2
2
Бесқарағай ауданының бюджеті
26
Шығыс Қазақстан облысы мурағаттар және құжаттама басқармасының "Бесқарағай ауданы мемлекеттік мұрағаты" комуналдық мемлекетік мекемесінің басшысы
(келісім бойынша)
Сұраныстарды орындау кезінде жұмыстарға көмек көрсету
ай сайын 150 іс
4
4
Бесқарағай ауданының бюджеті
27
"Шығыс Қазақстан облысы Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталығы" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Бесқарағай аудандық бөлімшесі
(келісім бойынша)
Мұрағат және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуге көмек көрсету
ай сайын 200 құжат
2
2
Бесқарағай ауданының бюджеті
28
"Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Мұрағат және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуге көмек көрсету;
хат-хабарларды жеткізу
күн сайын 25 құжат;
күн сайын 30 құжат
2
2
Бесқарағай ауданының бюджеті
29
"Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық төтенше жағдайлар жөніндегі бөлім" мемлекеттік мекемесі
(келісім бойынша)
Мұрағат және ағымдағы құжаттарымен жұмыс істеуге көмек көрсету;
хат-хабарларды жеткізу;
аумақтарды және ғимараттарды жинау, ғимараттарды жөндеуге көмек көрсету
ай сайын 100 іс
күн сайын 6 құжат
күн сайын 140 шаршы метр;
2
2
Бесқарағай ауданының бюджеті
30
"Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің агроөнеркәсіптік кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің Бесқарағай аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі
(келісім бойынша)
Мұрағат және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуге көмек көрсету
күн сайын 20 құжат
2
2
Бесқарағай ауданының бюджеті
31
"Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауданының орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
(келісім бойынша)
Мұрағат және ағымдағы құжаттармен, картотекамен жұмыс істеуге көмек көрсету, статистикалық мәліметтерді енгізу бойынша көмек көрсету
ай сайын 400 құжат
3
3
Бесқарағай ауданының бюджеті
32
Шығыс Қазақстан облысының Бесқарағай аудандық соты
(келісім бойынша)
Мұрағат және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуге көмек көрсету, хат-хабарларды, шақыру қағаздарын жеткізу
ай сайын 140 құжат

от "13" января 2015 года № 2
Перечень организаций, в которых будут проводиться общественные
работы в 2015 году, виды, объемы, источники финансирования и
конкретные условия общественных работ
п/п
Наименования организаций
Виды общественных работ
Объем выполняемых работ
Спрос (заявленная потребность)
Предложение (утверждено)
Источник финансирования (бюджет)
1
2
3
4
5
6
7
1
Государственное учреждение "Аппарат акима Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области"
Помощь в работе с архивными и текущими документами; доставка корреспонденции;
уборка территории
60 документов ежедневно;
40 документов ежедневно;
1200 квадратных метров ежедневно
6
6
Бюджет Бескарагайского района
2
Государственное учреждение "Аппарат акима Бескарагайского сельского округа Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области"
Участие в опросах по уточнению похозяйственных книг, помощь в работе с архивными и текущими документами;
помощь в уборке территории;
работы по ремонту и обслуживанию помещений, сезонно-отопительные работы
25 документов ежедневно;
30 гектаров ежемесячно;
600 квадратных метров ежемесячно
40
40
Бюджет Бескарагайского района
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Баскольского сельского округа Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области"
Участие в опросах по уточнению похозяйственных книг, помощь в работе с архивными и текущими документами;
помощь в уборке территории;
работы по ремонту и обслуживанию помещений, сезонно-отопительные работы;
помощь в организации мероприятий культурного назначения
25 документов ежедневно;
30 гектаров ежемесячно;
300 квадратных метров ежемесячно;
2 мероприятия ежеквартально
30
30
Бюджет Бескарагайского района
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Бегенского сельского округа Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области"
Участие в опросах по уточнению похозяйственных книг, помощь в работе с архивными и текущими документами;
помощь в уборке территории;
работы по ремонту и обслуживанию помещений, сезонно-отопительные работы;
помощь в организации мероприятий культурного назначения
25 документов ежедневно;
30 гектаров ежемесячно;
100 квадратных метров ежемесячно;
2 мероприятия ежеквартально
31
31
Бюджет Бескарагайского района
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Глуховского сельского округа Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области"
Участие в опросах по уточнению похозяйственных книг, помощь в работе с архивными и текущими документами;
помощь в уборке территории;
работы по ремонту и обслуживанию помещений, сезонно-отопительные работы;
помощь в организации мероприятий культурного назначения
25 документов ежедневно;
20 гектаров ежемесячно;
200 квадратных метров ежемесячно;
3 мероприятия ежеквартально
17
17
Бюджет Бескарагайского района
6
Государственное учреждение "Аппарат акима Долонского сельского округа Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области"
Участие в опросах по уточнению похозяйственных книг, помощь в работе с архивными и текущими документами;
помощь в уборке территории; работы по ремонту и обслуживанию помещений, сезонно-отопительные работы;
помощь в организации мероприятий культурного назначения
25 документов ежедневно;
30 гектаров ежемесячно;
200 квадратных метров ежемесячно;
2 мероприятия ежеквартально
12
12
Бюджет Бескарагайского района
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Канонерского сельского округа Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области"
Участие в опросах по уточнению похозяйственных книг, помощь в работе с архивными и текущими документами;
помощь в уборке территории; работы по ремонту и обслуживанию помещений, сезонно-отопительные работы;
помощь в организации
мероприятий культурного назначения
25 документов ежедневно;
30 гектаров ежемесячно;
150 квадратных метров ежемесячно;
1 мероприятие ежеквартально
11
11
Бюджет Бескарагайского района
8
Государственное учреждение "Аппарат акима М-Владимирского сельского округа Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области"
Участие в опросах по уточнению похозяйственных книг, помощь в работе с архивными и текущими документами;
помощь в уборке территории; работы по ремонту и обслуживанию помещений, сезонно-отопительные работы;
помощь в организации
мероприятий культурного назначения
25 документов ежедневно;
30 гектаров ежемесячно;
100 квадратных метров ежемесячно;
1 мероприятие ежеквартально
10
10
Бюджет Бескарагайского района
9
Государственное учреждение "Аппарат акима Карабасского сельского округа Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области"
Участие в опросах по уточнению похозяйственных книг, помощь в работе с архивными и текущими документами;
помощь в уборке территории; работы по ремонту и обслуживанию помещений, сезонно-отопительные работы;
помощь в организации
мероприятий культурного назначения
25 документов ежедневно;
30 гектаров ежемесячно;
100 квадратных метров ежемесячно;
2 мероприятия ежеквартально
12
12
Бюджет Бескарагайского района
10
Государственное учреждение "Аппарат акима Жетижарского сельского округа Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области"
Участие в опросах по уточнению похозяйственных книг, помощь в работе с архивными и текущими документами;
помощь в уборке территории; работы по ремонту и обслуживанию помещений, сезонно-отопительные работы;
помощь в организации
мероприятий культурного назначения
25 документов ежедневно;
30 гектаров ежемесячно;
50 квадратных метров ежемесячно;
1 мероприятие ежеквартально
7
7
Бюджет Бескарагайского района
11
Государственное учреждение "Аппарат акима Ерназарского сельского округа Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области"
Участие в опросах по уточнению похозяйственных книг, помощь в работе с архивными и текущими документами;
помощь в уборке территории; работы по ремонту и обслуживанию помещений, сезонно-отопительные работы;
помощь в организации
мероприятий культурного назначения
25 документов ежедневно;
30 гектаров ежемесячно;
100 квадратных метров ежемесячно;
1 мероприятие ежеквартально
12
12
Бюджет Бескарагайского района
12
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области"
Помощь в работе с архивными и текущими документами;
доставка корреспонденции;
помощь в обследовании материально-бытовых условий получателей социальных пособий;
помощь в формировании данных получателей социальных пособий;
уборка территории и помещений
1000 документов ежемесячно;
40 документов ежедневно;
500 посещений ежемесячно;
1000 дел ежемесячно;
100 квадратных метров ежедневно
4
4
Бюджет Бескарагайского района
13
Государственное учреждение "Отдел финансов Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области"
Помощь в работе с архивными документами;
доставка корреспонденции
25 документов ежедневно;
30 документов ежедневно
1
1
Бюджет Бескарагайского района
14
Государственное учреждение "Отдел внутренних дел Бескарагайского района"
(по согласованию)
Помощь в работе с архивными и текущими документами, картотекой, доставка корреспонденции;
уборка территории
40 документов ежедневно;
1000 квадратных метров ежемесячно
10
10
Бюджет Бескарагайского района
15
Государственное учреждение "Отдел образования, физической культуры и спорта Бескарагайского район Восточно-Казахстанской области"
Помощь в работе с архивными и текущими документами, доставка корреспонденции
15 документов ежедневно
2
2
Бюджет Бескарагайского района
16
Государственное учреждение "Отдел по делам обороны Бескарагайского района"
(по согласованию)
Помощь в работе по оформлению дел призывников; помощь в работе с архивными и текущими документами;
доставка корреспонденции, повесток призывникам
100 дел ежемесячно;
20 документов ежедневно;
20 повесток ежемесячно
3
3
Бюджет Бескарагайского района
17
Республиканское государственное учреждение "Управление государственных доходов по Бескарагайскому району Департамента государственных доходов по Восточно-Казахстанской области Министерство финансов Республики Казахстан"
(по согласованию)
Помощь в работе с архивными и текущими документами; доставка корреспонденции
20 документов ежедневно;
более 1000 писем ежемесячно
2
2
Бюджет Бескарагайского района
18
Государственное учреждение "Отдел земельных отношений Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области"
Помощь в работе с архивными и текущими документами, доставка корреспонденции;
уборка помещений
30 документов ежедневно;
80 квадратных метров ежедневно
1
1
Бюджет Бескарагайского района
19
Государственное учреждение "Отдел строительства, архитектуры и градостроительства и Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области"
Помощь в работе с архивными и текущими документами;
доставка корреспонденции
30 документов ежедневно;
40 писем ежедневно
1
1
Бюджет Бескарагайского района
20
Государственное учреждение "Управление юстиции Бескарагайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан"
(по согласованию)
Помощь в работе с архивными и текущими документами, доставка корреспонденции
500 документов ежемесячно
2
2
Бюджет Бескарагайского района
21
Государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области"
Помощь в работе с архивными и текущими документами, доставка корреспонденции
30 документов ежедневно
2
2
Бюджет Бескарагайского района
22
Государственное учреждение "Отдел внутренней политики, культуры и развития языков Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области"
Помощь в проведении культурно-массовых районных мероприятий;
помощь в работе с текущими документами
35 мероприятий в год;
15 документов ежемесячно
5
5
Бюджет Бескарагайского района
23
Государственное учреждение "Прокуратура Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области"
(по согласованию)
Работа с архивными документами; уборка территории, ремонт помещения
15 документов ежедневно;
500 квадратных метров ежемесячно
4
6
4
6
Бюджет Бескарагайского района
24
Государственное учреждение "Центральная библиотека Бескарагайского района"
Помощь в работе по обслуживанию читателей; подшивка газет и журналов
20 человек ежеквартально;
30 наименований ежедневно
1
1
Бюджет Бескарагайского района
25
Филиал "Бескарагайский территориальный отдел по исполнению судебных актов Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан"
(по согласованию)
Помощь в работе с архивными и текущими документами
20 документов ежедневно
2
2
Бюджет Бескарагайского района
26
Директор комунального государственного учреждения "Государственный архив Бескарагайского района" Управление архивов и документаций Восточно-Казахстанской области
(по согласованию)
Помощь в работе с архивными документами
150 дел ежемесячно
4
4
Бюджет Бескарагайского района
27
Бескарагайское районное отделение государственного казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсий"
(по согласованию)
Помощь в работе с архивными и текущими документами,
доставка корреспонденции
200 документов ежемесячно
2
2
Бюджет Бескарагайского района
28
Государственное учреждение "Отдел предпринимательства Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области"
Помощь в работе с архивными и текущими документами;
доставка корреспонденции
25 документов ежедневно;
30 документов ежедневно
2
2
Бюджет Бескарагайского района
29
Государственное учреждение "Отдел по чрезвычайным ситуациям Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области"
(по согласованию)
Помощь в работе с архивными и текущими документами;
доставка корреспонденции;
уборка территорий и помещений
100 дел ежемесячно;
6 документов ежедневно;
140 квадратных метров ежедневно
2
2
Бюджет Бескарагайского района
30
Государственное учреждение Бескарагайская районная территориальная инспекция комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
(по согласованию)
Помощь в работе с архивными и текущими документами
20 документов ежедневно
2
2
Бюджет Бескарагайского района
31
Коммунальное государственное казенное предприятие на праве хозяйственного ведения "Бескарагайская центральная районная больница"
(по согласованию)
Помощь в работе с архивными и текущими документами, картотекой, помощь в обработке статистических данных
400 документов ежемесячно
3
3
Бюджет Бескарагайского района
32
Бескарагайский районный суд Восточно-Казахстанской области
(по согласованию)
Помощь в работе с архивными и текущими документами;
доставка корреспонденции, повесток.
140 документов ежемесячно;

күн сайын 5-10 құжат
3
3
Бесқарағай ауданының бюджеті
33
Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі тіркеу қызметі және құқықтық көмек көрсету комитетінің "Шығыс Қазақстан облысы бойынша жылжымайтын мүлік орталығы" Республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
(келісім бойынша)
Мұрағат және ағымдағы құжаттармен, картотекамен жұмыс істеуге көмек көрсету, статистикалық мәліметтерді енгізу бойынша жұмыстарға көмек көрсету
ай сайын 260 құжат
2
2
Бесқарағай ауданының бюджеті
34
"Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Мұрағат және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуге көмек көрсету;
құжаттарды өңдеуге және тігуге көмек көрсету
ай сайын 60 құжат
1
1
Бесқарағай ауданының бюджеті
35
"Жер кадастрының ғылыми өндірістік орталығы" Республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Шығыс Қазақстан облысы филиалының Бесқарағай аудандық жер кадастры бөлімшесі
(келісім бойынша)
Жерге орналастыру құжаттарын өңдеуге және тігуге көмек көрсету
күн сайын 50 құжат
1
1
Бесқарағай ауданының бюджеті
36
"Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Мұрағат және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуге көмек көрсету;
хат-хабарларды жеткізу
күн сайын 25 құжат;
күн сайын 30 құжат
2
2
Бесқарағай ауданының бюджеті
37
"Шығыс Қазақстан облысының Статистика департаменті Бесқарағай аудандық Статистика басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Статистикалық құжаттарды өңдеуге және тігуге көмек көрсету
күн сайын 50 құжат
2
2
Бесқарағай ауданының бюджеті
38
Барлығы
260
260
Қоғамдық жұмыстардың нақты талаптары:

5-10 документов ежедневно.
3
3
Бюджет Бескарагайского района
33
Республиканское государственное казенное предприятие "Центр по недвижимости по Восточно-Казахстанской области" Комитета регистрационной службы и оказания правовой помощи Министерства Юстиции Республики Казахстан
(по согласованию)
Помощь в работе с архивными и текущими документами, картотекой, помощь в обработке статистических данных
260 документов ежемесячно
2
2
Бюджет Бескарагайского района
34
Государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства и ветеринарии Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области"
Помощь в работе с архивными и текущими документами,
оказание помощи в обработке и подшивки документов
60 документов ежемесячно
1
1
Бюджет Бескарагайского района
35
Бескарагайское районное отделение земельного кадастра Восточного-Казахстанского филиала Республиканского Государственного Предприятия "Научно-производственного центра земельного кадастра"
(по согласованию)
Помощь в обработке и подшивки землеустроительных документов
50 документов ежедневно
1
1
Бюджет Бескарагайского района
36
Государственное учреждение "Отдел экономики и бюджетного планирования Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области"
Помощь в работе с архивными и текущими документами;
доставка корреспонденции
25 документов ежедневно;
30 документов ежедневно
2
2
Бюджет Бескарагайского района
37
Государственное учреждение "Департамент статистики Восточно-Казахстанской области Управление статистики Бескарагайского района"
(по согласованию)
Помощь в обработке и подшивки статистических документов
50 документов ежедневно
2
2
Бюджет Бескарагайского района
38
итого
260
260
Конкретные условия общественных работ:

Жұмыс аптасының ұзақтығы екі демалыс күнімен 5 күнді құрайды, сегіз сағаттық жұмыс күні, түскі үзіліс 1 сағат 30 минут, еңбекақы төлеу, зейнетақы және әлеуметтік аударымдары, қолданылмаған еңбек демалысына өтемақы жүргізу еңбек шартының негiзiнде Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес реттеледi, орындалатын жұмыстың санына, сапасына және күрделiлiгiне байланысты жұмыс уақытын есептеу табелінде көрсетілген дәлелді жұмыс істеген уақытына жұмыссыздардың жеке шоттарына аудару жолымен жүзеге асырылады; еңбекті қорғау және қауіпсіздік техникасы бойынша нұсқаулық, арнайы киіммен, саймандар мен құрал-жабдықтармен қамтамасыз ету, уақытша жұмысқа жарамсыздық бойынша әлеуметтік жәрдемақы төлеу, мертігу немесе басқа зақымдану салдарынан келтірілген зиянның орнын толтыру Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жұмыс берушімен жүргізіледі. Жұмыскерлердің жеке санаттары ( әйелдер және отбасылық міндеттері бар басқа тұлғалар, мүгедектер, он сегіз жасқа толмаған тұлғалар) үшін қоғамдық жұмыстардың талаптары тиісті санатқа еңбек талаптарының ерекшелігін ескере отырып белгіленеді және Қазақстан Республикасы Еңбек заңнамасына сәйкес жұмыс берушінің және жұмыскердің арасында жасалған еңбек шарттарымен қарастырылады.

Продолжительность рабочей недели составляет 5 дней с двумя выходными, восьми часовой рабочий день, обеденный перерыв 1 час 30 минут; оплата труда, пенсионные и социальные отчисления, компенсация за неиспользованный трудовой отпуск регулируются в соответствии с законодательством Республики Казахстан на основании трудового договора, осуществляется за фактически отработанное время, отраженное в табеле учета рабочего времени в зависимости от количества, качества, сложности выполняемой работы путем перечисления на лицевые счета безработных; инструктаж по охране труда и технике безопасности, обеспечение специальной одеждой, инструментом и оборудованием, выплата социального пособия по временной нетрудоспособности, возмещение вреда, причиненного увечьем или иным повреждением здоровья, производятся работодателем в соответствии с законодательством Республики Казахстан. Условия общественных работ для отдельных категорий работников ( женщины и другие лица с семейными обязанностями, инвалиды, лица, не достигшие восемнадцатилетнего возраста) определяются с учетом особенностей условий труда соответствующей категории и предусматриваются трудовыми договорами, заключаемыми между работниками и работодателями в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан.