Сайлау өткізу кезеңінде сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жайлар мен кандидаттардың үгіт баспа материалдарын орналастыру үшін орындарын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 27 ақпандағы № 70 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 20 наурызда № 3765 болып тіркелді. Күші жойылды - Абай облысы Бесқарағай ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 18 қазандағы № 323
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Бесқарағай ауданы әкімдігінің 18.10.2024 № 323 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 28-бабы 4 және 6-тармақтарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 2-тармағына сәйкес, Бесқарағай аудандық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бесқарағай ауданының аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесіп (келісім бойынша) осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес, сайлау өткізу кезеңінде кандидаттардың үгіт баспа материалдарын орналастыратын орындардың тізімі белгіленсін.
2. Осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес сайлау өткізу кезеңінде шарттық негізде кандидаттардың сайлаушылармен кездесуін өткізетін үй-жайлардың тізімі белгіленсін.
3. Кенттер мен ауылдық округтердің әкімдері барлық кандидаттардың тең құқығын қамтамасыз ету жағдайында үгіт баспа материалдарын орналастыруды және сайлаушылармен кездесу өткізу үшін, үй-жайларды бірдей және тең жағдайда ұсынуды қамтамасыз етсін.
4. Ауылдық округтердің әкімдері белгіленген орындарды, үгіт материалдарын орналастыру үшін стендтермен, тақталармен, тұғырлықтармен жарақтандырсын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Е. Е. Рахметуллинге жүктелсін.
6. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Н. Сыдыков
"КЕЛІСІЛГЕН"
Бесқарағай ауданының
аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы Б. Баталов
2015 жылғы "27" ақпан
Бесқарағай аудандық
әкімдігінің 2015 жылғы
"27" ақпандағы № 70
қаулысына 1 қосымша
Сайлау өткізу кезеңінде Бесқарағай ауданы бойынша сайлаушылармен
кездесу өткізу үшін үгіт баспа материалдарын орналастыратын
орындар тізімі
Елді мекеннің, ауылдық округтің атауы
Үгіт баспа материалдарын орналастыру орындары
Бесқарағай ауылы, Бесқарағай ауылдық округі
Әуезов көшесі, № 11 үй, "Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын ғимараты жанында
Бесқарағай ауылы, Бесқарағай ауылдық округі
Елистратов көшесі, № 3 үй, "Үлкен Владимировка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанында
Бесқарағай ауылы, Бесқарағай ауылдық округі
Партизан көшесі, № 7 үй, "Борас орта мектеп-бақшасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанында
Глуховка ауылы, Глуховка ауылдық округі
М. Маметова көшесі, № 10 үй, "Глуховка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанында
Глуховка ауылы, Глуховка ауылдық округі
Совет көшесі, № 24 үй "Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық Глуховка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанында
Белокаменка ауылы, Глуховка ауылдық округі

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов и помещений для проведения встреч с избирателями на период проведения выборов
Постановление акимата Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области от 27 февраля 2015 года № 70. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 20 марта 2015 года № 3765. Утратило силу постановлением акимата Бескарагайского района области Абай от 18 октября 2024 года № 323
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Бескарагайского района области Абай от 18.10.2024 № 323 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктами 4 и 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Бескарагайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить, совместно с Бескарагайской районной территориальной избирательной комиссией (по согласованию), перечень мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в период проведения выборов согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Определить перечень помещений для проведения встреч кандидатов с избирателями на договорной основе в период проведения выборов согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Акимам сельских округов и поселков обеспечить размещение агитационных печатных материалов на условиях, обеспечивающих равные права всех кандидатов и единые и равные условия предоставления помещений для проведения встреч с избирателями.
4. Акимам сельских округов оснастить определенные места для размещения агитационных материалов стендами, щитами, тумбами.
5. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Рахметуллин Е. Е.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Н. Сыдыков
"СОГЛАСОВАНО":
Председатель Бескарагайской
территориальной
избирательной комиссии Б. Баталов
"27" февраля 2015 года
Приложение № 1
к постановлению
Бескарагайского районного
акимата от "27" февраля
2015 года № 70
Перечень мест по Бескарагайскому району для размещения агитационных
печатных материалов для проведения встреч с избирателями на период
проведения выборов
Наименование населенного пункта, сельского округа
Места для размещения агитационных печатных материалов
Село Бескарагай, Бескарагайского сельского округа
Возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры Бескарагайского района Восточно–Казахстанской области", улица Ауэзова, дом № 11
Село Бескарагай, Бескарагайского сельского округа
Возле здания коммунального государственного учреждения "Больше-Владимировская средняя школа", улица Елистратова, дом № 3
Село Бескарагай, Бескарагайского сельского округа
Возле здания коммунального государственного учреждения "Борасинская средняя школа-сад", улица Партизанская, дом № 7
Село Глуховка, Глуховского сельского округа
Возле здания коммунального государственного учреждения "Глуховская средняя школа", улица М. Маметовой, дом № 10
Село Глуховка, Глуховского сельского округа
Возле здания государственного учреждения "Аппарат акима Глуховского сельского округа Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области", улица Советская, дом № 24
Село Белокаменка, Глуховского сельского округа

Октябрь 60 жыл көшесі, № 29 үй, "Белокаменка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанында
Бірлік ауылы, Глуховка ауылдық округі
Абай көшесі, № 2 үй, бұрыңғы мектеп ғимараты жанында
Стеклянка ауылы, Глуховка ауылдық округі
Новостройка көшесі, № 2 үй, бұрыңғы мектеп ғимараты жанында
Жыланды ауылы, Глуховка ауылдық округі
Ленин көшесі, № 11 үй, "Семей Орманы" МОТР РММ филиалының ғимараты жанында
Жыланды ауылы, Глуховка ауылдық округі
Ленин көшесі, № 25 үй, "Жыланды негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанында
Старая Крепость ауылы, Глуховка ауылдық округі
Центральная көшесі, № 1 үй, әкімшілік ғимараты жанында
Малая Владимировка ауылы, Малая Владимировка ауылдық округі
Ленин көшесі, № 18а үй, "Малая Владимировка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанында
Бозтал ауылы, Малая Владимировка ауылдық округі
"Березовка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанында (көше атаусыз, үй нөмірі жоқ)
Ерназар ауылы, Ерназар ауылдық округі
Ленин көшесі, № 107 үй, "Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық Ерназар ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанында
Қоянбай ауылы, Ерназар ауылдық округі
Сейфуллин көшесі (үй нөмірсіз) "Қоянбай орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанында
Морозов лесхозы ауылы, Ерназар ауылдық округі
Куйбышев көшесі, № 22 үй, "Семей Орманы" МОТР РММ филиалының ғимараты жанында
Жетіжар ауылы, Жетіжар ауылдық округі
М. Горький көшесі, № 22а үй, "Семияр орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанында
Кривинка ауылы, Жетіжар ауылдық округі
Ленин көшесі, № 57 үй, "Кривинка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанында
Грачи ауылы, Жетіжар ауылдық округі
Абай көшесі, (үй нөмірсіз) "Грачи бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанында
Лесной ауылы, Жетіжар ауылдық округі
3 квартал көшесі, № 57 үй, кітапхана ғимараты жанында
Қарабас ауылы, Қарабас ауылдық округі
Чернышевск көшесі, № 11 үй, "Семеновка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанында
Өндіріс ауылы, Қарабас ауылдық округі
Маметова көшесі, № 5 үй, "Өндіріс орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанында
Семеновка орманшылығы, Қарабас ауылдық округі
Абай көшесі, № 58 үй, "Семей Орманы" МОТР РММ филиалының ғимараты жанында
Дөңгелек орманшылығы, Қарабас ауылдық округі
Орманшылар көшесі, № 13 үй, "Семей Орманы" МОТР РММ филиалының ғимараты жанында
Канонерка ауылы, Канонерка ауылдық округі
Маяковский көшесі, (үй нөмірсіз) "Канонерка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанында
Қара-Мырза ауылы, Канонерка ауылдық округі
Боровая көшесі, № 10 үй, "Қара-Мырза негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанында
Қарабаш ауылы, Канонерка ауылдық округі
"Семей Орманы" МОТР РММ филиалының ғимараты жанында (көшесі атаусыз, үй нөмірсіз)
Долон ауылы, Долон ауылдық округі
Абай көшесі, № 11 үй, "Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық Долон ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесенің ғимараты жанында
Бөдене ауылы, Долон ауылдық округі
Молдажанов көшесі, (үй нөмірсіз) "Бөденелі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанында
Мостик ауылы, Долон ауылдық округі
Ленин көшесі, № 2 үй, "Семей Орманы" МОТР РММ филиалының ғимараты жанында
Черемушка ауылы, Долон ауылдық округі
Бұрыңғы мектеп ғимараты жанында (көшесі атаусыз, үй нөмірсіз)
Беген ауылы, Беген ауылдық округі
Ленин көшесі, № 40 үй, "Беген орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанында
Жандос ауылы, Беген ауылдық округі
Фельдшер пункті ғимараты жанында, (көшесі атаусыз, үй нөмірсіз)
Беген лесхозы ауылы, Беген ауылдық округі
"Семей Орманы" МОТР РММ филиалының ғимараты жанында (көшесі атаусыз, үй нөмірсіз)
Қарағайлы ауылы, Баскөл ауылдық округі
Ленин көшесі, № 36 үй, "Нұрлыбек Баймұратов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанында
Қарағайлы ауылы, Баскөл ауылдық округі
М. Әуезов, (үй нөмірсіз), Мәдениет үйі ғимараты жанында
Қарағайлы ауылы, Баскөл ауылдық округі

Возле здания коммунального государственного учреждения "Белокаменская средняя школа", улица 60 лет Октября, дом № 29
Село Берлык, Глуховского сельского округа
Возле здания бывшей школы, улица Абая, дом № 2
Село Стеклянка, Глуховского сельского округа
Возле здания бывшей школы, улица Новостройка, дом № 2
Село Джеланды, Глуховского сельского округа
Возле здания филиала РГУ ГЛПР "Семей Орманы", улица Ленина, дом № 11
Село Джеланды, Глуховского сельского округа
Возле здания коммунального государственного учреждения "Жиландинская основная школа", улица Ленина, дом № 25
Село Старая Крепость, Глуховского сельского округа
Возле административного здания, улица Центральная, дом № 1
Село М-Владимировка, М-Владимировского сельского округа
Возле здания коммунального государственного учреждения "Мало-Владимировская средняя школа", улица Ленина, дом № 18а
Село Бозтал, М-Владимировского сельского округа
Возле здания коммунального государственного учреждения "Березовская средняя школа", (без наименования улицы, без номера дома)
Село Ерназар, Ерназарского сельского округа
Возле здания государственного учреждения "Аппарат акима Ерназаровского сельского округа Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области", улица Ленина, дом № 107
Село Коянбай, Ерназарского сельского округа
Возле здания коммунального государственного учреждения "Коянбайская средняя школа", улица Сейфуллина, (без номера дома)
Село Морозовский лесхоз, Ерназарского сельского округа
Возле здания филиала РГУ ГЛПР "Семей Орманы", улица Куйбышева, дом № 22
Село Жетижар, Жетыжарского сельского округа
Возле здания коммунального государственного учреждения "Семиярская средняя школа", улица М. Горького, дом № 22а
Село Кривинка, Жетыжарского сельского округа
Возле здания коммунального государственного учреждения "Кривинская средняя школа", улица Ленина, дом № 57
Село Грачи, Жетыжарского сельского округа
Возле здания коммунального государственного учреждения "Грачевская начальная школа", улица Абая, (без номера дома)
Село Лесной, Жетыжарского сельского округа
Возле здания Библиотеки, улица 3 квартал, дом № 57
Село Карабас, Карабаского сельского округа
Возле здания коммунального государственного учреждения "Семеновская средняя школа", улица Чернышевского, дом № 11
Село Ундрус, Карабаского сельского округа
Возле здания коммунального государственного учреждения "Ундрусинская средняя школа", улица Маметова, дом № 5
Семеновское лесничество, Карабаского сельского округа
Возле здания филиала РГУ ГЛПР "Семей Орманы", улица Абая, дом № 58
Донгулекское лесничество, Карабаского сельского округа
Возле здания филиала РГУ ГЛПР "Семей Орманы", улица Орманшылар, дом № 13
Село Канонерка, Канонерского сельского округа
Возле здания коммунального государственного учреждения "Канонерская средняя школа", улица Маяковского, (без номера дома)
Село Кара-Мурза, Канонерского сельского округа
Возле здания коммунального государственного учреждения "Кара-Мурзинская основная школа", улица Боровая, дом № 10
Село Карабаш, Канонерского сельского округа
Возле здания филиала РГУ ГЛПР "Семей Орманы", (без наименования улицы, без номера дома)
Село Долонь, Далонского сельского округа
Возле здания государственного учреждения "Аппарата акима Долонского сельского округа Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области", улица Абая, дом №11
Село Бодене, Далонского сельского округа
Возле здания коммунального государственного учреждения "Боденелинская средняя школа", улица Молдажанова (без номера дома)
Село Мостик, Далонского сельского округа
Возле здания филиала РГУ ГЛПР "Семей Орманы", улица Ленина, дом № 2
Село Черемушка, Далонского сельского округа
Возле здания бывшей школы, (без наименования улицы, без номера дома)
Село Бегень, Бегенского сельского округа
Возле здания коммунального государственного учреждения "Бегенская средняя школа", улица Ленина, дом № 40
Село Жандос, Бегенского сельского округа
Возле здания фельдшерского пункта, (без наименования улицы, без номера дома)
Лесхоз Бегенский, Бегенского сельского округа
Возле здания филиала РГУ ГЛПР "Семей Орманы", (без наименования улицы, без номера дома)
Село Карагайлы, Баскольского сельского округа
Возле здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Нурлыбека Баймуратова", улица Ленина, дом № 36
Село Карагайлы, Баскольского сельского округа
Возле здания Дома культуры, улица М. Ауэзова, (без номера дома)
Село Карагайлы, Баскольского сельского округа

1 Май көшесі, № 31 үй, "Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық Баскөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттің мекемесінің ғимараты жанында
Башкөл ауылы, Баскөл ауылдық округі
Абай көшесі, (үй нөмірсіз), "Башкөл орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанында
Қарағайлы ауылы, Баскөл ауылдық округі
Абай көшесі, (үй нөмірсіз), пошта ғимараты жанында
Бұқабай ауылы, Баскөл ауылдық округі
Яблоневая көшесі, (үй нөмірсіз), "Семей Орманы" МОТР РММ филиалының ғимараты жанында
Бұқабай ауылы, Баскөл ауылдық округі
Солнечная көшесі, (үй нөмірсіз), пошта ғимараты жанында
Бесқарағай аудандық
әкімдігінің 2015 жылғы
"27" ақпандағы № 70
қаулысына 2 қосымша
Сайлау өткізу кезеңінде шарттық негізде кандидаттардың сайлаушылармен
кездесуі өткізілетін үй-жайлардың тізімі Бесқарағай ауылдық округі:
Бесқарағай ауылы – "Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауданы аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимараты.
Глуховка ауылдық округі:
Глуховка ауылы - "Глуховка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акті залы;
Белокаменка ауылы - "Белокаменка негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акті залы;
Бірлік ауылы - бұрыңғы мектеп ғимараты;
Стеклянка ауылы - бұрыңғы мектеп ғимараты;
Жыланды ауылы - "Жыланды орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акті залы;
Старая Крепость ауылы – әкімшілік ғимараты.
Малая Владимировка ауылдық округі:
Малая Владимировка ауылы - "Малая Владимировка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акті залы;
Бозтал ауылы - "Березовка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акті залы
Ерназар ауылдық округі:
Ерназар ауылы - "Сосновка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акті залы;
Қоянбай ауылы - "Қоянбай орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акті залы;
Морозов орман шаруашылығы - "Семей Орманы" МОТР РММ филиалының ғимараты.
Жетіжар ауылдық округі:
Жетіжар ауылы – "Семияр орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акті залы;
Кривинка ауылы - "Кривинка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акті залы;
Грачи ауылы – "Грачи бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акті залы;
Лесной ауылы – кітапхана ғимараты.
Қарабас ауылдық округі:
Қарабас ауылы - "Семеновка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акті залы;
Өндіріс ауылы - "Өндіріс орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акті залы;
Семеновка орманшылығы - "Семей Орманы" МОТР РММ филиалының ғимараты;
Дөнгелек орманшылығы - "Семей Орманы" МОТР РММ филиалының ғимараты.
Канонерка ауылдық округі:
Канонерка ауылы – Мәдениет үйі ғимараты;
Қара-Мырза ауылы - Мәдениет үйі ғимараты;
Қарабаш ауылы - "Семей Орманы" МОТР РММ филиалының ғимараты.
Долон ауылдық округі:
Долон ауылы - "Долон орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акті залы;
Бөдене ауылы - "Бөдене орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акті залы;
Мостик ауылы – "Семей Орманы" МОТР РММ филиалының ғимараты;
Черемушка ауылы – бұрыңғы мектеп ғимараты.
Беген ауылдық округі:
Беген ауылы - "Беген орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акті залы;
Жандос ауылы - фельдшер пункті ғимараты;
Беген орман шаруашылығы - "Семей Орманы" МОТР РММ филиалының кеңсе ғимараты.
Баскөл ауылдық округі:
Қарағайлы ауылы – Мәдениет үйі ғимараты;
Башкөл ауылы - "Башкөл орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акті залы;
Бұқабай ауылы - "Семей Орманы" МОТР РММ филиалының ғимараты.

Возле здания государственного учреждения "Аппарат акима Баскольского сельского округа Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области", улица 1 мая, дом № 31
Село Башкуль, Баскольского сельского округа
Возле здания коммунального государственного учреждения "Башкульская средняя школа", улица Абая, (без номера дома)
Село Карагайлы, Баскольского сельского округа
Возле здания почты, улица Абая, (без номера дома)
Село Букебай, Баскольского сельского округа
Возле здания филиала РГУ ГЛПР "Семей Орманы", улица Яблоневая, (без номера дома)
Село Букебай, Баскольского сельского округа
Возле здания почты, улица Солнечная, (без номера дома)
Приложение № 2
к постановлению
Бескарагайского районного
акимата от "27" февраля
2015 года № 70
Перечень помещений для проведения встреч кандидатов с избирателями
на договорной основе в период проведения выборов
Бескарагайский сельский округ:
Село Бескарагай - здание государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры Бескарагайского района Восточно–Казахстанской области".
Глуховский сельский округ:
Село Глуховка - актовый зал коммунального государственного учреждения "Глуховская средняя школа";
Село Белокаменка - актовый зал коммунального государственного учреждения "Белокаменская основная школа";
Село Берлык - здание бывшей школы;
Село Стеклянка - здание бывшей школы;
Село Джыланды - актовый зал коммунального государственного учреждения "Жиландинская основная школа";
Село Старая Крепость - административное здание.
М-Владимировский сельский округ:
Село М-Владимировка - актовый зал коммунального государственного учреждения "Мало-Владимировская средняя школа";
Село Бозтал - актовый зал коммунального государственного учреждения "Березовская средняя школа".
Ерназаровский сельский округ:
Село Ерназар - актовый зал коммунального государственного учреждения "Сосновская средняя школа";
Село Коянбай - актовый зал коммунального государственного учреждения "Коянбайская средняя школа";
Морозовский лесхоз - здание филиала РГУ ГЛПР "Семей Орманы".
Жетижарский сельский округ:
Село Жетыжар - актовый зал коммунального государственного учреждения "Семиярская средняя школа";
Село Кривинка - актовый зал коммунального государственного учреждения "Кривинская средняя школа";
Село Грачи - здание коммунального государственного учреждения "Грачевская начальная школа";
Село Лесное - здание библиотеки.
Карабасский сельский округ:
Село Карабас - актовый зал коммунального государственного учреждения "Семеновская средняя школа";
Село Ундрус - актовый зал коммунального государственного учреждения "Ундрусская средняя школа";
Семеновское лесничество - здание филиала РГУ ГЛПР "Семей Орманы";
Донгулекское лесничество - здание филиала РГУ ГЛПР "Семей Орманы".
Канонерский сельский округ:
Село Канонерка – здание дома культуры;
Село Кара-Мурза – здание дома культуры;
Село Карабаш - здание филиала РГУ ГЛПР "Семей Орманы".
Долонский сельский округ:
Село Долонь - актовый зал коммунального государственного учреждения "Долонская средняя школа";
Село Бодене - актовый зал коммунального государственного учреждения "Боденелинская средняя школа";
Село Мостик - здание конторы филиала РГУ ГЛПР "Семей орманы";
Село Черемушка - здание бывшей школы.
Бегенский сельский округ:
Село Бегень - актовый зал коммунального государственного учреждения "Бегенская средняя школа";
Село Жандос - здание фельдшерского пункта;
Бегенский лесхоз - здание филиала РГУ ГЛПР "Семей Орманы".
Баскольский сельский округ:
Село Карагайлы - здание дома культуры;
Село Башкуль - актовый зал коммунального государственного учреждения "Башкульская средняя школа";
Село Букебай - здания филиала РГУ ГЛПР "Семей Орманы".