Қазақстан Республикасының Президенттігіне кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй–жайлар беру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданының әкімдігінің 2015 жылғы 19 наурыздағы № 79 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 27 наурызда № 3780 болып тіркелді. Күші жойылды - Абай облысы Бородулиха ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 10 қарашадағы № 288 қаулысы
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Бородулиха ауданы әкімдігінің 10.11.2023 № 288 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 28-бабы 4–тармағы, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республиасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 2-тармағы негізінде, Бородулиха ауданының әкімдігі КАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй–жайлар берілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы С. Н. Лазуринге жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Г. Акулов
Келісілді:
Бородулиха аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы С. Харченко
2015 ж. "19" наурыз
Бородулиха ауданы әкімдігінің
2015 жылғы 19 наурыздағы
№ 79 қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасының Президенттігіне кандидаттарға сайлаушылармен
кездесуі үшін ұсынылатын үй–жайлар
Сайлау округтерінің атауы
Кандидаттармен кездесу өткізу орны
1
Ленин ауылдық округі
Песчанка ауылы – "Песчанка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
2-Пятилетка ауылы - "2-ші Пятилетка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
2
Новошульба ауылдық округі
Новошульба ауылы – ауылдық клуб
Солоновка ауылы – ауылдық клуб
Пролетарка ауылы – "Пролетарка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
3
Жерновка ауылдық округі
Жерновка ауылы – ауылдық клуб
Пол-Лог ауылы – "Алмакос" шаруа қожалығының конторасы
Боровлянка ауылы –"Семей Орманы" конторасы
4
Жезкент ауылдық округі
Жезкент кенті – "Металлург" мәдениет үйі
5
Андреевка ауылдық округі
Михайличенково ауылы ауылдық клуб
6
Бақы ауылдық округі
Коростели ауылы – "Коростели орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Аул станциясы – "Ауыл орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
7
Переменовка ауылдық округі
Переменовка ауылы – "Переменовка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Орловка ауылы – "Орловка бастауыш жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Андроновка ауылы – "Андроновка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
8
Бородулиха ауылдық округі
Бородулиха ауылы – аудандық мәдениет үйі
Успенка, Барышовка, Поднебесное ауылдары – "Успенка негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Знаменка ауылы – мал шаруашылығы кешенінің әкімшілік ғимараты
9
Дмитриевка ауылдық округі
Дмитриевка ауылы – "Киров атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
10
Белағаш ауылдық округі
Зенковка ауылы – "Краснополь орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Белағаш ауылы - "Белағаш орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
11
Подборный ауылдық округі
Камышенка ауылы – "Камышенка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Михайловка ауылы - медициналық пункт
Романовка ауылы - медициналық пункт
12
Новопокрова ауылдық округі
Новопокровка ауылы – "М. Әуезов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Сарноғай ауылы – ауылдық кітапхана
13
Петропавловка ауылдық округі
Петропавловка ауылы – "Т. Аманов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
14
Степной ауылдық округі
Шелеховка ауылы – "Шелеховка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
15
Таврия ауылдық округі
Буркотово ауылы – ауылдық клуб
Сахновка ауылы - "Сахновка толық емес орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
16
Новодворовка ауылдық округі
Ивановка ауылы – "Ивановка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Березовка ауылы – шипажай конторасы
Березовка подхозы – ауылдық клуб
17
Зубаир ауылдық округі
Зубаир ауылы – "Зубаир орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Байтанат ауылы – "Байтанат бастауыш меткебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
18
Красный Яр ауылдық округі
Красный Яр ауылы, Речное ауылы – Красный Яр ауылдық клуб
Уба-Форпост ауылы – "Уба-Форпост орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

О предоставлении помещений кандидатам в Президенты Республики Казахстан на договорной основе для встреч с избирателями
Постановление акимата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 19 марта 2015 года № 79. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 27 марта 2015 года № 3780. Утратило силу постановлением акимата Бородулихинского района области Абай от 10 ноября 2023 года № 288
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Бородулихинского района области Абай от 10.11.2023 № 288 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
На основании пункта 4 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Бородулихинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Предоставить кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Лазурина С. Н.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Г. Акулов
Согласовано:
Председатель
Бородулихинской территориальной
избирательной комиссии С. Харченко
"19" марта 2015 год
Приложение
к постановлению акимата
Бородулихинского района
"19" марта 2015 года № 79
Помещения предоставляемые кандидатам в Президенты Республики Казахстан
для встреч с избирателями
Наименование избирательных округов
Места проведения встреч с кандидатами
1
Ленинский сельский округ
село Песчанка – Коммунальное государственное учреждение "Песчанская средняя школа"
село 2-ая Пятилетка – Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа 2-я Пятилетка"
2
Новошульбинский сельский округ
село Новая Шульба – сельский клуб
село Солоновка – сельский клуб
село Пролетарка - Коммунальное государственное учреждение "Пролетарская средняя школа"
3
Жерновский сельский округ
село Жерновка – сельский клуб
село Пол-Лог – контора Крестьянского хозяйства "Алмакос"
село Боровлянка – контора "Семей Орманы"
4
Жезкентский сельский округ
село Жезкент – дом культуры "Металлург"
5
Андреевский сельский округ
село Михайличенково сельский клуб
6
Бакинский сельский округ
село Коростели – Коммунальное государственное учреждение "Коростелевская средняя школа"
станция Аул – Коммунальное государственное учреждение "Аульская средняя школа"
7
Переменовский сельский округ
село Переменовка – Коммунальное государственное учреждение "Переменовская средняя школа"
село Орловка – Коммунальное государственное учреждение "Орловская начальная общеобразовательная школа"
село Андроновка – Коммунальное государственное учреждение "Андроновская средняя школа"
8
Бородулихинский сельский округ
село Бородулиха – районный дом культуры
село Успенка, Барышовка, село Поднебесное - Коммунальное государственное учреждение "Успенская основная средняя школа"
село Знаменка – административное здание животноводческого комплекса
9
Дмитриевский сельский округ
село Дмитриевка – Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Кирова"
10
Бель-Агачский сельский округ
село Зенковка - Коммунальное государственное учреждение "Краснопольская средняя школа"
село Бель-Агач - Коммунальное государственное учреждение "Бель-Агачская средняя школа"
11
Подборный сельский округ
село Камышенка – Коммунальное государственное учреждение "Камышенская средняя школа"
село Михайловка - медицинский пункт
село Романовка - медицинский пункт
12
Новопокровский сельский округ
село Новопокровка- Коммунальное государственное учреждение "средняя школа имени М. Ауэзова"
село Сарногай – сельская библиотека
13
Петропавловский сельский округ
село Петропавловка – Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Т.Аманова"
14
Степной сельский округ
село Шелеховка – Коммунальное государственное учреждение "Шелеховская средняя школа"
15
Таврический сельский округ
село Буркотово – сельский клуб
село Сахновка - Коммунальное государственное учреждение "Сахновская неполная средняя школа"
16
Новодворовский сельский округ
село Ивановка - Коммунальное государственное учреждение "Ивановская среднея школа"
санаторий Березовка – контора санатория
подхоз Березовка – сельский клуб
17
Зубаирский сельский округ
село Зубаир – Коммунальное государственное учреждение "Зубаирская средняя школа"
село Байтанат – Коммунальное государственное учреждение "Байтанатская начальная школа"
18
Красноярский сельский округ
село Красный Яр, село Речное - сельский клуб села Красный Яр
село Уба-Форпост – Коммунальное государственное учреждение "Уба-Форпостская средняя школа"