"2015-2017 жылдарға арналған Глубокое ауданының бюджеті туралы" 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 32/2-V Глубокое аудандық мәслихатының шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2015 жылғы 13 шілдедегі № 38/2-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 17 шілдеде № 4040 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы N 41/2-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 23.12.2015 N 41/2-V шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджеттік кодексінің 106, 109-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 - бабы 1 - тармағының 1) - тармақшасына, "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 24/289-V Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 1 шілдедегі № 29/345-V Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының шешіміне сәйкес (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4017 болып тіркелген), Глубокое аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2015-2017 жылдарға арналған Глубокое ауданының бюджеті туралы" 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 32/2-V Глубокое аудандық мәслихатының шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3624 болып тіркелген, 2015 жылғы 20 қаңтардағы "Ақ бұлақ", "Огни Прииртышья" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақтың 1) және 2) - тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 5122806 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 1616948 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2522 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 24568 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3478768 мың теңге;
2) шығындар – 5167825,2 мың теңге;";
5 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер 351535 мың теңге сомасында ескерілсін.";
осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес 1, 5 қосымшалар жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Глубоковского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 32/2-V "О бюджете Глубоковского района на 2015 - 2017 годы"
Решение Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 13 июля 2015 года N 38/2-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 17 июля 2015 года N 4040. Утратило силу - решением Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2015 года № 41/2-V
Сноска. Утратило силу - решением Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2015 № 41/2-V (вводится в действие с 01.01.2016).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 1 июля 2015 года № 29/345-V "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2014 года № 24/289-V "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4017), Глубоковский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Глубоковского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 32/2-V "О бюджете Глубоковского района на 2015 – 2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3624, опубликовано 20 января 2015 года в газетах "Ақ бұлақ", "Огни Прииртышья") следующие изменения:
подпункты 1) и 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 5122806 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1616948 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2522 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 24568 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3478768 тысяч тенге;
2) затраты – 5167825,2 тысяч тенге;";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Учесть в районном бюджете целевые трансферты из областного бюджета в сумме 351535 тысяч тенге.";
приложения 1, 5 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.