"2015-2017 жылдарға арналған Глубокое ауданының бюджеті туралы" 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 32/2-V Глубокое аудандық мәслихатының шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2015 жылғы 16 қазандағы № 39/2-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 28 қазанда № 4206 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы N 41/2-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 23.12.2015 N 41/2-V шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджеттік кодексінің 106, 109-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 - бабы 1 - тармағының 1) - тармақшасына, "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 24/289-V Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 7 қазандағы № 32/379-V Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының шешіміне сәйкес (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4173 болып тіркелген), Глубокое аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2015-2017 жылдарға арналған Глубокое ауданының бюджеті туралы" 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 32/2-V Глубокое аудандық мәслихатының шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3624 болып тіркелген, 2015 жылғы 20 қаңтардағы "Ақ бұлақ", "Огни Прииртышья" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған Глубокое ауданының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға арналған мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5129017,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 1612979 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4899 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 26160 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3484979,1 мың теңге;
2) шығындар – 5174036,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 64536 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 79597 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 15061 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Глубоковского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 32/2-V "О бюджете Глубоковского района на 2015 - 2017 годы"
Решение Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 16 октября 2015 года N 39/2-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 28 октября 2015 года N 4206. Утратило силу - решением Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2015 года № 41/2-V
Сноска. Утратило силу - решением Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2015 № 41/2-V (вводится в действие с 01.01.2016).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 7 октября 2015 года № 32/379-V "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2014 года № 24/289-V "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4173), Глубоковский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Глубоковского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 32/2-V "О бюджете Глубоковского района на 2015 – 2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3624, опубликовано 20 января 2015 года в газетах "Ақ бұлақ", "Огни Прииртышья") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Глубоковского района на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 5129017,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1612979 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4899 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 26160 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3484979,1 тысяч тенге;
2) затраты – 5174036,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 64536 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 79597 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 15061 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) - -109555,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 109555,2 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 79597 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 15061 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 45019,2 мың теңге.";
5 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер 373291,1 мың теңге сомасында ескерілсін.";
6 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. Аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер 1553928 мың теңге сомасында ескерілсін.";
7 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен аудандық бюджетте кредиттер 79597 мың теңге сомасында көзделсін.";
9 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9. 2015 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 1701 мың теңге сомасында бекітілсін, оның ішінде:
төтенше резерв – 801 мың теңге;
шұғыл шығындарға резерв – 200 мың теңге;
сот шешімдері бойынша міндеттерді атқаруға резерв – 700 мың теңге.";
осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес 1, 5 қосымшалар жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы А. Мурзыканова
Глубокое аудандық
мәслихатының хатшысы А. Баймульдинов
Глубокое аудандық
мәслихатының

5) дефицит (профицит) бюджета – -109555,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 109555,2 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 79597 тысяч тенге;
погашение займов – 15061 тысяча тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 45019,2 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Учесть в районном бюджете целевые трансферты из областного бюджета в сумме 373291,1 тысяча тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Учесть в районном бюджете целевые трансферты из республиканского бюджета в сумме 1553928 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Предусмотреть в районном бюджете кредиты из республиканского бюджета в сумме 79597 тысяч тенге на реализацию мер социальной поддержки специалистов.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2015 год в сумме 1701 тысяча тенге, в том числе:
чрезвычайный резерв – 801 тысяча тенге;
резерв на неотложные затраты – 200 тысяч тенге;
резерв на исполнение обязательств по решениям судов – 700 тысяч тенге.";
приложения 1, 5 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии А. Мурзыканова
Секретарь Глубоковского
районного маслихата А. Баймульдинов
Приложение 1
к решению Глубоковского
районного маслихата