Глубокое ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2015 жылғы 20 қазандағы № 40/8-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 23 қарашада № 4240 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 8, 11-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 - бабы 1) -тармағының 15) - тармақшасына сәйкес, Глубокое аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес Глубокое ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) және аймақтарды бағалау шекаралары бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы А. Мурзыканова
Глубокое аудандық
мәслихатының хатшысы А. Баймульдинов
Глубокое аудандық
мәслихатының
2015 жылғы 20 қазандағы
№ 40/8-V шешіміне
1 қосымша
Глубокое ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Глубокое аудандық
мәслихатының
2015 жылғы 20 қазандағы
№ 40/8-V шешіміне
2 қосымша
Глубокое ауданы аймақтарының шекаралары
№ аймақтар
Аймаққа кіретін елді мекендер
Аймаққа кіретін есептік кадастрлық кварталдар
1
Глубокое к., Белоусовка к.,
Прапорщиково а., Опытное поле а.,
Солнечное а.
05-068-063 бұрынғы Куйбышев атындағы ұжымшар (негізгі участок)
05-068-068 бұрынғы Киров атындағы ұжымшар (негізгі участок)
2
Верхнеберезовский к., Алтайский к.
Предгорное а., Кожохово а.
05-068-044 бұрынғы "Иртышское" АШӨ
05-068-050 бұрынғы "Прогресс" ұжымшары
05-068-124 "ҚР ҰА АЗО" ТШ РМКК (негізгі участок)
3
Веселовка а., Березовка а., Секисовка а.,
Прогресс а., Уварово а.
05-068-086 "Масличные культуры" РМКК "ҚР НАЦАИ"
05-068-098 бұрынғы "Ульбинский" кеңшары
05-068-115 бұрынғы "Фрунзенское" АШК (негізгі участок)
05-068-153 бұрынғы "Ушановское" АШК
4
Перевальное а., Белокаменка а., Бобровка а., Тарханка а.
05-068-021 бұрынғы Калинин атындағы ұжымшар
5
Ушаново а., Степное а., Быструха а., Планидовка а., 226 км разъезд, Черногорка а.
05-068-019 бұрынғы "Веселовское" АШК
05-068-052 бұрынғы "Заря Коммунизма" ұжымшары
05-068-083 бұрынғы "Бобровское" АШК
05-068-124 "ҚР ҰА АЗО" ШҚ ТШ РМКК (жолақаралық участок)
6
Ново-Михайловка а., Заречное а., Каменный Карьер а., Новая Ульба а., Ульба Перевалочная ст.,
Винное а., Малоубинка а.
05-068-017 бұрынғы "Секисовское" АШК
7
Черемшанка а., Горная Ульбинка а., Зимовье а.

Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель Глубоковского района
Решение Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 20 октября 2015 года N 40/8-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 23 ноября 2015 года N 4240
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 8, 11 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Глубоковский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить проект (схему) зонирования земель и границы оценочных зон Глубоковского района согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Мурзыканова
Секретарь Глубоковского
районного маслихата А. Баймульдинов
Приложение 1
к решению Глубоковского
районного маслихата
от 20 октября 2015 года
№ 40/8-V
Проект (схема) зонирования земель Глубоковского района
Приложение 2
к решению Глубоковского
районного маслихата
от 20 октября 2015 года
№ 40/8-V
Границы оценочных зон Глубоковского района
№ зоны
Населенные пункты входящую зону
Учетные кадастровые квартала входящие в зону
1
п. Глубокое, п. Белоусовка,
с. Прапорщиково, с. Опытное поле,
с. Солнечное
05-068-063 бывший колхоз имени Куйбышева (основной участок)
05-068-068 бывший колхоз имени Кирова (основной участок)
2
п. Верхнеберезовский, п. Алтайский
с. Предгорное, с. Кожохово
05-068-044 бывшее СХП "Иртышское"
05-068-050 бывший колхоз "Прогресс"
05-068-124 РГКП ВК ОХ "НАЦАИ РК" (основной участок)
3
с. Веселовка, с. Березовка, с. Секисовка,
с. Прогресс, с. Уварово
05-068-086 РГКП "Масличные культуры" "НАЦАИ РК"
05-068-098 бывший совхоз "Ульбинский"
05-068-115 бывший СХП "Фрунзенское" (основной участок)
05-068-153 бывшее СХП "Ушановское"
4
с. Перевальное, с. Белокаменка,
с. Бобровка, с. Тарханка
05-068-021 бывший колхоз имени Калинина
5
с. Ушаново, с. Степное, с. Быструха,
с. Планидовка, разъезд 226 км.,
с. Черногорка
05-068-019 бывшее СХП "Веселовское"
05-068-052 бывший колхоз "Заря Коммунизма"
05-068-083 бывшее СХП "Бобровское"
05-068-124 РГКП ВК ОХ "НАЦАИ РК" (чересполосный участок)
6
с. Ново-Михайловка, с. Заречное,
с. Каменный Карьер, с. Новая Ульба,
ст. Ульба Перевалочная, с. Винное,
с. Малоубинка
05-068-017 бывшее СХП "Секисовское"
7
с. Черемшанка, с. Горная Ульбинка,
с. ЗимовьҰ

05-068-007 бұрынғы "Ильичевское" АШК
8
Калинино а., Сметанино а.,
Красная заря а.
05-068-004 бұрынғы "Малоубинское" АШК
05-068-052 бұрынғы "Заря Коммунизма" ұжымшары (жолақаралық участок)
9
Веселое а., Аврора ст.
05-068-068 бұрынғы Киров атындағы ұжымшар (жолақаралық участок)
10
Волчиха а., Топиха а., Карагужиха к.
05-068-056 "Черемшанское" АҚ
05-068-063 бұрынғы Куйбышев атындағы ұжымшар (жолақаралық участок)
05-068-115 бұрынғы "Фрунзенское" АШК (жолақаралық участок)

05-068-007 бывшее СХП "Ильичевское"
8
с. Калинино, с. Сметанино,
с. Красная Заря
05-068-004 бывшее СХП "Малоубинское"
05-068-052 бывший колхоз "Заря Коммунизма" (чересполосный участок)
9
с. Веселое, ст. Аврора
05-068-068 бывший колхоз имени Кирова (чересполосный участок)
10
с. Волчиха, с. Топиха, п. Карагужиха
05-068-056 АО "Черемшанское"
05-068-063 бывший колхоз имени Куйбышева (чересполосный участок)
05-068-115 бывшее СХП "Фрунзенское" (чересполосный участок)