2016-2018 жылдарға арналған Жарма ауданының бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 35/283-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 12 қаңтарда № 4332 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 9/66-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 22.12.2016 № 9/66-VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 73, 75 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 34/406-V "2016-2018 жылдарға арналған Шығыс Қазақстан облысының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерінің Тізілімінде № 4287 болып тіркелген) шешіміне сәйкес Жарма аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет 1 қосымшаға сәйкес, соның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5227508,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1281350,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10135,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 37850,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3898172,4 мың теңге;
2) шығындар – 5379404,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 21696,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 34996,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 13300,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -173592,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 173592,6 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 25.11.2016 № 8/58-VI шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен түсетін субвенция көлемi 2548991,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
3. 2016 жылға арналған төлем көздерінен ұсталатын әлеуметтік салық, жеке табыс салығы, төлем көздерінен ұсталатын шетел азаматтарының жеке табыс салығы бойынша табысты бөлу нормативтері Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 34/406-V "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4287 болып тіркелген) шешімімен белгіленген 100 (жүз) пайыз мөлшерінде ескерілсін.

О бюджете Жарминского района на 2016-2018 годы
Решение Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2015 года № 35/283-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 12 января 2016 года № 4332. Утратило силу - решением Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22 декабря 2016 года № 9/66-VI
Сноска. Утратило силу - решением Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22.12.2016 № 9/66-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 73, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 34/406-V "О бюджете Восточно-Казахстанской области на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4287 ) Жарминский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы, согласно приложению 1, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 5227508,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1281350,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 10135,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 37850,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3898172,4 тысяч тенге;
2) затраты – 5379404,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 21696,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 34996,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 13300,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -173592,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 173592,6 тысяч тенге;;
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25.11.2016 № 8/58-VI (вводится в действие с 01.01.2016).
2. Утвердить в районном бюджете объемы субвенций, поступаемых из областного бюджета в сумме 2548991,0 тысяч тенге.
3. Принять к исполнению на 2016 год нормативы распределения доходов в бюджет района по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, облагаемых у источников выплаты в размере 100 (сто) процентов, установленные решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 34/406-V "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4287).

4. Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек Кодексінің 139-бабының 9-тармағына сәйкекс азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға, егер Қазақстан Республикасының заңдарында өзгеше белгiленбесе, жергiлiктi өкiлдi органдардың шешiмi бойынша бюджет қаражаты есебiнен қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшiлердiң айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер белгiленсiн.
Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесiн жергiлiктi өкiлдi органмен келiсу бойынша жергiлiктi атқарушы орган айқындайды.
5. 2017 жылдың бюджеті – 5666148,0 мың теңге көлемінде 2 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. 2018 жылдың бюджеті – 6062778,0 мың теңге көлемінде 3 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. Ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 2016 жылға 27000,0 мың теңге сомасында 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. 2016 жылға арналған аудандық бюджетті атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 5 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
9. 2016 жылға арналған аудандық бюджетті дамытудың бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
10. 2016 жылға арналған аудандық бюджетке республикалық бюджеттен түскен нысаналы, ағымдағы және даму трансферттері 7 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
11. 2016-2018 жылдарға арналған бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған, бюджеттік бағдарламаларға бөлуімен аудан бюджетінің даму бағдарламаларының тізбесі 8 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
12. 2016 жылға арналған ауылдық елдімекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін қаражат 9 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
13. 2015 жылдағы Жарма аудандық мәслихаты шешімдерінің күші жойылды деп 10 қосымшаға сәйкес танылсын.
14. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Өзбеханов
Жарма аудандық
мәслихатының хатшысы Н. Есполов
Жарма ауданы мәслихатының
2015 жылғы 23 желтоқсандағы

4. Специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, по решению местных представительных органов за счет бюджетных средств устанавливаются повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях в соответствии с пунктами 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года.
Перечень должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, определяется местным исполнительным органом по согласованию с местным представительным органом.
5. Утвердить бюджет на 2017 год в следующем объеме – 5666148,0 тысяч тенге согласно приложения 2.
6. Утвердить бюджет на 2018 год в следующем объеме – 6062778,0 тысяч тенге, согласно приложения 3.
7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2016 год в сумме 27000,0 тысяч тенге, согласно приложению 4.
8. Учесть перечень местных бюджетных программ, не подлежащих к секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2016 год, согласно приложению 5.
9. Утвердить перечень бюджетных программ на реализацию инвестиционных бюджетных проектов на 2016 год согласно приложению 6.
10. Учесть перечень целевых текущих трансфертов и трансфертов на развитие из республиканского бюджета на 2015 год согласно приложению 7.
11. Учесть перечень бюджетных программ развития районного бюджета на 2016-2018 годы с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) согласно приложению 8.
12. Учесть средства для реализации мер социальной поддержки специалистам социальной сферы сельских населенных пунктов на 2016 год согласно приложению 9.
13. Признать утратившим силу решения Жарминского районного маслихата за 2015 год согласно приложению 10.
10. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии А.Узбеханов
Секретарь Жарминского
районного маслихата Н. Есполов
Приложение 1
к решению маслихата
Жарминского района

700,0
09
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы мемлекеттік мүлікті жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі тұрғын үй қорынан үйлердi жалға беруден түсетін кірістер
1477,0
7
Мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар
13,0
13
Мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар
13,0
02
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
0,0
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
0,0
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
0,0
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
250,0
1
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
250,0
14
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелермен алынатын өзге де айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар
0,0
18
Мамандандырылған ұйымдарға, жеке тұлғаларға бюджеттік кредиттер (қарыздар) бойынша жергілікті бюджеттен берілген айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
250,0
06
Басқа да салықтық емес түсiмдер
7695,0
1
Басқа да салықтық емес түсiмдер
7695,0
09
Жергіліктік бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
7695,0
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
37850,0
01
Мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату
2500,0
1
Мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату
2500,0
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелерге бекітілген мүлікті сатудан түсетін түсімдер
2500,0
03
Азаматтарға пәтерлер сатудан түсетін түсімдер
0,0
03
Жердi және материалдық емес активтердi сату
35350,0
1
Жерді сату
35229,0
01
Жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер
35229,0
2
Материалдық емес активтерді сату
121,0
02
Жер учаскелерін жалдау құқығын сатқаны үшін төлем
121,0
4
Трансферттердің түсімдері
3898172,4
02
Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер
3898172,4
2
Облыстық бюджеттен түсетiн трансферттер
3898172,4
01
Ағымдағы нысаналы трансферттер

700,0
09
Доходы от аренды жилищ из жилищного фонда, находящегося в коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды государственного имущества, находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа
1477,0
7
Вознаграждение по кредитам, выданным из государственного бюджета
13,0
13
Вознаграждение по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета физическим лицам
13,0
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
0,0
1
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
0,0
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) предоставляемыми государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
0,0
04
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
250,0
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
250,0
14
Прочие штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
0,0
18
Штрафы, пени, санкции, взыскания по бюджетным кредитам (займам), выданным из местного бюджета специализированным организациям, физическим лицам
250,0
06
Прочие неналоговые поступления
7695,0
1
Прочие неналоговые поступления
7695,0
09
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
7695,0
3
Поступления от продажи основного капитала
37850,0
01
Продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями
2500,0
1
Продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями
2500,0
02
Поступления от продажи имущества, закрепленного за государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
2500,0
03
Поступления от продажи гражданам квартир
0,0
03
Продажа земли и нематериальных активов
35350,0
1
Продажа земли
35229,0
01
Поступления от продажи земельных участков
35229,0
2
Продажа нематериальных активов
121,0
02
Плата за продажу права аренды земельных участков
121,0
4
Поступления трансфертов
3898172,4
02
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
3898172,4
2
Трансферты из областного бюджета
3898172,4
01
Целевые текущие трансферты

13375
4
Көлiк құралдарына салынатын салық
69034
01
Заңды тұлғалардан көлiк құралдарына салынатын салық
9499
02
Жеке тұлғалардан көлiк құралдарына салынатын салық
59535
5
Бірыңғай жер салығы
5243
01
Бірыңғай жер салығы
5243
05
Тауарларға, жұмыстарға және қызметтер көрсетуге салынатын iшкi салықтар
66269
2
Акциздер
4369
84
Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген бензин (авиациялықты қоспағанда) және дизель отыны
4369
96
Заңды және жеке тұлғалар бөлшек саудада өткізетін, сондай - ақ өзінің өндірістік мұқтаждарына пайдаланатын бензин (авиациялықты қоспағанда)
0
97
Заңды және жеке тұлғаларға бөлшек саудада өткізетін, сондай-ақ өз өндірістік мұқтаждарына пайдаланылатын дизель отыны
0
3
Табиғи және басқа ресурстарды пайдаланғаны үшiн түсетiн түсiмдер
39315
15
Жер учаскелерін пайдаланғаны үшін төлем
39315
4
Кәсiпкерлiк және кәсiби қызметтi жүргiзгенi үшiн алынатын алымдар
22425
01
Жеке кәсіпкерлерді мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
0
02
Жекелеген қызмет түрлерiмен айналысу құқығы үшiн лицензиялық алым
16050
03
Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркегені және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
133
05
Жылжымалы мүлікті кепілдікке салуды мемлекеттік тіркегені және кеменiң немесе жасалып жатқан кеменiң ипотекасы үшін алынатын алым
318
14
Көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
314
18
Жылжымайтын мүлікке және олармен мәміле жасау құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
2358
29
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін қызметін өнімді бөлу жөніндегі келісімшарт бойынша жүзеге асыратын жер қойнауын пайдаланушының қосымша төлемі
3253
5
Ойын бизнесіне салық
161
02
Тіркелген салық
161
07
Басқа да салықтар
0
1
Басқа да салықтар
0
10
Жергілікті бюджетке түсетін өзге де салық түсімдері
0
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
7618
1
Мемлекеттік баж
7618
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
0
04
Азаматтық хал актілерін тіркегені үшін, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актілерін тіркеу туралы куәліктерді және азаматтық хал актілері жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтіруге байланысты куәліктерді қайтадан бергені үшін мемлекеттік баж
0
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін мемлекеттік баж
0
07
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін мемлекеттік баж
0
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін мемлекеттік баж
0
09
Аңшы куәлігін бергенi және оны жыл сайын тіркегені үшiн мемлекеттік баж
0
10

13375
4
Hалог на транспортные средства
69034
01
Hалог на транспортные средства с юридических лиц
9499
02
Hалог на транспортные средства с физических лиц
59535
5
Единый земельный налог
5243
01
Единый земельный налог
5243
05
Внутренние налоги на товары, работы и оказание услуги
66269
2
Акцизы
4369
84
Бензин (за исключением авиационного) и дизельное топливо, произведенных на территории Республики Казахстан
4369
96
Бензин (за исключением авиационного), реализуемый юридическими и физическими лицами в розницу, а также используемый на собственные производственные нужды
0
97
Дизельное топливо, реализуемое юридическими и физическими лицами в розницу, а также используемое на собственные производственные нужды
0
3
Поступления за использование природных и других ресурсов
39315
15
Плата за пользование земельными участками
39315
4
Сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности
22425
01
Сбор за государственную регистрацию индивидуальных предпринимателей
0
02
Лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности
16050
03
Сбор за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств, а также их перерегистрацию
133
05
Сбор за государственную регистрацию залога движимого имущества и ипотеки судна или строящегося судна
318
14
Сбор за государственную регистрацию транспортных средств, а также их перерегистрацию
314
18
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
2358
29
Регистрационный сбор, зачисляемый в местный бюджет
3253
5
Налог на игорный бизнес
161
02
Фиксированный налог
161
07
Прочие налоги
0
1
Прочие налоги
0
10
Прочие налоговые поступления в местный бюджет
0
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
7618
1
Государственная пошлина
7618
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
0
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
0
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменении в эти документы
0
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановление гражданства Республики Казахстан и прекращение гражданства Республики Казахстан
0
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
0
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
0
10

Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
0
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
0
21
Тракторшы-машинисттің куәлігі берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж
0
26
Жергілікті бюджетке төленетін мемлекеттік баж
7618
2
Салықтық емес түсiмдер
4769
01
Мемлекет меншіктен түсетін кірістер
2592
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
2578
08
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы мемлекеттік мүлікті жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
997
09
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы мемлекеттік мүлікті жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі тұрғын үй қорынан үйлердi жалға беруден түсетін кірістер
1580
7
Мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар
14
13
Жеке тұлғаларға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
14
02
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
0
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
0
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
0
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырыла-тын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
364
1
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
364
14
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелермен алынатын өзге де айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар
89
18
Мамандандырылған ұйымдарға, жеке тұлғаларға бюджеттік кредиттер (қарыздар) бойынша жергілікті бюджеттен берілген айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар

Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
0
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
0
21
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверений тракториста - машиниста
0
26
Государственная пошлина, зачисляемая в местный бюджет
7618
2
Неналоговые поступления
4769
01
Доходы от государственной собственности
2592
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
2578
08
Доходы от аренды имущества коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды имущества коммунальной собственности района (города областного значения), находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа
997
09
Доходы от аренды жилищ из жилищного фонда, находящегося в коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды государственного имущества, находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа
1580
7
Вознаграждение по кредитам, выданным из государственного бюджета
14
13
Вознаграждение по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета физическим лицам
14
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
0
1
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
0
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
0
04
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
364
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
364
14
Прочие штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
89
18
Штрафы, пени, санкции, взыскания по бюджетным кредитам (займам), выданным из местного бюджета специализированным организациям, физическим лицам

464
Аудан (облыстық маңызы бар қала) білім бөлімі
003
Жалпы білім беру
Жарма ауданы мәслихатының
2015 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 35/283-V шешіміне
6 қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджетке облыстық бюджеттен түскен нысаналы ағымдағы трансферттер және даму трансферттері
Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 11.04.2016 № 2/9-VI шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
Функционалдық топ
Сома (мың теңге)
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Атауы
Жиыны

464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
Приложение 6
к решению маслихата
Жарминского района
№ 35/283-V
от 23 декабря 2015 года
Перечень целевых текущих трансфертов и трансфертов на развитие из областного бюджета на 2016 год
Сноска. Приложение 6 - в редакции решения Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 11.04.2016 № 2/9-VI (вводится в действие с 01.01.2016).
Функциональная подгруппа
Сумма (тыс.тенге)
Администратор бюджетных программ
Программа
Подпрограмма
Наименование
Всего

№ 35/283-V шешіміне
9 қосымша
2016 жылы ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бөлінген қаражат
Функционалдық топ
Сомасы (мың теңге)
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
34996,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
34996,0
006
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер

№ 35/283-V
от 23 декабря 2015 года
Предусмотренные средства для реализации мер социальной поддержки специалистам социальной сферы сельских населенных пунктов на 2016 год
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
34996,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
34996,0
006
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов

34996,0
Жарма ауданы мәслихатының
2015 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 35/283-V шешіміне
10 қосымша
2015 жылғы нормативтік құқықтық актілердің күші жойылған шешімдерінің тізімі
1. Жарма аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 22/212-V "2014-2016 жылдарға арналған Жарма аудандық бюджеті туралы" шешімі (2015 жылғы 14 қантарда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3628 болып тіркелген);
2. Жарма аудандық мәслихатының 2015 жылғы 14 наурыздағы № 26/231-V "2015-2017 жылдарға арналған Жарма аудандық бюджеті туралы" 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 22/212-V шешімге өзгерістер енгізу туралы" шешімі (2015 жылғы 26 наурызда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3772 болып тіркелген);
3. Жарма аудандық мәслихатының 2015 жылғы 6 сәуірдегі № 27/237-V "2015-2017 жылдарға арналған Жарма аудандық бюджеті туралы" 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 22/212-V шешімге өзгерістер енгізу туралы" шешімі (2015 жылғы 14 сәуірде нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3877 болып тіркелген);
4. Жарма аудандық мәслихатының 2015 жылғы 10 маусымдағы № 28/242-V "2015-2017 жылдарға арналған Жарма аудандық бюджеті туралы" 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 22/212-V шешімге өзгерістер енгізу туралы" шешімі (2015 жылғы 18 маусымда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3993 болып тіркелген);
5. Жарма аудандық мәслихатының 2015 жылғы 14 шілдедегі № 29/249-V "2015-2017 жылдарға арналған Жарма аудандық бюджеті туралы" 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 22/212-V шешімге өзгерістер енгізу туралы" шешімі (2015 жылғы 27 шілдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4059 болып тіркелген);
6. Жарма аудандық мәслихатының 2015 жылғы 15 қыркүйектегі № 30/256-V "2015-2017 жылдарға арналған Жарма аудандық бюджеті туралы" 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 22/212-V шешімге өзгерістер енгізу туралы" шешімі (2015 жылғы 29 қыркүйектегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4155 болып тіркелген);
7. Жарма аудандық мәслихатының 2015 жылғы 16 қазанындағы № 32/265-V "2015-2017 жылдарға арналған Жарма аудандық бюджеті туралы" 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 22/212-V шешімге өзгерістер енгізу туралы" шешімі (2015 жылғы 22 қазанында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4187 болып тіркелген);
8. Жарма аудандық мәслихатының 2015 жылғы 16 қарашадағы № 33/277-V "2015-2017 жылдарға арналған Жарма аудандық бюджеті туралы" 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 22/212-V шешімге өзгерістер енгізу туралы" шешімі (2015 жылғы 23 қарашасында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4238 болып тіркелген);

34996,0
Приложение 10
к решению маслихата
Жарминского района
№ 35/283-V
от 23 декабря 2015 года
Перечень нормативно правовых актов за 2015 год признаных утратившие силу
1. Решение Жарминского районного маслихата от 22 декабря 2014 года № 24/212-V "О бюджете Жарминского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3628 от 14 января 2015 года);
2. Решение Жарминского районного маслихата от 14 марта 2015 года № 26/231-V "О внесении изменений в решение Жарминского районного маслихата от 22 декабря 2014 года № 24/212-V "О бюджете Жарминского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3772 от 26 марта 2015 года);
3. Решение Жарминского районного маслихата от 6 апреля 2015 года № 27/237-V "О внесении изменений в решение Жарминского районного маслихата от 22 декабря 2014 года № 24/212-V "О бюджете Жарминского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3877 от 14 апреля 2015 года);
4. Решение Жарминского районного маслихата от 10 июня 2015 года № 28/242-V "О внесении изменений в решение Жарминского районного маслихата от 22 декабря 2014 года № 24/212-V "О бюджете Жарминского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3993 от 18 июня 2015 года);
5. Решение Жарминского районного маслихата от 14 июля 2015 года № 29/249-V "О внесении изменений в решение Жарминского районного маслихата от 22 декабря 2014 года № 24/212-V "О бюджете Жарминского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4059 от 27 июля 2015 года);
6. Решение Жарминского районного маслихата от 15 сентября 2015 года № 30/256-V "О внесении изменений в решение Жарминского районного маслихата от 22 декабря 2014 года № 24/212-V "О бюджете Жарминского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4155 от 29 сентября 2015 года);
7. Решение Жарминского районного маслихата от 16 октября 2015 года № 32/265-V "О внесении изменений в решение Жарминского районного маслихата от 22 декабря 2014 года № 24/212-V "О бюджете Жарминского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4187 от 22 октября 2015 года);
8. Решение Жарминского районного маслихата от 16 ноября 2015 года № 33/277-V "О внесении изменений в решение Жарминского районного маслихата от 22 декабря 2014 года № 24/212-V "О бюджете Жарминского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4238 от 23 ноября 2015 года);

9. Жарма аудандық мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 34/280-V "2015-2017 жылдарға арналған Жарма аудандық бюджеті туралы" 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 22/212-V шешімге өзгерістер енгізу туралы" шешімі (2015 жылғы 22 желтоқсанында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4281 болып тіркелген);

9. Решение Жарминского районного маслихата от 14 декабря 2015 года № 34/280-V "О внесении изменений в решение Жарминского районного маслихата от 22 декабря 2014 года № 24/212-V "О бюджете Жарминского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4281 от 22 декабря 2015 года);