"2015-2017 жылдарға арналған Зайсан ауданының бюджеті туралы" 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 29-2 Зайсан аудандық мәслихатының шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы N 41-8/10 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 28 желтоқсанда N 4301 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы N 41-1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 23.12.2015 № 41-1 шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 24/289-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 34/410-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4270 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Зайсан аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2015-2017 жылдарға арналған Зайсан ауданының бюджеті туралы" 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 29-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3612 нөмірімен тіркелген, аудандық "Достық" газетінің 2015 жылғы 24 қаңтардағы № 7 жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2015 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4522028,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 775067 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 44747 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 42810 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3659404,3 мың теңге;
2) шығындар – 4616399,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 25548 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 29529 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3981 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -119919,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 119919,1 мың теңге;
қарыздар түсімі – 29529 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3981 мың теңге;

О внесении изменений в решение Зайсанского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 29-2 "О бюджете Зайсанского района на 2015-2017 годы"
Решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22 декабря 2015 года N 41-8/10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 28 декабря 2015 года N 4301. Утратило силу - решением Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2015 года № 41-1
Сноска. Утратило силу - решением Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2015 № 41-1 (вводится в действие с 01.01.2016).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно- Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года №34/410-V "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2014 года № 24/289-V "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4270) Зайсанский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата "О бюджете Зайсанского района на 2015-2017 годы" от 23 декабря 2014 года № 29-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3612, опубликовано в № 7 районной газеты "Достык" от 24 января 2015 года) следующие изменения:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 4522028,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 775067 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 44747 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 42810 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3659404,3 тысяч тенге;
2) затраты – 4616399,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 25548 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 29529 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3981 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -119919,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 119919,1 тысяч тенге;
поступление займов – 29529 тысяч тенге;
погашение займов – 3981 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 94371,1 мың теңге.";
8-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2015 жылға арналған аудандық бюджетте 6-қосымшаға сәйкес республикалық бюджеттен 1159166 мың теңге сомасында трансферттер көзделгені ескерілсін.";
аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 29-2 шешімінің 1, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Г.Ахтанова
Аудандық мәслихат хатшысы Д.Ыдырышев
Зайсан аудандық мәслихатының

используемые остатки бюджетных средств – 94371,1 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Учесть, что в районном бюджете на 2015 год предусмотрены трансферты из республиканского бюджета в сумме 1159166 тысяч тенге, согласно приложению 6.";
приложения 1, 6 решения районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 29-2 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии Г.Ахтанова
Секретарь районного маслихата Д.Ыдырышев
Приложение 1
к решению Зайсанского
районного Маслихата

50300
3
Халықты әлеуметтік қорғауға және оған көмек көрсетуге
36881
4
Профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізуге (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда)
403
5
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамытуға
798550
6
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге
16288
7
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
115064
8
Агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға
4855
9
Азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға
1094
Жиыны
1159166

50300
3
На оказание социальной защиты и помощи населению
36881
4
На проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)
403
5
На развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
798550
6
На проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
16288
7
На оплату труда по новой модели системы оплаты труда и выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
115064
8
На содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния
4855
9
На содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
1094
Всего
1159166