"Зырян ауданының мәслихатының Регламентін бекіту туралы" Зырян ауданының мәслихатының 2014 жылғы 31 наурыздағы № 29/6-V шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы мәслихатының 2015 жылғы 17 шілдедегі № 45/4-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 11 тамызда № 4102 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы мәслихатының 2016 жылғы 3 тамыздағы № 7/6-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы мәслихатының 03.08.2016 № 7/6-VI шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 10 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 43-1 бабының 1 тармағына сәйкес, Зырян ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Зырян ауданының мәслихатының Регламентін бекіту туралы" Зырян ауданының мәслихатының 2014 жылғы 31 наурыздағы № 29/6-V шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3264 тіркелген, 2014 жылғы 01 мамырдағы "Көктас таңы", "Пульс! Зыряновска" № 17 газеттерінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған шешіммен бекітілген Зырян ауданының мәслихатының Регламентiнде:
7 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Мәслихаттың кезектi сессиясы кемiнде жылына төрт рет шақырылады және оны мәслихат сессиясының төрағасы жүргiзедi.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы,
Зырян ауданының
мәслихат хатшысы Г. Денисова

О внесении изменения в решение маслихата Зыряновского района от 31 марта 2014 года № 29/6-V "Об утверждении Регламента маслихата Зыряновского района"
Решение маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 17 июля 2015 года № 45/4-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 11 августа 2015 года № 4102. Утратило силу - решением маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 3 августа 2016 года № 7/6-VI
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 03.08.2016 № 7/6-VI.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" маслихат Зыряновского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Зыряновского района от 31 марта 2014 года № 29/6 -V "Об утверждении Регламента маслихата Зыряновского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3264, опубликовано 01 мая 2014 года в газетах "Көктас таңы", "Пульс! Зыряновска" № 17) следующее изменение:
в Регламенте маслихата Зыряновского района, утвержденном указанным решением:
в пункт 7 внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь маслихата
Зыряновского района Г. Денисова