"Катонқарағай ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" 2011 жылғы 22 қарашадағы № 18 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданды әкімінің 2015 жылғы 04 наурыздағы № 01 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 07 сәуірде № 3847 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданды әкімінің 2015 жылғы 28 шілдедегі № 06 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданды әкімінің 28.07.2015 № 06 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 23-бабы, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37- бабының 3- тармағы негізінде ШЕШЕМІН:
1. "Катонқарағай ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" Катонқарағай ауданы әкімінің 2011 жылғы 22 қарашадағы № 18 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік Тіркеу тізілімінде №5-13-100 тіркелген, 2011 жылғы 11 қарашадағы №85 аудандық "Арай-Луч" газетінде жарияланған) шешімінің қосымшасына келесі өзгерістер енгізілсін:
"№856 Көкбастау сайлау учаскесі
Орталығы: Көкбастау ауылы, мектеп ғимараты, Школьная көшесі, 1 үй, тел. 2-76-05;
Көкбастау ауылының шекарасында.
"№859 Алтынбел сайлау учаскесі
Орталығы: Алтынбел ауылы, мектеп ғимараты, Абай көшесі, 1 үй, тел. 2-45-49;
Алтынбел ауылының шекарасында.
"№861 Егінді сайлау учаскесі
Орталығы: Егінді ауылы, мектеп ғимараты, Школьная көшесі, 9 үй, тел. 2-01-88;
Егінді ауылының шекарасында.
"№867 Қаражал сайлау учаскесі
Орталығы: Қаражал ауылы, мектеп ғимараты, Қазақстан көшесі, 32 үй, тел. 2-75-63;
Қаражал ауылының шекарасында."
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аппарат басшысы Р.Құрмамбаевқа жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                                       Қ. Байғонұсов
Келісілді:
Катонқарағай аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы                               М.Тлеубаев
"_4_" наурыз 2015жыл

О внесении изменении в решение №18 от 22 ноября 2011 года "Об образовании избирательных участков по Катон-Карагайскому району"
Решение акима Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области от 04 марта 2015 года № 01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 07 апреля 2015 года № 3847. Утратило силу - решением акима Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области от 28 июля 2015 года № 06
Сноска. Утратило силу - решением акима Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области от 28.07.2015 № 06 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после официального дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствий со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан" и пункта 3 статьи 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001года РЕШАЮ:
1. Внести в решение акима от 22 ноября 2013 года за №18 "Об образовании избирательных участков по Катон-Карагайскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5-13-100, опубликовано 11 ноября 2011 года в районной газете "Арай-Луч" №85) следующие изменения:
"Кокбастауский избирательный участок №856
Центр: село Кокбастау, здание школы, ул. Школьная, дом 1, тел. 2-09-58; в границах села Кокбастау.
Алтынбельский избирательный участок №859
Центр: село Алтынбел, здание школы, ул. Абая, дом 1, тел. 2-45-49; в границах села Алтынбел.
Егындинский избирательный участок №861
Центр: село Егынды, здание школы, ул. Школьная, дом 9, тел. 2-01-88; в границах села Егынды.
Каражалский избирательный участок №867.
Центр: село Каражал, здание школы, ул. Казахстан, дом 32, тел. 2-75-63; в границах села Каражал".
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на руководителя аппарата акима района Р. Курмамбаева.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после официального дня его первого официального опубликования.
Аким района                                                 К. Байгонусов
Согласовано:
Председатель Катон-Карагайской районной
территориальной избирательной комиссии                         М.Тлеубаев
"_4_" марта 2015 год