"Катонқарағай ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" Катонқарағай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 28/206–V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 13 қарашада № 34/270-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 19 қарашада № 4235 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы N 35/274-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 25.12.2015 N 35/274-V шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-бабтарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Катонқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Катонқарағай ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" Катонқарағай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 28/206-V шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3607 нөмірмен тіркелген, 2015 жылғы 16, 23, 28, 30 қаңтардағы, 6 ақпандағы № 4, 5, 6, 7, 8 "Арай" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"2015-2017 жылдарға арналған Катонқарағай ауданының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2015 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 113 162,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 392 806,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5 740,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 22 617,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3 691 998,2 мың теңге;
2) шығындар – 4 119 799,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 41 557,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 50 541,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 8 984,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 4 500,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 4 500,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 52 694,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 52 694,4 мың теңге.".
Аудандық мәслихаттың шешімімен бекітілген 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес келесі редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 28/206-V"О бюджете Катон-Карагайского района на 2015-2017 годы"
Решение Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 13 ноября 2015 года N 34/270-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 19 ноября 2015 года N 4235. Утратило силу - решением Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2015 года N 35/274-V
Сноска. Утратило силу - решением Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25.12.2015 N 35/274-V (вводится в действие с 01.01.2016).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Катон-Карагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 28/206-V "О бюджете Катон-Карагайского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3607, опубликовано в газетах "Луч" от 16,23,28,30 января, 6 февраля 2015 года № 4, 5, 6, 7, 8) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"Утвердить бюджет Катон-Карагайского района на 2015-2017 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 113 162,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 392 806,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5 740,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 22 617,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 691 998,2 тысяч тенге;
2) затраты –4 119 799,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 41 557,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 50 541,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8 984,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 4 500,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 4 500,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 52 694,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 52 694,4 тысяч тенге.".
Приложения 15 утвержденные решением районного маслихата изложить в следующей редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.

83184,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
11878,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
174256,7
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
169697,0
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4559,7
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
0,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
0,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
0,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
0,0
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
0,0
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
0,0
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
31865,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30198,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1007,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
500,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
160,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
16844,0
001
Жергілікті деңгейде білім, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14344,0
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2500,0
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
24844,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24194,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
390,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
260,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
16597,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

83184,0
003
Капитальные расходы государственного органа
11878,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
174256,7
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
169697,0
022
Капитальные расходы государственного органа
4559,7
452
Отдел финансов района (города областного значения)
0,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
0,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
0,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
0,0
018
Капитальные расходы государственного органа
0,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
0,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
0,0
004
Капитальные расходы государственного органа
0,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
31865,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
30198,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1007,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
500,0
015
Капитальные расходы государственного органа
160,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
16844,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования, физической культуры и спорта
14344,0
018
Капитальные расходы государственного органа
2500,0
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
24844,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
24194,0
007
Капитальные расходы государственного органа
390,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
260,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
16597,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог

4218,0
015
Туристік қызметті реттеу
4218,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
95165,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
0,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
0,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
0,0
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
0,0
012
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
0,0
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
0,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
71482,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10708,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1300,0
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
0,0
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
8367,0
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
1050,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
50003,0
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
54,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
12043,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11913,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
130,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
11640,0
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
11640,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
0,0
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
0,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
9230,4
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
9230,4
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

4218,0
015
Регулирование туристической деятельности
4218,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
95165,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
0,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
0,0
003
Капитальные расходы государственного органа
0,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
0,0
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
0,0
012
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
0,0
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
0,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
71482,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
10708,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1300,0
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
0,0
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
8367,0
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
1050,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
50003,0
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека"
54,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
12043,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
11913,0
007
Капитальные расходы государственного органа
130,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
11640,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
11640,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
0,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
0,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
9230,4
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
9230,4
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)