"Катонқарағай ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" Катонқарағай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 28/206–V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 35/278-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 28 желтоқсанда № 4300 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы N 35/274-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 25.12.2015 N 35/274-V шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 24/289-V шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2015 жылғы 09 желтоқсандағы № 34/410-V (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4270 нөмірмен тіркелген) шешіміне сәйкес, Катонқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Катонқарағай ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" Катонқарағай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 28/206-V шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3607 нөмірмен тіркелген, 2015 жылғы 16, 23, 28, 30 қаңтардағы, 6 ақпандағы № 4, 5, 6, 7, 8 "Арай" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"2015-2017 жылдарға арналған Катонқарағай ауданының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2015 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 092 885,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 392 806,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5 740,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 22 617,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3 671 721,2 мың теңге;
2) шығындар – 4 099 522,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 41 557,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 50 541,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 8 984,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 4 500,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 4 500,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 28/206-V "О бюджете Катон-Карагайского района 2015-2017 годы"
Решение Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21 декабря 2015 года N 35/278-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 28 декабря 2015 года N 4300. Утратило силу - решением Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2015 года N 35/274-V
Сноска. Утратило силу - решением Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25.12.2015 N 35/274-V (вводится в действие с 01.01.2016).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 09 декабря 2015 года № 34/410-V "О внесении изменения в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2014 года № 24/289-V "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4270) Катон-Карагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 28/206-V "О бюджете Катон-Карагайского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3607, опубликовано в газетах "Луч" от 16, 23, 28, 30 января, 6 февраля 2015 года № 4, 5, 6, 7, 8) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"Утвердить бюджет Катон-Карагайского района на 2015-2017 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 092 885,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 392 806,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5740,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 22617,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 671 721,2 тысяч тенге;
2) затраты – 4 099 522,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 41 557,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 50 541,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8 984,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 4 500,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 4 500,0 тысяч тенге;

83184,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
11878,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
174256,7
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
169697,0
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4559,7
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
0,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
0,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
0,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
0,0
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
0,0
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
0,0
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
31865,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30198,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1007,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
500,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
160,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
16844,0
001
Жергілікті деңгейде білім, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14344,0
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2500,0
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
24844,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24194,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
390,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
260,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
16597,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

83184,0
003
Капитальные расходы государственного органа
11878,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
174256,7
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
169697,0
022
Капитальные расходы государственного органа
4559,7
452
Отдел финансов района (города областного значения)
0,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
0,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
0,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
0,0
018
Капитальные расходы государственного органа
0,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
0,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
0,0
004
Капитальные расходы государственного органа
0,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
31865,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
30198,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1007,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
500,0
015
Капитальные расходы государственного органа
160,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
16844,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования, физической культуры и спорта
14344,0
018
Капитальные расходы государственного органа
2500,0
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
24844,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
24194,0
007
Капитальные расходы государственного органа
390,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
260,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
16597,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог

4218,0
015
Туристік қызметті реттеу
4218,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
95165,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
0,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
0,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
0,0
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
0,0
012
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
0,0
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
0,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
71482,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10708,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1300,0
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
0,0
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
8367,0
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
1050,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
50003,0
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
54,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
12043,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11913,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
130,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
11640,0
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
11640,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
0,0
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
0,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
9230,4
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
9230,4
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

4218,0
015
Регулирование туристической деятельности
4218,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
95165,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
0,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
0,0
003
Капитальные расходы государственного органа
0,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
0,0
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
0,0
012
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
0,0
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
0,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
71482,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
10708,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1300,0
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
0,0
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
8367,0
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
1050,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
50003,0
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека"
54,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
12043,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
11913,0
007
Капитальные расходы государственного органа
130,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
11640,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
11640,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
0,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
0,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
9230,4
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
9230,4
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)

2675,0
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
0,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
0,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
0,0
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
0,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
423,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
423,0
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
560,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
560,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
444,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
444,0
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
0,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
0,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
107,0
001
Жергілікті деңгейде білім, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
107,0
02
Қорғаныс
67,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
67,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
67,0
04
Бiлiм беру
325548,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
117717,0
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
5108,0
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
112609,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
0,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
0,0
003
Жалпы білім беру
0,0
006
Балаларға қосымша білім беру
0,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
0,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі

2675,0
452
Отдел финансов района (города областного значения)
0,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
0,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
0,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
0,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
423,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
423,0
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
560,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
560,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
444,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
444,0
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
0,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
0,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
107,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования, физической культуры и спорта
107,0
02
Оборона
67,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
67,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
67,0
04
Образование
325548,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
117717,0
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
5108,0
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
112609,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
0,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
0,0
003
Общеобразовательное обучение
0,0
006
Дополнительное образование для детей
0,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
0,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)

478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
8059,0
001
Ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1417,0
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
285,0
009
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
4912,0
007
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
1445,0
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
172,0
015
Туристік қызметті реттеу
172,0
480
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) туризм бөлімі
0,0
001
Жергілікті деңгейде туризм саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
0,0
004
Туристік қызметті реттеу
0,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
57425,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
0,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
0,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
169,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
169,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
6715,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6715,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
0,0
006
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
0,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
50541,0
018
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік кредиттер
50541,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
208,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
208,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
208,0

478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
8059,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков и культуры
1417,0
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
285,0
009
Поддержка культурно-досуговой работы
4912,0
007
Функционирование районных (городских) библиотек
1445,0
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
172,0
015
Регулирование туристической деятельности
172,0
480
Отдел туризма района (города областного значения)
0,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере туризма
0,0
004
Регулирование туристической деятельности
0,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
57425,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
0,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
0,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
169,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
169,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
6715,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
6715,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
0,0
006
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
0,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
50541,0
018
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
50541,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
208,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
208,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
208,0