Катонқарағай ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 35/274-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 12 қаңтарда № 4334 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 8/55-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 23.12.2016 № 8/55-VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 73, 75-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 34/406-V (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4287 нөмірмен тіркелген) шешіміне сәйкес, Катонқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2016-2018 жылдарға арналған Катонқарағай ауданының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 485 760,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 618 493,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 816,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 21 000,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3 841 450,7 мың теңге;
2) шығындар – 4 501 624,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 28 914 ,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 41 268,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 12 354,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 44 778,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 44 778,3 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 25.11.2016 № 7/51-VI шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 34/406-V шешіміне сәйкес (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4287 нөмірмен тіркелген) 2016 жылға арналған аудан бюджетіне әлеуметтік салық, төлем көзінен ұсталатын жеке табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативтері 100 пайыз көлемінде орындауға қабылдансын.

О бюджете Катон-Карагайского района на 2016-2018 годы
Решение Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2015 года N 35/274-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 12 января 2016 года N 4334. Утратило силу - решением Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2016 года № 8/55-VI
Сноска. Утратило силу – решением Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2016 № 8/55-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 73, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата № 34/406-V от 9 декабря 2015 года "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4287), Катон-Карагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Катон-Карагайского района на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 485 760,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 618 493,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 816,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 21 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 841 450,7 тысяч тенге;
2) затраты – 4 501 624,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 28 914,0 тысяч тенге, в том числе: бюджетные кредиты – 41 268,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 12 354,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 44 778,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 44 778,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25.11.2016 № 7/51-VI (вводится в действие с 01.01.2016).
2. Принять к исполнению нормативы распределения доходов в районный бюджет на 2016 год по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты, в размере 100 процентов, в соответствии с решением Восточно-Казахстанского областного маслихата № 34/406-V от 9 декабря 2015 года "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4287).

3. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін субвенция көлемі - 2 601 807,0 мың теңге сомасында белгіленгені ескерілсін.
4. Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 139-бабының 9-тармағына сәйкес, азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға, жергiлiктi өкiлдi органдардың шешiмi бойынша бюджет қаражаты есебiнен қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшiлердiң айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер белгiленедi.
Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесiн жергiлiктi өкiлдi органмен келiсу бойынша жергiлiктi атқарушы орган айқындайды.
5. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2016 жылға арналған резерві 10 000,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
6. 2016 жылға арналған жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. 2016 жылға арналған аудандық бюджетті атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 5-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
8. 2016 жылға арналған аудандық бюджетке облыстық бюджеттен түскен нысаналы ағымдағы трансферттер және даму трансферттері 6-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
9. 2016 жылға арналған аудандық бюджетке республикалық бюджеттен түскен нысаналы ағымдағы және даму трансферттері 7-қосымшаға сәйкес ескерілсін.

3. Учесть, что в районном бюджете на 2016 год установлен объем субвенции, передаваемый из областного бюджета в сумме 2 601 807,0 тысяч тенге.
4. В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, по решению местных представительных органов за счет бюджетных средств устанавливаются повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
Перечень должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, определяется местным исполнительным органом по согласованию с местным представительным органом.
5. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2016 год в сумме 10 000,0 тысяч тенге.
6. Утвердить перечень бюджетных программ на 2016 год, финансируемых из местного бюджета согласно приложению 4.
7. Учесть перечень бюджетных программ на 2016 год не подлежащих секвестру согласно приложению 5.
8. Учесть перечень целевых текущих трансфертов и трансфертов на развитие из областного бюджета на 2016 год согласно приложению 6.
9. Учесть перечень целевых текущих трансфертов и трансфертов на развитие из республиканского бюджета на 2016 год согласно приложению 7.

10. 2016-2018 жылдарға арналған бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған, бюджеттік бағдарламаларға бөлінген даму бюджеті бағдарламаларының тізбесі 8-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
11. 2016 жылға арналған ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бөлінген қаражат 9-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
12. Ауданның жергілікті атқарушы органдарының резервінен 2016-2018 жылдарға бөлінген қаражат 10-қосымшаға сәйкес ескерілсін.

10. Учесть перечень бюджетных программ развития районного бюджета на 2016-2018 годы с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) согласно приложению 8.
11. Учесть предусмотренные средства для реализации мер социальной поддержки специалистам социальной сферы сельских населенных пунктов на 2016 год согласно приложению 9.
12. Учесть предусмотренные средства резерва местного исполнительного органа района на 2016-2018 годы согласно приложению 10.

13. 2016 жылға арналған жергілікті өзін-өзі басқару органдарына қарастырылған трансферттер сомасын бөлу 11-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
14. 12-қосымшаға сәйкес Катонқарағай аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
15. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ж. Жанабаев
Мәслихат хатшысы Д. Бралинов
Катонқарағай аудандық
мәслихатының2015 жылғы
23 желтоқсандағы № 35/274-V
шешіміне 1 қосымша
2016 жылға арналған Катонқарағай ауданының бюджеті

13. Учесть предусмотренные распределение сумм на трансферты органам местного самоуправления на 2016 год согласно приложению 11.
14. Признать утратившим силу некоторые решение Катон-Карагайского районного маслихата согласно приложению 12.
15. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Ж. Жанабаев
Секретарь районного маслихата Д. Бралинов
Приложение 1 к решению
Катон-Карагайского районного
маслихата № 35/274-V
от 23 декабря 2015 года
Бюджет Катон-Карагайского района на 2016 год

16121,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
100995,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
100270,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
725,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
221421,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
212210,0
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9211,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
35183,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33748,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1012,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
223,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
200,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
16841,0
001
Жергілікті деңгейде білім, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16841,0
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
0,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
0,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
0,0
493
Ауданың (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
8927,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8257,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
450,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
220,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
15006,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15006,0
02
Қорғаныс
20333,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
20333,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
8052,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
12281,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі

16121,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
100995,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
100270,0
003
Капитальные расходы государственного органа
725,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
221421,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
212210,0
022
Капитальные расходы государственного органа
9211,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
35183,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
33748,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1012,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
223,0
015
Капитальные расходы государственного органа
200,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
16841,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования, физической культуры и спорта
16841,0
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
0,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
0,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
0,0
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
8927,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
8257,0
003
Капитальные расходы государственного органа
450,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
220,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
15006,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
15006,0
02
Оборона
20333,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
20333,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
8052,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
12281,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность

110656,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
54276,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
54276,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
56380,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
53937,0
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
2443,0
13
Басқалар
5000,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
5000,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
5000,0
III. Таза бюджеттік кредиттеу
0,0
Бюджеттік кредиттер
0,0
IV. Қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо
0,0
Қаржы активтерін сатып алу
0,0
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0,0
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
0,0
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
0,0
Катонқарағай аудандық
мәслихатының 2015 жылғы
23 желтоқсандағы № 35/274-V
шешіміне 4 қосымша
2016 жылға арналған жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 25.11.2016 № 7/51-VI шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
Функционалдық топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
II. Шығындар
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу

110656,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
54276,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
54276,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
56380,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
53937,0
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
2443,0
13
Прочие
5000,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
5000,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
5000,0
III. Чистое бюджетное кредитование
0,0
Бюджетные кредиты
0,0
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0,0
Приобретение финансовых активов
0,0
Поступление от продажи финансовых активов государства
0,0
V. Дефицит (профицит) бюджета
0,0
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0,0
Приложение 4 к решению
Катон-Карагайского районного
маслихата № 35/274-V
от 23 декабря 2015 года
Перечень бюджетных программ на 2016 год, финансируемых из местного бюджета
Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25.11.2016 № 7/51-VI (вводится в действие с 01.01.2016).
функциональная группа
Администратор программ
программа
Наименование
1
2
3
4
II. Затраты
01
Государственные услуги общего характера
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
122
Аппарат акима района (города областного значения)
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
003
Капитальные расходы государственного органа
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим

067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
015
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
018
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
037
Строительство и реконструкция объектов образования
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
002
Программа занятости
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
005
Государственная адресная социальная помощь
006
Оказание жилищной помощи
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
021
Капитальные расходы государственного органа
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
015
Освещение улиц в населенных пунктах
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
005
Развитие коммунального хозяйства
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
010
Жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
001
Ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
005
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
009
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
007
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
008
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
008
Cпорт объектілерін дамыту
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
015
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
015
Туристік қызметті реттеу
493
Ауданың (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
004
Туристік қызметті реттеу
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары

008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков и культуры
003
Капитальные расходы государственного органа
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
005
Услуги по проведению государственной информационной политики
009
Поддержка культурно-досуговой работы
007
Функционирование районных (городских) библиотек
008
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
008
Развитие объектов спорта
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
014
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
015
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
015
Регулирование туристической деятельности
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
004
Регулирование туристской деятельности
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
003
Капитальные расходы государственного органа

007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
12
Көлiк және коммуникация
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
13
Басқалар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
14
Борышқа қызмет көрсету
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
15
Трансферттер

007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
006
Капитальные расходы государственного органа
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
015
Капитальные расходы государственного органа
12
Транспорт и коммуникации
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
13
Прочие
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
14
Обслуживание долга
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
15
Трансферты

Ескерту. 11-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 25.11.2016 № 7/51-VI шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
Функционалдық топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
15
Трансферттер
459
"Катонқарағай ауданы экономика және қаржы бөлімі" ММ, соның ішінде:
051
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер
"Үлкен Нарын ауылдық округі әкімі аппараты" ММ
"Новохайрузовка ауылдық округі әкімі аппараты" ММ
"Алтынбел ауылдық округі әкімі аппараты" ММ
"Солоновка ауылдық округі әкімі аппараты" ММ
"Новополяковка ауылдық округі әкімі аппараты" ММ
"Солдатово ауылдық округі әкімі аппараты" ММ
"Катонқарағай ауылдық округі әкімі аппараты" ММ
"Белқарағай ауылдық округі әкімі аппараты" ММ
"Өрел ауылдық округі әкімі аппараты" ММ
"Аққайнар ауылдық округі әкімі аппараты" ММ
"Коробиха ауылдық округі әкімі аппараты" ММ
"Ақсу ауылдық округі әкімі аппараты" ММ
"Жамбыл ауылдық округі әкімі аппараты" ММ
Катонқарағай аудандық
мәслихатының
2015 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 35/274-V шешіміне
12 қосымша
Катонқарағай аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Катонқарағай ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" Катонқарағай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 28/206–V шешімі (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3607 нөмірмен тіркелген, 2015 жылғы 16, 23, 28, 30 қаңтардағы, 6 ақпандағы № 4, 5, 6, 7, 8 "Арай" газетінде жарияланған).
2. "Катонқарағай ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" Катонқарағай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 28/206–V шешімі өзгерістер енгізу туралы" Катонқарағай аудандық мәслихаттын 2015 жылғы 16 наурыздағы № 29/225-V шешімі (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3771 нөмірмен тіркелген, 2015 жылғы 10, 15, 17, 22 сәуірдегі, № 26, 27, 28, 29, "Арай" газетінде жарияланған).
3. "Катонқарағай ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" Катонқарағай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 28/206–V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Катонқарағай аудандық мәслихаттын 2015 жылғы 07 сәуірдегі № 30/234-V шешімі (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3878 нөмірмен тіркелген, 2015 жылғы 1, 6, 8, 20, 22, 29 мамырдағы, № 32, 33, 34, 37, 38, "Арай" газетінде жарияланған).

Сноска. Приложение 11 - в редакции решения Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25.11.2016 № 7/51-VI (вводится в действие с 01.01.2016).
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Администратор программ
Программа
Наименование
1
2
3
4
5
15
Трансферты
459
ГУ "Отдел экономики и финансов Катон-Карагайского района" в том числе:
76910,0
051
Трансферты органам местного самоуправления
76910,0
ГУ "Аппарат Акима Улкен Нарынского сельского округа"
30535,0
ГУ "Аппарат Акима Новохайрузовского сельского округа"
3900,0
ГУ "Аппарат Акима Алтынбельского сельского округа"
3030,0
ГУ "Аппарат Акима Солоновского сельского округа"
2826,0
ГУ "Аппарат Акима Новополяковского сельского округа"
2316,0
ГУ "Аппарат Акима Солдатовского сельского округа"
1141,0
ГУ "Аппарат Акима Катон-Карагайского сельского округа"
16282,0
ГУ "Аппарат Акима Белкарагайского сельского округа"
3061,0
ГУ "Аппарат Акима Урыльского сельского округа"
4410,0
ГУ "Аппарат Акима Аккайнарского сельского округа"
2719,0
ГУ "Аппарат Акима Коробихинского сельского округа"
2275,0
ГУ "Аппарат Акима Аксуского сельского округа"
2621,0
ГУ "Аппарат Акима Жамбылского сельского округа"
1794,0
Приложение 12 к решению
Катон-Карагайского районного
маслихата № 35/274-V
от 25 декабря 2015 года
Пречень утративших силу некоторых решений Катон-Карагайского районного маслихата
1. Решение Катон-Карагайского районного маслихата "О бюджете Катон-Карагайского района на 2015-2017 годы" от 23 декабря 2014 года № 28/206-V (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3607, опубликовано в газетах "Луч" от 16, 23, 28, 30 января, 6 февраля 2015 года № 4, 5, 6, 7, 8).
2. Решение Катон-Карагайского районного маслихата от № 29/225-V от 16 марта 2015 года "О внесении изменений в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 28/206-V "О бюджете Катон-Карагайского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3771, опубликовано в газетах "Луч" от 10, 15, 17, 22 апреля 2015 года № 26, 27, 28, 29, 31).
3. Решение Катон-Карагайского районного маслихата от № 30/234-V от 07 апреля 2015 года "О внесении изменений в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 28/206-V "О бюджете Катон-Карагайского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3878, опубликовано в газетах "Луч" от 29 апреля, 1, 6, 8, 20, 22, 29 мая 2015 года № 32, 33, 34, 37, 38, 40).

4. "Катонқарағай ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" Катонқарағай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 28/206–V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Катонқарағай аудандық мәслихаттын 2015 жылғы 16 маусымдағы № 31/245-V шешімі (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4036 нөмірмен тіркелген, 2015 жылғы 22, 24, 29, 31 шілде, 5, 12,14,19, 21 тамыздағы, № 32, 33, 34, 37, 38, "Арай" газетінде жарияланған).
5. "Катонқарағай ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" Катонқарағай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 28/206–V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Катонқарағай аудандық мәслихаттын 2015 жылғы 22 қыркүйектегі № 32/254-V шешімі (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4160 нөмірмен тіркелген, 2015 жылғы 23, 28, 30 қазандағы, № 80, 81, 82, 83) "Арай" газетінде жарияланған).
6. Катонқарағай ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" Катонқарағай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 28/206–V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Катонқарағай аудандық мәслихаттын 2015 жылғы 16 қазандағы № 33/262-V шешімі (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4191 нөмірмен тіркелген, 2015 жылғы 06, 11, 13 қарашадағы, № 84, 85, 86) "Арай" газетінде жарияланған).
7. Катонқарағай ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" Катонқарағай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 28/206–V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Катонқарағай аудандық мәслихаттын 2015 жылғы 13 қарашадағы № 34/270-V шешімі (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4235 нөмірмен тіркелген, 2015 жылғы 02, 11, 16 желтоқсандағы, № 91, 92, 95) "Арай" газетінде жарияланған).
8. Катонқарағай ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" Катонқарағай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 28/206–V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Катонқарағай аудандық мәслихаттын 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 35/278-V шешімі (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4300 нөмірмен тіркелген "Арай" газетінде жарияланған).

4. Решение Катон-Карагайского районного маслихата от №31 /245-V от 16 июня 2015 года "О внесении изменений в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 28/206-V "О бюджете Катон-Карагайского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4036, опубликовано в газетах "Луч" от 22, 24, 29, 31 июль, 5, 12,14,19, 21 август 2015 года № 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63).
5. Решение Катон-Карагайского районного маслихата от №32 /254-V от 22 сентября 2015 года "О внесении изменений в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 28/206-V "О бюджете Катон-Карагайского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4160, опубликовано в газетах "Луч" от 23, 28, 30 октября, 04 ноября 2015 года № 80, 81, 82, 83).
6. Решение Катон-Карагайского районного маслихата от №33 /262-V от 16 октября 2015 года "О внесении изменений в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 28/206-V "О бюджете Катон-Карагайского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4191, опубликовано в газетах "Луч" от 06, 11, 13 ноября 2015 года № 84, 85, 86,).
7. Решение Катон-Карагайского районного маслихата от №34 /270-V от 13 ноября 2015 года "О внесении изменений в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 28/206-V "О бюджете Катон-Карагайского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4235, опубликовано в газетах "Луч" от 02, 11, 16 декабря 2015 года № 91, 94, 95,).
8. Решение Катон-Карагайского районного маслихата от № 35 /278-V от 21 декабря 2015 года "О внесении изменений в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 28/206-V "О бюджете Катон-Карагайского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4300, опубликовано в газетах "Луч".