Көкпекті ауданы әкімінің 2014 жылғы 23 сәуірдегі "Көкпекті ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" № 4 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданы әкімінің 2015 жылғы 27 қарашадағы N 8 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 22 желтоқсанда N 4282 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданы әкімінің 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданы әкімінің 11.12.2020 № 7 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23 бабына, "Нормативті құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21 бабына сәйкес, Көкпекті ауданының әкiмi ШЕШТI:
1. "Көкпекті ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" Көкпекті ауданы әкімінің 2014 жылғы 23 сәуірдегі № 4 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3356 болып тіркелген, аудандық "Жұлдыз" - "Новая Жизнь" газетінің 2014 жылғы 15 маусымдағы № 49 санында жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімге қосымша осы шешімнің қосымшасына сай жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің аппарат басшысы Р.А. Кемербаеваға жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Көкпекті ауданының әкімі Р.Сагандыков
КЕЛІСІЛДІ:
Көкпекті аудандық аумақтық сайлау
комиссиясының төрайымы Б.Оразгалиева
2015 жыл " 27 " 11
Көкпекті ауданы әкімінің
2015 жылғы "27" 11
№ 8 шешіміне қосымша
Сайлау учаскелері
№ 1170 Орталық сайлау учаскесі.
Орталығы: Көкпекті ауылы, Абылайхан көшесі, № 46 (Көкпекті орта мектебінің ғимараты).
Шекаралары: Валиханов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 66, 67, 69, 76, 78, 81, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 93 үйлері;
Қабанбай батыр көшесі № № 1, 3, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 26, 27, 28, 29, 32, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 58, 60, 63, 64, 65, 66, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 97, 99, 100, 102, 104 үйлері;

О внесении изменения в решение акима Кокпектинского района от 23 апреля 2014 года № 4 "Об образовании избирательных участков по Кокпектинскому району"
Решение акима Кокпектинского района Восточно-Казахстанской области от 27 ноября 2015 года N 8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 22 декабря 2015 года N 4282. Утратило силу решением акима Кокпектинского района Восточно-Казахстанской области от 11 декабря 2020 года № 7
Сноска. Утратило силу решением акима Кокпектинского района Восточно-Казахстанской области от 11.12.2020 № 7 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", аким Кокпектинского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Кокпектинского района от 23 апреля 2014 года № 4 "Об образовании избирательных участков по Кокпектинскому району" (Зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3356, опубликованное 15 июня 2014 года в районной газете "Жұлдыз" - "Новая Жизнь" № 49) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Кемербаеву Р.А.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кокпектинского района Р. Сагандыков
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Кокпектинской районной
территориальной избирательной
комиссии Б. Оразгалиева
"_27_" __11__2015 год
Приложение
к решению акима
Кокпектинского района
от "27" 11 2015 года № 8
Избирательные участки
Центральный избирательный участок № 1170
Центр: село Кокпекты, улица Абылайхана, № 46 (здание Кокпектинской средней школы ).
Границы: улица Валиханова дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 66, 67, 69, 76, 78, 81, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 93;
улица Кабанбай батыра дома № 1, 3, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 26, 27, 28, 29, 32, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 58, 60, 63, 64, 65, 66, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 97, 99, 100, 102, 104;

Горная көшесі № № 2, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 15, 16, 17, 19, 20, 28, 30, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 50, 51, 53, 55, 62 үйлері;
Южная көшесі № № 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12 үйлері;
Маяковский көшесі № № 29, 31, 33, 39, 41 үйлері;
Төлебаев көшесі № 26, 27, 29, 32, 34, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53 үйлері;
Ауэзов көшесі № 34, 36, 38, 41, 43, 47, 49, 50, 51 үйлері;
Төлегенов көшесі № № 9, 28, 29, 30, 32, 35, 37, 39, 41, 43, 44, 45, 47үйлері;
Аймаутов көшесі № № 41, 42, 43, 44, 47 үйлері;
Весенняя көшесі № 10, 39, 47, 50, 60 үйлері;
Восточная көшесі № 14/1, 14/2, 19 үйлері;
Суворов көшесі № 49, 51, 52, 54, 55, 60 үйлері;
Пушкин көшесі № 58, 62, 76 үйлері;
Аблайхан көшесі № 31, 33, 34, 35, 36, 41, 42, 43, 44 үйлері;
Лермонтов көшесі № № 5, 7, 14, 20, 26, 28, 29, 30, 36, 37, 38, 39 үйлері;
Сейфуллин көшесі № 7, 24, 26, 32 үйлері;
Абишев көшесі № 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 47, 51, 53, 55, 59 үйлері;
Авдеев көшесі № 51, 52, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 62, 64, 66, 67, 68, 70 үйлері;
Аухадиев көшесі № 10, 20, 31, 33, 35, 37, 40, 41, 43, 45 үйлері;
Ырғызбай көшесі № 8, 10, 17, 19, 21, 22, 29, 31, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41 үйлері;
Болғанбаев көшесі № 34, 48 үйлері;
Бейсенбаев көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 үйлері;
Фахрутдинов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9 үйлері;
Телевышка көшесі № 1, 2, 3, 4 үйлері;
Больничный городок көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6 үйлері;
Абай көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 63, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75 үйлері.
№ 784 Заречный сайлау учаскесі.
Орталығы - Көкпекті ауылы, Садовая көшесі, № 6 ("Бал- Ерке" бала-бақшасының ғимараты).
Шекаралары: Саяхимов көшесі № 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52 үйлері;
Байтұрсынов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 үйлері;
Би Боранбай көшесі № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 47 үйлері;
Желтоқсан көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26 үйлері;
А. Күшімбаев көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 31 үйлері;
Береговая көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 33 үйлері;

улица Горная дома № 2, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 15, 16, 17, 19, 20, 28, 30, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 50, 51, 53, 55, 62;
улица Южная дома № 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12;
улица Маяковского дома № 29, 31, 33, 39, 41;
улица Тулебаева дома № 26, 27, 29, 32, 34, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53;
улица Ауэзова дома № 34, 36, 38, 41, 43, 47, 49, 50, 51;
улица Толегенова дома № 9, 28, 29, 30, 32, 35, 37, 39, 41, 43, 44, 45, 47;
улица Аймаутова дома № 41, 42, 43, 44, 47;
улица Весенняя дома № 10, 39, 47, 50, 60;
улица Восточная дома № 14/1, 14/2, 19;
улица Суворова дома № 49, 51, 52, 54, 55, 60;
улица Пушкина дома № 58, 62, 76;
улица Аблайхана дома № 31, 33, 34, 35, 36, 41, 42, 43, 44;
улица Лермонтова дома № 5, 7, 14, 20, 26, 28, 29, 30, 36, 37, 38, 39;
улица Сейфуллина дома № 7, 24, 26, 32;
улица Абишева дома № 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 47, 51, 53, 55, 59;
улица Авдеева дома № 51, 52, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 62, 64, 66, 67, 68, 70;
улица Аухадиева дома № 10, 20, 31, 33, 35, 37, 40, 41, 43, 45;
улица Ыргызбая дома № 8, 10, 17, 19, 21, 22, 29, 31, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41;
улица Болганбаева дома № 34, 48;
улица Бейсенбаева дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица Фахрутдинова дома № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9;
улица Телевышка дома № 1, 2, 3, 4;
улица Больничный городок дома №1, 2, 3, 4, 5, 6;
улица Абая дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 63, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75;
Зареченский избирательный участок № 784.
Центр - село Кокпекты, улица Садовая, № 6 (здание детского сада "Бал- Ерке").
Границы: Улица Саяхимова дом № 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52;
улица Байтурсынова дом № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
улица Би Боранбая дом № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 47;
улица Желтоксан дом № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26;
улица А.Кушумбаева дом № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 31;
улица Береговая дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 33;

Строителей көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 үйлері;
Садовая көшесі № 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 үйлері;
Ж. Шайжүнісов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 үйлері;
Константинов көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 14 үйлері.
№ 785 Көкпекті сайлау учаскесі.
Орталығы: Көкпекті ауылы, Жұмабаев көшесі, № 44 (Мәдениет үйінің ғимараты).
Шекаралары: Бакин көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 20, 24, 25, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 37, 39, 40, 41 үйлері;
Раев көшесі № 3, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 24, 29, 31, 32, 33, 37, 38, 41, 45, 46, 47, 49, 69, 71, 73 үйлері;
Жұмабаев көшесі № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 28, 29, 30, 32, 35, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 53, 72, 80, 85, 87, 89, 90, 91, 92 үйлері;
Астана көшесі № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 24, 30, 31, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 50, 56, 57, 58, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 69, 71, 78, 89, 97 үйлері;
Шериаздан көшесі № № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 33, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 77, 79, 81, 85, 89, 91, 93, 99, 101, 103, 105 үйлері;
Авдеев көшесі № 1, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 29, 30, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50 үйлері;
Цепура көшесі № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 40, 41, 43, 45, 49, 51, 53 үйлері;
Братская көшесі № № 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 50, 52 үйлері;
Абишев көшесі № 15, 17, 19 үйлері;
Пушкин көшесі № 1, 6, 11, 12, 16 үйлері;
Аймауытов көшесі № 8, 24, 35 үйлері;
Чапаев көшесі № 17, 34, 41, 48, 49 үйлері;
Ауэзов көшесі № 6, 9, 16 үйлері.
№ 786 Ажа сайлау учаскесі.
Орталығы - Ажа ауылы (мектеп ғимараты).
Шекаралары: Ажа ауылы 48 үй.
№ 787 Ұзынбұлақ сайлау учаскесі.
Орталығы: Ұзынбұлақ ауылы (клуб ғимараты).
Шекаралары: Ұзынбұлақ ауылы 45 үй.
№ 788 Шәріптоғай сайлау учаскесі.
Орталығы - Шәріптоғай ауылы (мектеп ғимараты).
Шекаралары: Шәріптоғай ауылы 70 үй.
№ 789 Толағай сайлау учаскесі.
Орталығы - Толағай ауылы (мектеп ғимараты).
Шекаралары: Толағай ауылы 58 үй.
№ 790 Қарағандыкөл сайлау учаскесі.
Орталығы - Қарағандыкөл ауылы (бұрыңғы мектеп ғимараты).
Шекаралары: Қарағандыкөл ауылы 48 үй.
№ 791 Мамай сайлау учаскесі.
Орталығы - Мамай ауылы (мектеп ғимараты).
Шекаралары: Мамай ауылы 72 үй.
№ 792 Тассай сайлау учаскесі.
Орталығы - Тассай ауылы, М.Төлегенов көшесі, № 62 (клуб ғимараты).

улица Строителей дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
улица Садовая дома № 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17;
улица Ж.Чайжунусова дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
улица Константинова дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 14.
Кокпектинский избирательный участок № 785.
Центр - село Кокпекты, улица Жумабаева, № 44 (здание Дома культуры).
Границы: Улица Бакина дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 20, 24, 25, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 37, 39, 40, 41;
улица Раева дома № 3, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 24, 29, 31, 32, 33, 37, 38, 41, 45, 46, 47, 49, 69, 71, 73;
улица Жумабаева дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 28, 29, 30, 32, 35, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 53, 72, 80, 85, 87, 89, 90, 91, 92;
улица Астана дома № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 24, 30, 31, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 50, 56, 57, 58, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 69, 71, 78, 89, 97;
улица Шериаздана дома № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 33, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 77, 79, 81, 85, 89, 91, 93, 99, 101, 103, 105;
улица Авдеева дома № 1, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 29, 30, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50;
улица Цепура дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 40, 41, 43, 45, 49, 51, 53;
улица Братская дома № 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 50, 52;
улица Абишева дома № 15, 17, 19;
улица Пушкина дома № 1, 6, 11, 12, 16;
улица Аймаутова дома № 8, 24, 35;
улица Чапаева дома № 17, 34, 41, 48, 49;
улица Ауэзова дома № 6, 9, 16;
Ажайский избирательный участок № 786.
Центр - село Ажа (здание школы).
Границы: село Ажа 48 домов.
Узунбулакский избирательный участок № 787.
Центр - село Узунбулак (здание клуба).
Границы: село Узунбулак 45 домов.
Шариптогайский избирательный участок № 788.
Центр - село Шариптогай (здание школы).
Границы: село Шариптогай 70 домов.
Толагайский избирательный участок № 789.
Центр - село Толагай (здание школы).
Границы: село Толагай 58 домов.
Карагандыкольский избирательный участок № 790.
Центр - село Карагандыколь (здание бывшей школы).
Границы: село Карагандыколь 48 домов.
Мамайский избирательный участок № 791.
Центр - село Мамай (здание школы).
Границы: село Мамай 72 домов.
Тассайский избирательный участок № 792.
Центр - село Тассай, улица М.Толегенова, № 62 (здание клуба).

Шекаралары: Ш.Уәлиханов көшесі № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 үйлері;
А.Я.Булгак көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 үйлері;
М.Ауэзов көшесі № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 үйлері;
М.Төлегенов көшесі дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 үйлері;
Ғабдуллин көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 үйлері;
Абай көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 үйлері.
№ 793 Қайнар сайлау учаскесі.
Орталығы – Қайнар ауылы (тұрғын үй ғимараты).
Шекаралары: Қайнар ауылы 30 үй.
№ 794 Ақсу сайлау учаскесі.
Орталығы - Ақсу ауылы (тұрғын үй ғимараты).
Шекаралары: Ақсу ауылы 17 үй.
№ 795 Үшкөмей сайлау учаскесі.
Орталығы - Үшкөмей ауылы (мектеп ғимараты)
Шекаралары: Үшкөмей ауылы 50 үй.
№ 797 Биғаш сайлау учаскесі.
Орталығы - Биғаш ауылы, Бейбітшілік көшесі, №2 (мектеп ғимараты).
Шекаралары: Құмар Раев көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 үйлері;
Назарбек Саяхимов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 үйлері;
Цепура көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлері;
Амангелді көшесі № 1, 2 үйлері;
Достық көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 үйлері;
Бейбітшілік көшесі № 1, 3, 4 үйлері;
Абай көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 үйлері.
№ 798 Қарғалы сайлау учаскесі.
Орталығы - Комсомол ауылы (клуб ғимараты).
Шекаралары: Комсомол ауылы 20 үй, Қарғалы ауылы 13 үй.
№ 799 Егінбұлақ сайлау учаскесі.
Орталығы - Егінбұлақ ауылы (клуб ғимараты).
Шекаралары: Егінбұлақ ауылы 20 үй.
№ 800 Үлкенбөкен сайлау учаскесі.
Орталығы - Үлкенбөкен ауылы, Калинин көшесі, № 3 (мектеп ғимараты).
Шекаралары: Беловых көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
26 үйлері;
Осипов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69 үйлері;

Границы: Улица Ч.Валиханова дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41;
улица Булгак А.Я. дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
улица М.Ауэзова дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27;
улица М.Толегенова дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60;
улица Габдуллина дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37;
улица Абая дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69.
Кайнарский избирательный участок № 793.
Центр - село Кайнар (здание жилого дома).
Границы: село Кайнар 30 домов.
Аксусский избирательный участок № 794.
Центр - село Аксу (здание жилого дома).
Границы: село Аксу 17 домов.
Ушкумейский избирательный участок № 795.
Центр - село Ушкумей (здание школы).
Границы: село Ушкумей 50 домов.
Бигашский избирательный участок № 797.
Центр - село Бигаш, улица Бейбытшилик, №2 (здание школы).
Границы: Улица Кумар Раева дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
улица Назарбек Саяхимова дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
улица Цепура дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица Амангельды дома № 1, 2;
улица Достык дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
улица Бейбытшилик дома № 1, 3, 4;
улица Абая дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10.
Каргалинский избирательный участок № 798.
Центр - село Комсомол (здание клуба).
Границы: село Комсомол 20 домов, село Каргалы 13 домов,
Егинбулакский избирательный участок № 799.
Центр - село Егинбулак (здание клуба).
Границы: село Егинбулак 20 домов.
Улкенбокенский избирательный участок № 800.
Центр - село Улкенбокен, улица Кирова, № 3 (здание школы).
Границы: Улица Беловых дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
26;
улица Осипова дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69;

Ленин көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 үйлері;
Почтовая көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 үйлері;
Пушкин көшесі № 1, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 19, 20, 21, 22, 23, 34, 35, 36, 37 үйлері;
Киров көшесі № 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 үйлері;
Калинин көшесі № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23 үйлері;
Ключевая көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 32, 33, 34, 35, 36 үйлері;
Крупская көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 29, 30, 31 үйлері;
Гоголь көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлері;
Жамбыл көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 үйлері;
Новостройка көшесі № 1, 2, 3 үйлері;
Абай көшесі № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14 үйлері;
Константинова көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 үйлері;
Базарная көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15 үйлері;
Воропаев көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 үйлері;
Степная көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 10, 11, 12 үйлері;
Базарная алаңы көшесі № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 үйлері;
Заречная көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 16, 17 үйлері;
Тельман көшесі № 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 үйлері;
Сатпаев көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 үйлері;
Племстанция № 1 үй;
Тентек № 1, 2, 3 үйлері.
№ 802 Жансары сайлау учаскесі.
Орталығы - Жансары ауылы (бұрынғы мектеп ғимараты).
Шекаралары: Жансары ауылы 29 үй.
№ 803 Ақтас сайлау учаскесі.
Орталығы - Ақтас ауылы (бұрынғы мектеп ғимараты).
Шекаралары: Ақтас ауылы 25 үй.
№ 804 Аухадиев сайлау учаскесі.
Орталығы – Преображенка ауылы, Заречная көшесі (Мәдениет үйінің ғимараты).
Шекаралары: Предгорная көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 үйлері;
Ленин көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159 үйлері;

улица Ленина дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49;
улица Почтовая дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
улица Пушкина дома № 1, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 19, 20, 21, 22, 23, 34, 35, 36, 37;
улица Кирова дома № 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34;
улица Калинина дома № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23;
улица Ключевая дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 32, 33, 34, 35, 36;
улица Крупской дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 29, 30, 31;
улица Гоголя дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
улица Джамбула дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
улица Новостройка дома № 1, 2, 3;
улица Абая дома № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14;
улица Константинова дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
улица Базарная дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15;
улица Воропаева дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
улица Степная дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 10, 11, 12;
улица Базарная площадь дома № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
улица Заречная дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 16, 17;
улица Тельмана дома № 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;
улица Сатпаева дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
Племстанция дом № 1;
Тентек дома № 1, 2, 3.
Жансаринский избирательный участок № 802.
Центр - село Жансары (здание бывшей школы).
Границы: село Жансары 29 дома.
Актасский избирательный участок № 803.
Центр - село Актас (здание бывшей школы).
Границы: село Актас 25 домов.
Аухадиевский избирательный участок № 804.
Центр - село Преображенка, улица Заречная (здание Дома культуры).
Границы: улица Предгорная дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70;
улица Ленина дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159;

Береговая көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 үйлері;
Советская көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112 үйлері;
Куйбышев көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 үйлері;
Садовая көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76 үйлері;
Заречная көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 үйлері;
Гагарин көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлері.
№ 805 Черноярка сайлау учаскесі.
Орталығы - Черноярка ауылы (клуб ғимараты).
Шекаралары: Черноярка ауылы 28 үй.
№ 806 Воздвиженка сайлау учаскесі.
Орталығы - Воздвиженка ауылы (клуб ғимараты).
Шекаралары: Воздвиженка ауылы 84 үй.
№ 807 Малая Буконь сайлау учаскесі.
Орталығы - Малая - Буконь ауылы (клуб ғимараты).
Шекаралары: Малая - Буконь ауылы 16 үй.
№ 808 Теректі сайлау учаскесі.
Орталығы - Теректі ауылы, Мұқағали Мақатаев көшесі, № 3 (мектеп ғимараты).
Шекаралары: Бөгенбай батыр көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71 үйлері;
Бірлік көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 үйлері;
Қасым Аманжолов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 үйлері;

улица Береговая дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27;
улица Советская дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112;
улица Куйбышева дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61;
улица Садовая дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76;
улица Заречная дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56;
улица Гагарина дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24.
Черноярский избирательный участок № 805.
Центр - село Черноярка (здание клуба).
Границы: село Черноярка 28 домов.
Воздвиженский избирательный участок № 806.
Центр - село Воздвиженка (здание клуба).
Границы: село Воздвиженка 84 домов.
Малобуконский избирательный участок № 807.
Центр - село Малая-Буконь (здание клуба).
Границы: село Малая-Буконь 16 домов.
Теректинский избирательный участок № 808.
Центр - село Теректы, улица Мукагали Макатаева, № 3 (здание школы).
Границы: улица Богенбай батыра дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71;
улица Бирлик дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
улица Касыма Аманжолова дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;

Шәмші Қалдаяқов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 үйлері;
Маметек көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлері;
Мұқағали Мақатаев көшесі №1, 2, 3, 4, 5 үйлері;
Каменка ауылы 8 үй.
№ 809 Өрнек сайлау учаскесі.
Орталығы - Қызыл – Жұлдыз ауылы (бұрынғы мектеп ғимараты).
Шекаралары: Қызыл–Жұлдыз ауылы 11 үй, Өрнек ауылы 9 үй.
№ 811 Шұғылбай сайлау учаскесі.
Орталығы - Шұғылбай ауылы, Валиханов көшесі, №1 (мектеп ғимараты).
Шекаралары: Шұғылбай ауылы 122 үй.
№ 812 Мелитополь сайлау учаскесі.
Орталығы - Мелитополь ауылы (медициналық пункт ғимараты).
Шекаралары: Мелитополь ауылы 27 үй.
№ 813 Көкжайық сайлау учаскесі.
Орталығы - Көкжайық ауылы, Ауэзов көшесі, № 42 (Мәдениет үйінің ғимараты).
Шекаралары: Абай көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 үйлері;
Б.Момышұлы көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 үйлері;
Авдеев көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 үйлері;
Ленин көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 үйлері;
Чайковского көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 үйлері;
Саяхимов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80 үйлері;
Ауэзов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 үйлері;
Достық көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 үйлері;
Южная көшесі № 2 үй;
Жұмыскер учаскесінде 5 үй;
Талапкер учаскесінде 7 үй.
№ 814 Ақой сайлау учаскесі.
Орталығы - Ақ - ой ауылы (мектеп ғимараты).
Шекаралары: Ақ – ой ауылы 70 үй, Қарамойыл ауылы 68 үй.
№ 816 Үлгілімалшы сайлау учаскесі.
Орталығы - Үлгілімалшы ауылы, Көкжал Барақ көшесі, № 41 (мектеп ғимараты).
Шекаралары: Қаптағай Батыр көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 үйлері;

улица Шамши Калдаякова дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
улица Маметек дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Мукагали Макатаева дома № 1, 2, 3, 4, 5;
село Каменка 8 домов.
Орнекский избирательный участок № 809.
Центр - село Кызыл-Жулдыз (здание бывшей школы)
Границы: село Кызыл-Жулдыз 11домов, село Орнек 9 домов.
Шугылбайский избирательный участок № 811.
Центр - село Шугылбай, улица Валиханова, №1 (здание школы).
Границы: село Шугылбай 122 домов.
Мелитопольский избирательный участок № 812.
Центр - село Мелитополь (здание медицинского пункта).
Границы: село Мелитополь 27 домов.
Кокжайыкский избирательный участок № 813.
Центр - село Кокжайык, улица Ауэзова № 42 (здание Дома культуры).
Границы: улица Абая дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40;
улица Б.Момышулы дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
улица Авдеева дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
улица Ленина дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48;
улица Чайковского дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58;
улица Саяхимова дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80;
улица Ауэзова дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
улица Достык дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
улица Южная дом № 2;
участок Жумыскер 5 домов;
участок Талапкер 7 домов.
Акойский избирательный участок № 814.
Центр - село Ак-ой (здание школы).
Границы: село Ак-ой 70 домов, село Карамойыл 68 домов.
Ульгулималшинский избирательный участок № 816.
Центр - село Ульгулималши, улица Кокжал Барака, № 41 (здание школы).
Границы: улица Каптагай Батыра дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;

Жамбыл көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлері;
Маметек би көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 үйлері;
Ленин көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 үйлері;
Сейфуллин көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 үйлері;
Т.Аубакиров көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 үйлері;
М.Мәметова көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 үйлері;
Қойгелді көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 үйлері;
Саяхимов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 үйлері;
Көкжал Барақ көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 үйлері;
Абылайхан көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 үйлері;
Қабанбай батыр көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 үйлері,
Дәулетбай 1 үй.
№ 817 Нұра сайлау учаскесі.
Орталығы - Нұра ауылы (бұрынғы мектеп ғимараты).
Шекаралары: Нұра ауылы 25 үй.
№ 818 Сүлеймен сайлау учаскесі.
Орталығы - Сүлеймен ауылы (бұрынғы мектеп ғимараты).
Шекаралары: Сүлеймен ауылы 29 үй.
№ 820 Абай сайлау учаскесі.
Орталығы - Самар ауылы, Букетов көшесі, № 68 (Мәдениет үйінің ғимараты).
Шекаралары: Самарға 100 жыл көшесі № 180, 181, 184, 186, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 202, 203, 205, 206, 207, 208, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 221, 222, 223, 225, 226, 227, 228, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 237, 239, 240, 241, 242, 244, 246, 247, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292, , 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 304, 306, 307, 308, 309, 311, 313, 314, 315, 316, 317, 317А, 318, 319, 319А, 321, 322, 323, 324, 327, 329, 331, 333, 337, 338, 339, 340, 341, 342, 343, 344, 345 пәтер 1, 345 пәтер 2, 347, 349 пәтер 1, 349 пәтер 2, 350, 351 пәтер 1, 351 пәтер 2, 352, 353 пәтер 1, 353 пәтер 2, 355 пәтер 1, 355 пәтер 2, 356, 357, 357 пәтер 1, 357 пәтер 2, 358, 359, тұйық көше 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7 үйлері;
Астана көшесі № 246, 253, 256, 260, 261, 262, 262/А, 264, 264А/2, 274, 280 үйлері;
Мир көшесі № 1/1, 1/2, 2 1-16 пәтерге дейін, 3/1, 3А, 4/2, 4/4, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 13, 14/1, 14/2, 16 үйлері;
Строительная көшесі № 1/1, 1/2, 2 1-16 пәтерге дейін, 3/22, 3/23, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 7/29, 7/32, 7/29, 7/30, 8/2, 8/4, 8/6, 8/7, 8/8, 9/1, 9/2, 10 1-14 пәтерге дейін, 11, 12 1-16 пәтерге дейін, 13/1, 13/2, 14 үйлері;

улица Джамбыла дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица Маметек би дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
улица Ленина дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
улица Сейфуллина дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
улица Т. Аубакирова дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
улица М. Маметовой дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
улица Койгельды дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
улица Саяхимова дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
улица Кокжал Барак дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41;
улица Абылайхана дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
улица Кабанбай батыра дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
Даулетбай 1 дом.
Нуранский избирательный участок № 817.
Центр - село Нура (здание бывшей школы).
Границы: село Нура 25 домов.
Сулейменский избирательный участок № 818.
Центр - село Сулеймен (здание бывшей школы).
Границы: село Сулеймен 29 домов.
Абайский избирательный участок № 820.
Центр - село Самарское, улица Букетова, № 68 (здание Дома культуры).
Границы: улица Самарское 100 лет дома № 180, 181, 184, 186, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 202, 203, 205, 206, 207, 208, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 221, 222, 223, 225, 226, 227, 228, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 237, 239, 240, 241, 242, 244, 246, 247, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292, , 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 304, 306, 307, 308, 309, 311, 313, 314, 315, 316, 317, 317А, 318, 319, 319А, 321, 322, 323, 324, 327, 329, 331, 333, 337, 338, 339, 340, 341, 342, 343, 344, 345 кв 1, 345 кв 2, 347, 349 кв1, 349 кв 2, 350, 351 кв 1, 351 кв 2, 352, 353 кв 1, 353 кв 2, 355 кв 1, 355 кв 2, 356, 357, 357 кв 1, 357 кв 2, 358, 359, тупик 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7;
улица Астана дома № 246, 253, 256, 260, 261, 262, 262/А, 264, 264А/2, 274, 280;
улица Мира дома № 1/1, 1/2, дом 2 кв. с 1 по 16, 3/1, 3А, 4/2, 4/4, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2 , 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 13, 14/1, 14/2, 16;
улица Строительная дома № 1/1, 1/2 , дом 2 кв.с 1по16, 3/22, 3/23, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 7/29, 7/32, 7/29, 7/30, 8/2, 8/4, 8/6, 8/7, 8/8, 9/1, 9/2, дом10 с 1 кв. по 14кв , 11, дом 12 с 1кв. по 16 кв, 13/1, 13/2, 14;

Бакраев көшесі № 1 үй 5 пәтер, 1 үй 7 пәтер, 1 үй 8 пәтер, 1 үй 15 пәтер, 1 үй 16 пәтер, 3 үй 1-16 пәтерге дейін, 5 үй 1-16 пәтерге дейін, 7 үй 1-16 пәтерге дейін, 9 үй 1-8 пәтерге дейін, 13 үй 1-15 пәтерге дейін, 15 үй 1-17 пәтерге дейін, 17 үй 1 пәтер, 17 үй 2 пәтер, 17 үй 18 пәтер, 19/1, 19/2, 21, 29, 33/1, 33/2, 35/1, 35/2, 37/1, 37/2, 39/1, 39/2, 41 үйлері;
Д.М. Парий қалтарысы № 14, 15, 17, 19, 20, 22, 25, 26, 27, 28, 29, 35, 37, 39/2, 41 үй 1-14 пәтерге дейін, 43/2, 45 үй 2 пәтер, 45 үй 5 пәтер, 45 үй 6 пәтер, 45 үй 8 пәтер, 45 үй 9 пәтер, 45 үй 10 пәтер, 45 үй 11 пәтер, 45 үй 13 пәтер, 45 үй 15 пәтер, 45 үй 16 пәтер, 47/5, 47/11, 49 үй 3 пәтер, 49 үй 7 пәтер, үй 9 пәтер, 47 үй 10 пәтер, 47 үй 12 пәтер, 47 үй 13 пәтер, 47 үй 14 пәтер, 47 үй 15 пәтер, 47 үй 16 пәтер, 47 үй 18 пәтер, 51 үй 1-18 пәтерге дейінгі үйлері;
Ф.П. Фролов қалтарысы № 31, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 59, 61 үйлері;
Комсомольский қалтарысы № 20, 21, 22, 23, 25, 26, 28, 30, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60/1, 60/2 үйлері;
Букетов қалтарысы № 33, 35, 41, 43, 45, 47, 53, 57/1, 57/2, 57/3, 59, 61, 63 үйлері;
Абай қалтарысы № 6, 7, 8, 10, 12, 13/1, 13/2, 14, 15/1, 15/2, 16, 17/1, 17/2, 18, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 24, 25/1, 25/2, 26, 27/1, 27/2, 29/1, 29/2, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 33/1, 33/2, 34/1, 34/2, 35/1, 35/2, 36/1, 36/2, 37/1, 37/2, 38, 40/1, 40/2, 42/1, 42/2, 44/1, 44/2, 46/1, 46/2, 48/1, 48/2, 50/1, 50/2, 52/1, 52/2, 54 үйлері;
Алтынсарин көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6, 7/1, 7/2, 8, 9, 10, 11, 17, 18 үйлері;
А.М. Поплавский көшесі № 1, 1/1, 1/2, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2 үйлері;
Карибай көшесі № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 үйлері;
Колхозная көшесі № 1, 2, 3 үйлері;
М.Мәметова көшесі № 17, 18, 19, 20, 21 үйлері;
Б.Момышұлы көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6 үйлері;
Новоселов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 үйлері;
Центральная көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 үйлері;
К.С. Раисов қалтарысы № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 үйлері;
Сейфулин көшесі № 10, 11, 12, 13, 14, 15 үйлері;
Солнечная көшесі № 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 үйлері;
Полынин көшесі № 7 үй;
Яроцский көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 үйлері.
№ 821 Самар сайлау учаскесі.
Орталығы - Самар ауылы, Горохов көшесі, 57 (Болғанбаев атындағы мектеп ғимараты).

улица Бакраева дома № дом 1кв. 5, 1 кв.7, 1 кв.8, 1кв15, 1кв.16, дом 3 с 1 кв. по 16 кв, дом 5 с кв. 1 по 16 кв., дом 7 с кв. 1 по 16 кв., дом 9 с кв. 1 по 8 кв., дом 13 с 1 кв. по 15 кв., дом15 с 1 кв. по 17 кв., 17 кв.1, 17 кв.2, 17 кв. 18, 19/1, 19/2, 21, 29, 33/1, 33/2 , 35/1, 35/2, 37/1, 37/2, 39/1, 39/2, 41;
переулок Д.М. Парий дома № 14, 15, 17, 19, 20, 22, 25, 26, 27, 28, 29, 35, 37, 39/2, дом 41с 1 кв. по 14 кв., 43/2, дом 45 кв 2, 45 кв.5, 45 кв.6, 45 кв.8, 45 кв.9, 45 кв.10, 45 кв. 11, 45 кв.13, 45 кв.15, 45 кв. 16, 47/5, 47/11, дом 49 кв 3, 49 кв. 7, 49 кв. 9, 47 кв. 10, 47 кв. 12, 47 кв. 13, 47 кв. 14, 47 кв.15, 47 кв. 16, 47 кв. 18, дом 51 с 1 кв. по 18 кв.;
переулок Ф.П. Фролова дома № 31, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 59, 61;
переулок Комсомольский дома № 20, 21, 22, 23, 25, 26, 28, 30, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60/1, 60/2;
переулок Букетова дома № 33, 35, 41, 43, 45, 47, 53, 57/1, 57/2, 57/3, 59, 61, 63;
переулок Абая дома № 6, 7, 8, 10, 12, 13/1, 13/2, 14, 15/1, 15/2, 16, 17/1, 17/2, 18, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 24, 25/1, 25/2, 26, 27/1, 27/2, 29/1, 29/2, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 33/1, 33/2, 34/1, 34/2, 35/1, 35/2, 36/1, 36/2, 37/1, 37/2, 38, 40/1, 40/2, 42/1, 42/2, 44/1, 44/2, 46/1, 46/2, 48/1, 48/2, 50/1, 50/2, 52/1, 52/2, 54;
улица Алтынсарина дома № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6, 7/1, 7/2, 8, 9, 10, 11, 17, 18;
улица А.М. Поплавский дома № 1, 1/1, 1/2, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2;
улица Карибая дома № 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 5/1, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 9;
улица Колхозная дома № 1А/1, 1А/2, 1Б/1, 1Б/2, дом 1 с1 кв. по 16 кв., 2А/1, 2А/2, дом 2 с 1 кв. по 8 кв., 3;
улица М.Маметовой дома № 4/1, 4/2, 17/2;
улица Б.Момышулы дома № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 5А, 6/1, 6/2;
улица Новоселов дома № 1, 2/1, 2/2, 3, 4, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15, 16/1, 16/2, 17, 18/1, 18/2, 19, 21, 23, 25/1, 25/2;
улица Центральная дома №1/1, 1/2, 2/1, 3/1, 3/2, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 9, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21, 23, 25;
переулок К.С. Раисова дома №3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 5/2, 5/1, 6, 11, 12, 13, 14, 15, 16А/5, 16А/6, 16А/7, 16А/8, 16А/10, 16А/11, 16А/12, 16А/14, 16А/15, 16А/16, 17, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 23, 24/1, 24/2, 25, 27/1, 27/2, 29, 29А, 31, 33/1, 33/2, 35, 37, 39, 41/1, 41/2;
улица Сейфуллина дома № 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2;
улица Солнечная дома № 18, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 29, 30/1, 30/2, 32/1, 33/1;
улица Полынина дом № 7/1, 7/2;
улица Яроцского дома № 1, 2, 3/1, 3/2, 4, 7, 9, 13, 16, 29, 31.
Самарский избирательный участок № 821.
Центр - село Самарское, улица Горохова, № 57 (здание школы имени Болганбаева).

Шекаралары: Глухенко көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 20, 21, 23, 24/1, 24/2, 25, 26/1, 26/2 үйлері;
Шарабарин көшесі № 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15, 16/1, 16/2, 17, 18/1, 18/2, 19, 20, 21/1, 21/2, 22, 244 үйлері;
Лоскутов көшесі № 1 үй 1 - 4 пәтерге дейін, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 14, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 18, 19/1, 19/2, 20, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 24, 26/1, 27, 28, 29, 30, 32/1, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44/1, 44/2, 45, 46/1, 46/2, 48 үй 1 – 8 пәтерге дейін, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61/2, 63, 67 үйлері;
Алтайская көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35 үйлері;
Фонов көшесі № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35/1, 35/2, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43А, 44, 45/1, 45/2, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 77, 78, 79, 80/1, 80/2, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110/1, 110/2, 112/1, 112/2, 114/3, 114/6, 114/7, 114/8, 116 үй 1-8 пәтерге дейінгі үйлері;
Швайченко көшесі № 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 62, 63, 65, 67, 71/1, 71/2, 73/1, 73/2, 75/1, 75/2 үйлері;
Горохов көшесі № 3, 4, 5, 6, 7, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12 үй 1 - 6 пәтерге дейін, 13, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18, 19/3, 20, 21, 22, 23/1, 23/2, 24, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 29, 30, 31,
32, 33, 35, 36, 37, 38/1, 38/2, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 48 үй 1 - 16 пәтерге дейін, 49, 51, 53, 59, 70 а үйлері;
Қазақстан көшесі № 1/1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13/1, 13/2, 14, 15/1, 15/2, 16, 18, 19, 20, 21/1, 21/2, 22, 23/1, 23/2, 24, 25/1, 25/2, 26, 28, 29/1, 29/2, 30, 31/2, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44 үйлері;
Самарға 100 жыл көшесі № 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 51, 52, 52А, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 70А, 71, 72/1, 72/2, 72/3, 73, 74, 75, 76, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 89, 93/1, 93/2, 94, 95, 96, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 108, 110, 112, 113 1-8 пәтерге дейін, 114, 116, 117, 118, 119, 120, 122, 124, 126, 128, 129, 130, 131, 136, 139, 140, 143, 144, 145, 148, 149, 156, 169, 178 үйлері;

Границы: улица Глухенко дома № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 20, 21, 23, 24/1, 24/2, 25, 26/1, 26/2;
улица Шарабарина дома № 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15, 16/1, 16/2, 17, 18/1, 18/2, 19, 20, 21/1, 21/2, 22, 24;
улица Лоскутова дома № дом 1 с 1 кв. по 4 кв., 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 14, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 18, 19/1, 19/2, 20, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 24, 26/1, 27, 28, 29, 30, 32/1, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44/1, 44/2, 45, 46/1, 46/2, дом 48 с 1 кв. по 8 кв., 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61/2, 63, 67;
улица Алтайская дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35;
улица Фонова дома № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35/1, 35/2, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43А, 44, 45/1, 45/2, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 77, 78, 79, 80/1, 80/2, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110/1, 110/2, 112/1, 112/2, 114/3, 114/6, 114/7, 114/8, дом 116 с1 кв. по 8 кв.;
улица Швайченко дома № 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 62, 63, 65, 67, 71/1, 71/2, 73/1, 73/2, 75/1, 75/2;
улица Горохова дома № 3, 4, 5, 6, 7, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, дом12 с 1 кв. по 6 кв., 13, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18, 19/3, 20, 21, 22, 23/1, 23/2, 24, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38/1, 38/2, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, дом 48 с 1 кв. по 16 кв., 49, 51, 53, 59, 70 а;
улица Казахстанская дома № 1/1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13/1, 13/2, 14, 15/1, 15/2, 16, 18, 19, 20, 21/1, 21/2, 22, 23/1, 23/2, 24, 25/1, 25/2, 26, 28, 29/1, 29/2, 30, 31/2, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44;
улица Самарке 100 лет дома № 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 51, 52, 52А, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 70А, 71, 72/1, 72/2, 72/3, 73, 74, 75, 76, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 89, 93/1, 93/2, 94, 95, 96, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 108, 110, 112, 113 с 1 кв. по 8 кв., 114, 116, 117, 118, 119, 120, 122, 124, 126, 128, 129, 130, 131, 136, 139, 140, 143, 144, 145, 148, 149, 156, 169, 178;

Горный қалтарысы № 1, 9, 10, 11, 12, 13, 17, 22, 23, 24, 27, 28, 29, 32, 34/1, 35, 36, 38, 39/1, 39/2 үйлері;
Красноармейский қалтарысы № 19а, 19, 22, 23, 25, 31, 33, 33А, 34, 36, 38, 39, 40А, 42, 43, 44, 45, 46, 50, 52, 54, 56, 58, 62 үйлері;
Первомайский қалтарысы № 41, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 58, 60 үйлері;
Асламов қалтарысы № 19, 23, 25, 33, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 63, 67 үйлері;
Букетов қалтарысы № 36, 52, 56, 58, 60, 62 үй 1 - 4 пәтерге дейін, 64 үй 1 -8 пәтерге дейінгі үйлері;
Астана көшесі № 1, 2, 2/А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 23, 24, 26, 27, 29, 31, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 84, 86, 88, 89, 90, 92, 95, 96, 97, 99, 100, 105, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 114, 116, 117, 118, 119, 121, 122, 123, 127, № 1 тұйық көше 1, 2, 1а, 2а, 5, 9 үйлері; № 2 тұйық көше 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, үйлері;
Пролетарский қалтарысы № 18, 20 үйлері.
№ 822 Букетов сайлау учаскесі.
Орталығы - Самар ауылы, Асламова көшесі, № 18 (Самар бастауыш мектебінің ғимараты).
Шекаралары: Ключевая көшесі № 2, 3, 4, 8, 9, 11, 12, 16, 18, 19 үйлері;
Аубакиров көшесі № 2, 5, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 25А, 26, 30, 31, 32, 33, 34/1, 34/2, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 84, 85, 88, 95, 97, 99, 101, 103, 107 үйлері;
Аубакиров көшесі 1-өту жолындағы № 2, 3, 4, 5, 2-өту жолындағы № 2, 3, 5, 7, 8, 10, 11, 3-өту жолындағы № 2, 3, 4, 4-өту жолындағы № 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 15, 17 үйлері;
Астана көшесі № 124, 126, 128, 130, 131, 132, 133, 134, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 156, 157, 158, 159, 161, 162, 164, 165, 166, 169, 171, 172, 173, 174, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 191, 192, 193, 194, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207/1, 207/3, 208, 209, 21
0, 212, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 221, 223, 224, 225, 226, 227, 229/1, 229/2, 229/3, 229/4, 231/1, 231/2, 232, 233/1, 233/2, 234, 235/1, 235/2, 236, 237/1, 237/2, 238, 239/1, 239/2, 240, 242, 244, 3-тұйық көше № 3, 4, 5, 6, 7, 8 үйлері;
Болғанбаев көшесі № 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 6, 7/1, 8, 11/1, 11/2, 12 үй 1-4 пәтерге дейін, 15/1, 15/2, 16, 17, 19/2, 21, 22, 24, 25, 28, 30, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 50, 52, 54, 58, 59, 62, 63/1, 63/2, 63/3, 63/4, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 78, 79, 81, 83, 85, 86, 87, 90, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 109, 110, 111, 112, 115, 117/1, 117/2, 118, 120, 122, 123, 124, 126, 128, 130, 134, 137, 138, 139, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 153, 155, 156, 163, 164, 166, 167, 168/2, 168/4, 170, 172/2, 174/1, 176/1, 176/2, 178 үйлері;

переулок Горный дома № 1, 9, 10, 11, 12, 13, 17, 22, 23, 24, 27, 28, 29, 32, 34/1, 35, 36, 38, 39/1, 39/2;
переулок Красноармейский дома № 19а, 19, 22, 23, 25, 31, 33, 33А, 34, 36, 38, 39, 40А, 42, 43, 44, 45, 46, 50, 52, 54, 56, 58, 62;
переулок Первомайский дома № 41, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 58, 60;
переулок Асламова дома № 19, 23, 25, 33, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 63, 67;
переулок Букетова дома № 36, 52, 56, 58, 60, дом 62 с 1 кв. по 4 кв., дом 64 с 1 кв. по 8 кв.;
улица Астана дома № 1, 2, 2/А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 23, 24, 26, 27, 29, 31, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 84, 86, 88, 89, 90, 92, 95, 96, 97, 99, 100, 105, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 114, 116, 117, 118, 119, 121, 122, 123, 127, тупик -1, дома: 1, 2, 1а, 2а, 5, 9; тупик – 2, дома: 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11;
переулок Пролетарский дома № 18, 20.
Букетовский избирательный участок № 822.
Центр - село Самарское, улица Асламова, № 18 (здание Самарской начальной школы).
Границы: улица Ключевая дома № 2, 3, 4, 8, 9, 11, 12, 16, 18, 19;
улица Аубакирова дома 2, 5, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 25А, 26, 30, 31, 32, 33, 34/1, 34/2, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 84, 85, 88, 95, 97, 99, 101, 103, 107;
улица Аубакирова проезд 1 дома № 2, 3, 4, 5, проезд 2 дома № 2, 3, 5, 7, 8, 10, 11, проезд 3 дома № 2, 3, 4, проезд 4 дома № 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 15, 17;
улица Астана дома: 124, 126, 128, 130, 131, 132, 133, 134, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 156, 157, 158, 159, 161, 162, 164, 165, 166, 169, 171, 172, 173, 174, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 191, 192, 193, 194, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207/1, 207/3, 208, 209, 210, 212, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 221, 223, 224, 225, 226, 227, 229/1, 229/2, 229/3, 229/4, 231/1, 231/2, 232, 233/1, 233/2, 234, 235/1, 235/2, 236, 237/1, 237/2, 238, 239/1, 239/2, 240, 242, 244.Тупик-3 дома 3, 4, 5, 6, 7, 8.
улица Болганбаева дома № 1/1; 1/2, 3/1; 3/2, 5/1, 6, 7/1, 8, 11/1; 11/2, дом 12 с 1 кв. по 4 кв., 15/1;15/2, 16, 17, 19/2, 21, 22, 24, 25, 28, 30, 34, 35, 36, 37, 38, 39,
41, 42, 43, 45, 46, 47, 50, 52, 54, 58, 59, 62, 63/1, 63/2, 63/3, 63/4, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 78, 79, 81, 83, 85, 86, 87, 90, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 109, 110, 111, 112, 115, 117/1, 117/2, 118, 120, 122, 123, 124, 126, 128, 130, 134, 137, 138, 139, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 153, 155, 156, 163, 164, 166, 167, 168/2, 168/4, 170, 172/2, 174/1, 176/1, 176/2, 178;

Подгорный қалтарысы 1-көше №1, 2, 3, 7, 8; 2-көше №1, 1А, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12; 3-көше № 2, 3, 4, 8, 10, 12, 14, 16 үйлері;
Красноармейский қалтарысы № 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 үйлері;
Горный қалтарысы № 1 үй;
Первомайский қалтарысы № 3/1, 3/2, 4, 5/1, 6, 7/1, 7/2, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 25, 26, 27, 28, 29/1, 29/2, 31/1, 31/2, 33/1, 33/2, 34, 35, 35/1, 35/2, 36, 37/1, 37/2, 38, 39/1, 39/2 үйлері;
Асламов қалтарысы № 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 12 үйлері;
Букетов қалтарысы № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 31 үйлері;
Комсомольский қалтарысы № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12, 14, 16 үйлері;
Ф.П. Фролов қалтарысы № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 20, 22, 25, 26, 27, 29, 31 үйлері;
Д.М. Парий қалтарысы № 1, 3, 4, 11 үйлері;
Добролюбовка № 3 үй.
№ 823 Пантелеймоновка сайлау учаскесі.
Орталығы - Пантелеймоновка ауылы (мектеп ғимараты).
Шекаралары: Пантелеймоновка ауылы 63 үй.
№ 824 Қайынды сайлау учаскесі.
Орталығы - Қайынды ауылы (орман шаруашылығының кеңсе ғимараты).
Шекаралары: Қайынды ауылы 36 үй.
№ 825 Миролюбовка сайлау учаскесі.
Орталығы - Миролюбовка ауылы, Асламов көшесі, № 41 (мектеп ғимараты).
Шекаралары: Асламов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72
, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115 үйлері;
Верхний қалтарысы № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 үйлері;
Юбилейный қалтарысы № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 19, 22, 23, 24, 25 үйлері;
Горный қалтарысы № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 үйлері;
Почтовый қалтарысы №1, 2, 3 үйлері;
Школьный қалтарысы № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9 үйлері;
Молодежный қалтарысы № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 үйлері;
Краснодарский қалтарысы № 1, 2, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16 үйлері;
Казахстанский қалтарысы № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23үйлері;
Лесной қалтарысы № 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16 үйлері;
Степной қалтарысы № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 үйлері.
№ 826 Раздольное сайлау учаскесі.
Орталығы - Раздольное ауылы, Мир көшесі, 61 (клуб ғимараты).
Шекаралары: Раздольное ауылы 103 үй.
№ 827 Палатцы сайлау учаскесі.
Орталығы - Палатцы ауылы, Советская көшесі, №14 (мектеп ғимараты).

улица Подгорная дома № ул.1 дома 1, 2, 3, 7, 8; ул. 2 дома 1, 1А, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12; ул.3 дома 2, 3, 4, 8, 10, 12, 14, 16;
переулок Красноармейский дома № 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18;
переулок Горный дом № 1;
переулок Первомайский дома № 3/1, 3/2, 4, 5/1, 6, 7/1, 7/2, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 25, 26, 27, 28, 29/1, 29/2, 31/1, 31/2, 33/1, 33/2, 34, 35, 35/1, 35/2, 36, 37/1, 37/2, 38, 39/1, 39/2;
переулок Асламова дома № 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 12;
переулок Букетова дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 31;
переулок Комсомольский дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12, 14, 16;
переулок Ф.П. Фролова дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 20, 22, 25, 26, 27, 29, 31;
переулок Д.М. Парий дома № 1, 3, 4, 11;
Добролюбовка дом № 3.
Пантелеймоновский избирательный участок № 823.
Центр - село Пантелеймоновка (здание школы).
Границы: село Пантелеймоновка 63 домов.
Каиндинский избирательный участок № 824.
Центр - село Каинды (здание конторы лесхоза).
Границы: село Каинды 36 домов.
Миролюбовский избирательный участок № 825.
Центр - село Миролюбовка, улица Асламова, № 41 (здание школы).
Границы: улица Асламова дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115;
переулок Верхний дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
переулок Юбилейный дома № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 19, 22, 23, 24, 25;
переулок Горный дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
переулок Почтовый дома № 1, 2, 3;
переулок Школьный дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9;
переулок Молодежный дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
переулок Краснодарский дома № 1, 2, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16;
переулок Казахстанский дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
переулок Лесной дома № 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16;
переулок Степной дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7.
Раздольненский избирательный участок № 826.
Центр: село Раздольное, ул. Мира 61, (здание клуба).
Границы: село Раздольное 103 дома.
Палатцынский избирательный участок № 827.
Центр - село Палатцы, улица Советская, №14 (здание школы).

Шекаралары: Мамайка көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 үйлері;
Комсомольская көшесі № 1 үй;
Больничная көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6 үйлері;
Рабочая көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 үйлері;
Строительная көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 үйлері;
Советская көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 үйлері;
40 лет Октября көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 үйлері;
Мир көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 үйлері;
Юбилейная көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлері;
Заречная көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6 үйлері;
Школьная көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6 үйлері;
Абай көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 үйлері;
Горький көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 үйлері;
Гагарин көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 үйлері;
Совхозная көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлері;
Труд көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 үйлері.
№ 828 Песчанка сайлау учаскесі.
Орталығы - Песчанка ауылы (клуб ғимараты).
Шекаралары: Песчанка ауылы 30 үй.
№ 829 Подгорное сайлау учаскесі.
Орталығы - Подгорное ауылы (клуб ғимараты).
Шекаралары: Октябрьская көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 үйлері;
Фонов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 үйлері;
Яроцкий көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 үйлері;
Седнев көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 үйлері.
№ 830 Қарақол сайлау учаскесі.
Орталығы - Қарақол ауылы (мектеп ғимараты).
Шекаралары: Солнечная көшесі № 1, 2, 3, 4, 5 үйлері;
Молдағұлова көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 үйлері;
Гайдар көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 үйлері;
Обуховских коммунаров көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлері;
Летний қалтарысы № 1, 2, 3, 4 үйлері.
№ 831 Сарыбел сайлау учаскесі.
Орталығы - Сарыбел ауылы, Стасий көшесі, №11 (клуб ғимараты).
Шекаралары: Комсомольская көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 үйлері;
Мир көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 үйлері;

Границы: улица Мамайка дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улица Комсомольская дом №1,
улица Больничная дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6;
улица Рабочая дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
улица Строительная дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
улица Советская дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
улица 40 лет Октября дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17;
улица Мира дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
улица Юбилейная дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица Заречная дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6;
улица Школьная дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6;
улица Абая дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улица Горького дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица Гагарина дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
улица Совхозная дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица Труда дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18.
Песчанский избирательный участок № 828.
Центр - село Песчанка (здание клуба).
Границы: село Песчанка 30 домов.
Подгорненский избирательный участок № 829.
Центр - село Подгорное (здание клуба).
Границы: улица Октябрьская дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
улица Фонова дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35;
улица Яроцкого дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31;
улица Седнева дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11.
Караколский избирательный участок № 830.
Центр - село Каракол (здание школы).
Границы: улица Солнечная дома № 1, 2, 3, 4, 5;
улица Молдагуловой дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
улица Гайдара дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
улица Обуховских коммунаров дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
переулок Летний дома № 1, 2, 3, 4.
Сарыбелский избирательный участок № 831.
Центр - село Сарыбел, улица Стасий, №11 (здание клуба).
Границы: улица Комсомольская дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
улица Мира дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33;

Стасий көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 үйлері;
Больничная көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 үйлері;
Шоссейная көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлері;
Почтовая көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 үйлері;
Космодемьянская көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 үйлері;
Чапаев көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 үйлері;
Киров көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 үйлері;
Ленин көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 үйлері;
Береговая көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 үйлері.
№ 832 Новостройка сайлау учаскесі.
Орталығы: Новостройка ауылы (лагерь ғимараты).
Шекаралары: Новостройка ауылы 47 үй.
№ 833 Құлынжон сайлау учаскесі.
Орталығы - Құлынжон ауылы, Гагарин көшесі, № 28 (мектеп ғимараты).
Шекаралары: Құлынжон көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 үйлері;
Аубакиров көшесі дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 үйлері;
Кеңес көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 үйлері;
Мир көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 үйлері;
Гагарин көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 үйлері;
Көкжал Барақ көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 үйлері;
Байтұрсынов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 үйлері;
Жуандық көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 үйлері.
№ 834 Көкжыра сайлау учаскесі.
Орталығы: Көкжыра ауылы, Школьная көшесі, 6 (мектеп ғимараты).
Шекаралары: Абай көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 үйлері;
Рахметов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлері;
Школьная көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 үйлері;
Жуандық көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 үйлері;
Амангелді көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 үйлері;

улица Стасий дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39;
улица Больничная дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
улица Шоссейная дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица Почтовая дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
улица Космодемьянской дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица Чапаева дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
улица Кирова дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
улица Ленина дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
улица Береговая дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15.
Новостроевский избирательный участок № 832.
Центр - село Новостройка (здание лагеря).
Границы: село Новостройка 47 домов.
Кулынжонский избирательный участок № 833.
Центр - село Кулынжон, улица Гагарина, № 28 (здание школы).
Границы: улица Кулынжон дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
улица Аубакирова дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
улица Кенес дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
улица Мира дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
улица Гагарина дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
улица Кокжал Барака дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38;
улица Байтурсынова дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34;
улица Жуандыка дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23.
Кокжыринский избирательный участок № 834.
Центр - село Кокжыра, улица Школьная, № 6 (здание школы).
Границы: улица Абая дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54;
улица Рахметова дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
улица Школьная дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
улица Жуандыка дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улица Амангельды дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;

Ленин көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 үйлері.
№ 835 Бастаушы сайлау учаскесі.
Орталығы - Бастаушы ауылы, Абай көшесі, № 4 (мектеп ғимараты).
Шекаралары: Абай көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 үйлері;
Наурыз көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 үйлері;
Школьная көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлері;
Қабанбай көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлері;
Ш.Уалиханов көшесі № 1, 2, 3 үйлері;
Ленин көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 үйлері;
Аблайхан көшесі 1 үй;
Рысқұлов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлері;
Жамбыл көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 үйлері;
Жуандық көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 үйлері;
Больничный көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 үйлері;
Строительный көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 үйлері;
Новостройка көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 үйлері.
№ 836 Көкжота сайлау учаскесі.
Орталығы - Көкжота ауылы, Школьная көшесі, 34 (мектеп ғимараты).
Шекаралары: Абай көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 үйлері;
Қабанбай көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 үйлері;
Школьная көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 үйлері.
№ 837 Мариногорка сайлау учаскесі.
Орталығы - Мариногорка ауылы, Школьная көшесі, № 65 (мектеп ғимараты).
Шекаралары: Зеленая көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 үйлері;
Аубакиров қалтарысы № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 үйлері;
Школьная көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 үйлері;

улица Ленина дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40.
Бастаушинский избирательный участок № 835.
Центр - село Бастауши, улица Абая, № 4 (здание школы).
Границы: улица Абая дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;
улица Наурыз дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
улица Школьная дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Кабанбая дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Ш.Уалиханова дома № 1, 2, 3;
улица Ленина дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
улица Аблайхана дом №1;
улица Рыскулова дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица Жамбыла дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
улица Жуандык дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
улица Больничная дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улица Строительная дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17;
улица Новостройка дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43.
Кокжотинский избирательный участок № 836.
Центр - село Кокжота, улица Школьная, 34 (здание школы).
Границы: улица Абая дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
улица Кабанбая дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
улица Школьная дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30.
Мариногорский избирательный участок № 837.
Центр - село Мариногорка, улица Школьная, № 65 (здание школы).
Границы: улица Зеленая дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45;
переулок Аубакирова дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
улица Школьная дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66;

Пролетарская көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 үйлері;
Советский қалтарысы № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 үйлері;
Мир қалтарысы № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 үйлері;
Молодежная көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 үйлері.
№ 838 Мойылды сайлау учаскесі.
Орталығы - Мойылды ауылы, Центральная көшесі, 21 (мектеп ғимараты).
Шекаралары: Центральная көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 үйлері;
Береговая көшесі № 1, 2, 3, 4 үйлері;
Глазуново 5 үй.
№ 839 Жұмба сайлау учаскесі.
Орталығы - Жұмба ауылы (мектеп ғимараты).
Шекаралары: Школьная көшесі № 1, 2, 3, 4, 6, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 үйлері;
Больничная көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлері;
Чапаев көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17 үйлері.
№ 840 Белое сайлау учаскесі.
Орталығы - Белое ауылы, Центральная көшесі, № 50 (клуб ғимараты).
Шекаралары: Октябрьская көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65б үйлері;
Мир көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36б үйлері;
Верхняя көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12б үйлері;
Новая көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86 үйлері;
Центральная көшесі № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 93б үйлері.
№ 841 Жаңажол сайлау учаскесі.
Орталығы - Жаңажол ауылы, Центральная көшесі, № 15 (мектеп ғимараты).

улица Пролетарская дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60;
переулок Советский дома № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17;
переулок Мира дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
улица Молодежная дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17.
Мойылдинский избирательный участок № 838.
Центр - село Мойылды, улица Центральная № 21 (здание клуба).
Границы: улица Центральная дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68;
улица Береговая дома № 1, 2, 3, 4;
Глазуново 5 домов.
Жумбинский избирательный участок № 839.
Центр - село Жумба (здание школы).
Границы: улица Школьная дома № 1, 2, 3, 4, 6, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48;
улица Больничная дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица Чапаева дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17.
Беленский избирательный участок № 840.
Центр - село Белое, улица Центральная, № 50 (здание клуба).
Границы: улица Октябрьская дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65б;
улица Мира дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36б;
улица Верхняя дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12б;
улица Новая дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86;
улица Центральная дома № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 93б.
Жанажолский избирательный участок № 841.
Центр - село Жанажол, улица Центральная, №15 (здание школы).

Шекаралары: Центральная көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 үйлері;
Комсомольская көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 үйлері.
№ 842 Қараткөл сайлау учаскесі.
Орталығы - Қараткөл ауылы, Киров көшесі, № 19 (мектеп ғимараты).
Шекаралары: Ауэзов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 үйлері;
Киров көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 үйлері.
№ 843 Қойтас сайлау учаскесі.
Орталығы - Қойтас ауылы, Абай көшесі, № 4 (медициналық пункт ғимараты).
Шекаралары: Абай көшесі № 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 үйлері;
Школьная көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 үйлері.

Границы: улица Центральная дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43;
улица Комсомольская дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20.
Караткульский избирательный участок № 842.
Центр - село Караткуль, улица Кирова, № 19 (здание школы).
Границы: улица Ауэзова дом № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31;
улица Кирова дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60.
Койтасский избирательный участок № 843.
Центр - село Койтас, улица Абая, № 4 (здание медицинского пункта).
Границы: улица Абая дома № 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
улица Школьная дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48.