Тарбағатай ауданының Сатпаев ауылдық округiнiң "Тоғасбай", "Ақсиыр-2" қыстақтарына шектеу iс-шараларын енгiзе отырып ветеринариялық режимiн белгiлеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 30 қыркүйектегі № 582 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 05 қарашада № 4214 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 17 қаңтардағы № 05 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы әкімдігінің 17.01.2017 № 05 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шiлдедегi Заңының 10-бабы 2-тармағының 9) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағының 18) тармақшасына сәйкес және Тарбағатай ауданының бас мемлекеттiк ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2015 жылғы 30 шілде № 481 ұсынысы негiзiнде Тарбағатай ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Тарбағатай ауданының Сәтпаев ауылдық округiнiң "Тоғасбай", "Ақсиыр-2" қыстақтарында ірі қара малдарының арасында бруцеллез ауруының пайда болуына байланысты шектеу іс-шараларын енгiзе отырып, ветеринариялық режим белгiленсiн.
2. "Тарбағатай ауданының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы (С.Қонысбаев) "Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы Министрлiгi ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетi Тарбағатай аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттiк мекемесiнiң басшысы (Б.Қажыкенов), "Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Шығыс Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Тарбағатай аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы" республикалық мемлекеттiк мекемесiнiң басшысының міндетін атқарушы (М. Сулейменова), тиiстi iс-шараларды ұйымдастыру және өткiзу ұсынылсын.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары С.А.Жақаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкiмiнің міндетін атқарушы С. Жақаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы Министрлiгi
ветеринариялық бақылау және қадағалау
комитетi Тарбағатай аудандық
аумақтық инспекциясы"
мемлекеттiк мекемесiнiң басшысы Б.Қажыкенов
"30" қыркүйек 2015 жыл
"Қазақстан Республикасы Ұлттық
экономика министрлігінің
Тұтынушылардың құқықтарын
қорғау комитеті Шығыс Қазақстан
облысы Тұтынушылардың құқықтарын
қорғау департаментінің Тарбағатай
аудандық тұтынушылардың құқықтарын
қорғау басқармасы" республикалық мемлекеттiк
мекемесiнiң басшысының міндетін атқарушы М.Сулейменова
"30" қыркүйек 2015 жыл

Об установлении ветеринарного режима с введением ограничительных мероприятий в зимовках "Тогасбай", "Аксиыр-2" Сатпаевского сельского круга Тарбагатайского района
Постановление акимата Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области от 30 сентября 2015 года N 582. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 05 ноября 2015 года N 4214. Утратило силу - постановлением акимата Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области от 17 января 2017 года № 05
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области от 17.01.2017 № 05 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 9) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", подпунктом 18) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Тарбагатайского района от 22 августа 2015 года № 481 акимат Тарбагатайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить ветеринарный режим с введением ограничительных мероприятий в связи с возникновением заболевания бруцеллеза среди крупного рогатого скота в зимовках "Тогасбай", "Аксиыр-2" Сатпаевского сельского округа Тарбагатайского района.
2. Рекомендовать руководителю государственного учреждения "Тарбагатайский районный отдел ветеринарии" (С.Конысбаев) совместно с руководителем районной территориальной инспекции комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан (Б.Кажыкенов), исполняющему обязанности руководителя Республиканского государственного учреждения "Тарбагатайское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Восточно-Казахстанской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан" (М.Сулейменова) организацию и проведение соответствующих мероприятий.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Жакаева С.А.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района С.Жакаев
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель Тарбагатайской
районной территориальной
инспекции Комитета
ветеринарного контроля и надзора
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан Б.Кажыкенов
"30" сентября 2015 года
И.о руководителя Республиканского
государственного учреждения
"Тарбагатайское районное уравление
по защите прав потребителей
Департамента по защите прав потребителей
ВКО Комитета по защите прав
потребителей Министерства национальной
экономики Республики Казахстан" М.Сулейменова
"30" сентября 2015 года