Тарбағатай ауданы Көкжыра ауылдық округiнің "Боздақ" қыстағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы Тарбагатайского района
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы Көкжыра ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 20 тамыздағы № 22 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 2 қазанда № 4159 болып тіркелді. Күші жойылды-Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы Көкжыра ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 8 қыркүйектегі № 17 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды-Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы Көкжыра ауылдық округі әкімінің 08.09.2022 № 17 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабының 2-тармағына және "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабы 7) тармақшасына сәйкес, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау Комитетінің Тарбағатай аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі басшысының 2015 жылғы 31 шілдедегі № 488 ұсынысы негiзiнде,Көкжыра ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Көкжыра ауылдық округiнің "Боздақ" қыстағындағы жабайы мысықтан құтырық ауруының шығуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау Комитетінің Тарбағатай аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі басшысына (Б. Қажыкенов), тиісті іс-шараларды ұйымдастыру және жүргізу ұсынылсын.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Шешім алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Көкжыра ауылдық округінің әкiмi Д. Жанат
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы Министрлігі ветеринариялық
бақылау және қадағалау Комитетінің
Тарбағатай аудандық аумақтық инспекциясы"
мемлекеттік мекемесі басшысы
"20" тамыз 2015 жыл
Б. Қажыкенов

Об установлении ограничительных мероприятий в зимовке "Боздак" Кокжиринского сельского округа Тарбагатайского района
Решение акима Кокжиринского сельского округа Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области от 20 августа 2015 года № 22. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 2 октября 2015 года № 4159. Утратило силу решением акима Кокжиринского сельского округа Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области от 8 сентября 2022 года № 17
Сноска. Утратило силу решением акима Кокжиринского сельского округа Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области от 08.09.2022 № 17 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления руководителя государственного учреждения "Тарбагатайская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 31 июля 2015 года № 488 аким Кокжиринского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия в зимовке "Боздак"Кокжиринского сельского округа в связи с возникновением бешенства среди диких кошек.
2. Рекомендовать руководителю государственного учреждения "Тарбагатайская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (Б. Кажыкенов), организацию и проведение соответствующих мероприятий.
3. Контроль за выполнением данного решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кокжиринского сельского округа Д. Жанат
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Тарбагатайская районная территориальная
инспекция Комитета ветеринарного контроля
и надзора Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан"
"20" августа 2015 год
Б. Кажыкенов