Үржар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы "2015-2017 жылдарға арналған Үржар ауданының бюджеті туралы" № 28-322/V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 13 шілдедегі № 34-390/V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 21 шілдеде № 4047 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 38-462/V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 23.12.2015 № 38-462/V шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 24/289-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 01 шілдедегі № 29/345-V шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4017 нөмірімен тіркелген) сәйкес, Үржар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2015-2017 жылдарға арналған Үржар ауданының бюджеті туралы" Үржар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 28-322/V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3614 нөмірімен тіркелген, "Пульс времени/Уақыт тынысы" газетінің 2015 жылдың 19 қаңтарында 8-9-10 нөмірінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"1) кірістер –7 884 574,0 мың теңге, соның ішінде:
трансферттердің түсімдері – 6 968 794,0 мың теңге;";
2) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 7 933 632,5 мың теңге;";
5) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"5) бюджет (профициті) тапшылығы– -80 095,1 мың теңге;";
6 тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 80 095,1 мың теңге.".

О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 28-322/V "О бюджете Урджарского района на 2015-2017 годы"
Решение Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 13 июля 2015 года № 34-390/V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 21 июля 2015 года № 4047. Утратило силу - решением Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2015 года № 38-462/V
Сноска. Утратило силу - решением Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2015 № 38-462/V (вводится в действие с 01.01.2016).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата№ 29/345-V от 01 июля 2015 года "О внесении изменений в решение от 10 декабря 2014 года № 24/289-V "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4017), Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Урджарского районного маслихата от 23 декабря 2014 года №28-322/V "О бюджете Урджарского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3614, опубликовано в газете "Пульс времени/Уақыт тынысы" от 19 января 2015 года в номере 8-9-10) следующие изменения :
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 7 884 574,0 тысяч тенге, в том числе:
поступления трансфертов – 6 968 794,0 тысяч тенге;";
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"2) затраты – 7 933 632,5 тысяч тенге;";
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
"5) дефицит (профицит) бюджета – -80 095,1 тысяч тенге;";
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
"6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 80 095,1 тысяч тенге.".

36 320,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
8 219,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
10 435,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
87 334,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
10 007,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
53 116,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
61 398,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
4 752,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
0,0
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
18 905,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
109 590,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
109 590,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28 932,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 998,0
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
70 238,0
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
8 422,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
484 326,3
1
Тұрғын үй шаруашылығы
270 872,3
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
520,0
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
520,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
4 241,0
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
4 241,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
266 111,3
004
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, оның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
1 000,0
007
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
221 791,3
011
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
6 280,0
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
35 040,0
042
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру

36 320,0
005
Государственная адресная социальная помощь
8 219,0
006
Оказание жилищной помощи
10 435,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
87 334,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
10 007,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
53 116,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
61 398,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4 752,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости
0,0
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
18 905,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
109 590,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
109 590,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
28 932,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 998,0
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
70 238,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
8 422,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
484 326,3
1
Жилищное хозяйство
270 872,3
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
520,0
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
520,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
4 241,0
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
4 241,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
266 111,3
004
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
1 000,0
007
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
221 791,3
011
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
6 280,0
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
35 040,0
042
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020

010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
0,0
9
Жоспарлау және статистикалық қызмет
137 934,0
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
33 194,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33 194,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
37 526,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37 526,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
21 391,0
001
Жергілікті деңгейде білім, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 391,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
45 823,0
001
Жергілікті деңгейде сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 108,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
24 715,0
02
Қорғаныс
23 533,0
1
Әскери мұқтаждар
13 485,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
13 485,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
13 485,0
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
10 048,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
10 048,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
10 048,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
5 304,0
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы өзге де қызметтер
5 304,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5 304,0
019
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
5 304,0
04
Бiлiм беру
3 430 055,0
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
0,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
0,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
0,0
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
3 356 167,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
0,0
9
Прочие государственные услуги общего характера
137 934,0
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
33 194,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
33 194,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
37 526,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
37 526,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
21 391,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования, физической культуры и спорта
21 391,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
45 823,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
21 108,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
24 715,0
02
Оборона
23 533,0
1
Военные нужды
13 485,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
13 485,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
13 485,0
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
10 048,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
10 048,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
10 048,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
5 304,0
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
5 304,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5 304,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
5 304,0
04
Образование
3 430 055,0
1
Дошкольное воспитание и обучение
0,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
0,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
0,0
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
3 356 167,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

5 090,0
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
5 090,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
3 351 077,0
004
Жалпы білім беру
3 296 190,0
005
Балалар мен жасөспірімдерге қосымша білім беру
54 887,0
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
73 888,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
73 888,0
008
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
15 972,0
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
23 134,0
020
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
33 187,0
027
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
1 595,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
0,0
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
0,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
255 569,0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
0,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
0,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
0,0
2
Әлеуметтiк көмек
227 791,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
227 791,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
35 578,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
29 526,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
11 530,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
10 170,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
12 084,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
9 234,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
50 163,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
63 958,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету

5 090,0
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
5 090,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
3 351 077,0
004
Общеобразовательное обучение
3 296 190,0
005
Дополнительное образование для детей и юношества
54 887,0
9
Прочие услуги в области образования
73 888,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
73 888,0
008
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
15 972,0
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
23 134,0
020
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
33 187,0
027
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
1 595,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
0,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
0,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
255 569,0
1
Социальное обеспечение
0,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
0,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
0,0
2
Социальная помощь
227 791,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
227 791,0
002
Программа занятости
35 578,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
29 526,0
005
Государственная адресная социальная помощь
11 530,0
006
Оказание жилищной помощи
10 170,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
12 084,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
9 234,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
50 163,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
63 958,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида