Үржар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы "2015-2017 жылдарға арналған Үржар ауданының бюджеті туралы" № 28-322/V шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 18 желтоқсандағы № 38-451/V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 22 желтоқсанда № 4283 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 38-462/V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 23.12.2015 № 38-462/V шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 24/289-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 09 желтоқсандағы № 34/410-V шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4270 нөмірімен тіркелген) сәйкес, Үржар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2015-2017 жылдарға арналған Үржар ауданының бюджеті туралы" Үржар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 28-322/V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3614 нөмірімен тіркелген, "Пульс времени/Уақыт тынысы" газетінің 2015 жылдың 19 қаңтарында 8-9-10 нөмірінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"1) кірістер –7 776 655,0 мың теңге, соның ішінде:
трансферттердің түсімдері – 6 860 873,4 мың теңге;";
2) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 7 825 713,5 мың теңге;".

О внесении изменения в решение Урджарского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 28-322/V "О бюджете Урджарского района на 2015-2017 годы"
Решение Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 18 декабря 2015 года № 38-451/V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 22 декабря 2015 года № 4283. Утратило силу - решением Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2015 года № 38-462/V
Сноска. Утратило силу - решением Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2015 № 38-462/V (вводится в действие с 01.01.2016).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата № 34/410-V от 09 декабря 2015 года "О внесении изменений в решение Восточно – Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2014 года № 24/289-V "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4270), Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Урджарского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 28-322/V "О бюджете Урджарского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3614, опубликовано в газете "Пульс времени/Уақыт тынысы" от 19 января 2015 года в номере 8-9-10) следующие изменения :
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 7 776 655,0 тысяч тенге, в том числе:
поступления трансфертов – 6 860 873,4 тысяч тенге;";
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"2) затраты – 7 825 713,5 тысяч тенге;".

004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
35 450,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
7 064,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
10 047,2
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
86 667,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
6 245,5
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
53 062,8
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
57 121,5
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
693,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
0,0
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
19 021,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
86 556,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
86 556,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28 503,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 998,0
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
47 634,0
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
8 421,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
473 270,7
1
Тұрғын үй шаруашылығы
266 678,7
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
512,1
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
512,1
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
3 588,2
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
3 588,2
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
262 578,4
004
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, оның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
1 000,0
007
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау

004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
35 450,0
005
Государственная адресная социальная помощь
7 064,0
006
Оказание жилищной помощи
10 047,2
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
86 667,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
6 245,5
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
53 062,8
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
57 121,5
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
693,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости
0,0
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
19 021,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
86 556,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
86 556,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
28 503,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 998,0
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
47 634,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
8 421,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
473 270,7
1
Жилищное хозяйство
266 678,7
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
512,1
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
512,1
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
3 588,2
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
3 588,2
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
262 578,4
004
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
1 000,0
007
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда