Үржар ауданы бойынша үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 18 желтоқсандағы N 692 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 21 қаңтарда N 4355 болып тіркелді. Күші жойылды - Үржар ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 20 мамырдағы № 169 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы әкімдігінің 20.05.2019 № 169 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28 бабының 6 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттiк басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 37 бабының 8 тармағына сәйкес,Үржар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, Үржар ауданы бойынша үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар белгіленсін.
2. Үржар ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 07 желтоқсандағы "Үржар ауданы бойынша үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" (Нормативтiк құқықтық актілерді мемлекеттiк тiркеу Тiзiлiмiнде 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 5-18-136 болып тiркелген, 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 110-111 "Уақыт тынысы/Пульс времени" аудандық газетінде жарияланған) № 547 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Үржар ауданы әкімінің аппарат басшысы Н. Қараталовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі С.Зайнулдин
КЕЛІСІЛДІ:
Үржар аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы А. Жұматаев
"18" желтоқсан 2015 жыл
Үржар ауданының әкімідігінің
2015 жылғы 18 желтоқсандағы
№ 692 қаулысына қосымша
Үржар ауданы бойынша үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
Ауылдық округ атауы
Орналастыру орындары
1
Алтыншоқы ауылдық округі
Д.Жұматаев көшесі № 12, стенд.
Лайбұлақ ауылы
Жұқаш көшесі № 22 а, стенд.
Айтбай ауылы
О. Серікболов көшесі № 26, стенд.
Текебұлақ ауылы
Коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын "Үржар аудандық орталық ауруханасы "Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасы Теке-бұлақ ауылдық медициналық пункті Айкешов көшесі № 4.
2
Ақшоқы ауылдық округі
Найманбаев көшесі № 79, стенд.
3
Ақжар ауылдық округі
Аблайхан даңғылы № 28,стенд.
Қарамойыл ауылы
Абай көшесі № 5, стенд.
Амангелді ауылы
Ардагерлер көшесі № 5, стенд.
4
Елтай ауылдық округі

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов по Урджарскому району
Постановление акимата Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 18 декабря 2015 года N 692. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 21 января 2016 года N 4355. Утратило силу постановлением акимата Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 20 мая 2019 года № 169
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 20.05.2019 № 169 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 8 статьи 37 Закон Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Урджарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов по Урджарскому району согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Урджарского района от 07 декабря 2011 года № 547 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов по Урджарскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-18-136 от 21 декабря 2011 года, опубликовано в газете "Уакыт тынысы/ Пульс времени" от 22 декабря 2011 года № 110-111).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Урджарского района Н. Караталова.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Урджарского района С. Зайнулдин
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Урджарской районной
территориальной избирательной комиссии А.Жуматаев
"18" декабря 2015 года
Приложение 1
к постановлению акимата
Урджарского района
от 18 декабря 2015 года
№ 692
Места размещения агитационных печатных материалов по Урджарскому району
Наименования с/о
Места размещения
1
Алтыншокинский сельский округ
Улица Д. Жуматаева № 12, стенд.
Село Лайбулак
Улица Жукаша № 22 а, стенд.
Село Айтбай
Улица О.Серикболова № 26, стенд .
Село Теке-Булак
Коммунальное государственное казенное предприятие "Урджарская центральная районная больница" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области, медицинский пункт села Теке-Булак, улица Айкешева № 5.
2
Акшокинский сельский округ
Улица Найманбаева № 79, стенд.
3
Акжарский сельский округ
Проспект Аблайхана № 28, стенд.
Село Карамойыл
Улица Абая № 5, стенд.
Село Амангельды
Улица Ардагерлер № 5, стенд.
4
Елтайский сельский округ

Коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын " Үржар аудандық орталық ауруханасы "Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасы, Елтай ауылдық Дәрігерлік амбулаториясы, Қабанбай көшесі № 4, Үржар ауданы әкімдігінің жедел пайдалану құқығындағы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны "Мәдениет үйі" филиалы, Елтай ауылдық клубы, Бұхар көшесі № 107.
5
Бестерек ауылдық округі
Ардагерлер көшесі № 45, стенд.
Қазымбет ауылы
Рысқұлбеков көшесі № 56 а, стенд.
Ер Қабанбай ауылы
Толегенова көшесі № 13, стенд.
6
Салқынбел ауылдық округі
Курукбаев көшесі № 17, стенд.
Қарабұйрат ауылы
Коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын " Үржар аудандық орталық ауруханасы "Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасы, Қарабұйрат ауылдық медициналық пункті, Ұлы Отан Соғысы Ардагерлер көшесі № 29.
7
Көктал ауылдық округі
Үржар ауданы әкімдігінің жедел пайдалану құқығындағы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны "Мәдениет үйі" филиалы, Көктал ауылдық клубы, Кеңес көшесі № 5.
8
Көктерек ауылдық округі
Б. Момышұлы көшесі № 10, стенд.
Қайынды ауылы
Бейбітшілік көшесі № 23, стенд.
Қызылбұлақ ауылы
Орталық көшесі № 19, стенд.
9
Бақты ауылдық округі
Қабанбай көшесі № 5, стенд, Гагарина көшесі № 34, стенд.
10
Қаратал ауылдық округі
Жеңіс көшесі № 1, № 1 б, стендтер.
Бекет ауылы
Бөгенбай көшесі № 6, стенд.
Бұғыбай ауылы
Қабанбай көшесі № 1,стенд, Наурыз көшесі № 2, стенд.
11
Көлденең ауылдық округі
Ардагерлер көшесі № 53, стенд.
12
Егінсу ауылдық округі
Аймаутов көшесі № 22, стенд, Әуезов көшесі № 1, стенд.
Жанай ауылы
Рысқұлбеков көшесі № 5, стенд.
13
Барқытбел ауылдық округі
Мир көшесі № 33 а, стенд.
Батпақты ауылы
Подгорная көшесі № 21, стенд.
Некрасовка ауылы
К.Маркс көшесі № 7 а, стенд.
Благодатное ауылы
Ленин көшесі № 40, стенд.
14
Мақаншы ауылдық округі
Қабанбай батыр мен Найманбай көшелері қиылысқан жерінде стенд, Қабанбай батыр мен Берікболов көшелері қиылысқан жерінде стенд.
15
Қабанбай ауылдық округі
Қонаев көшесі № 54, № 87, стендтер, Чыбынтаев көшесі № 5, стенд.
16
Жаңа Тілек ауылдық округі
Ленин көшесі № 21, № 23, № 25, стендтер.
Тасарық ауылы
Сейфуллина көшесі №13, №15, стендтер, Байкенова көшесі № 24, стенд.
17
Қаратұма ауылдық округі
Абай көшесі № 65, стенд.
18
Науалы ауылдық округі
Рахметов көшесі № 17, № 40, стендтер.
Малақ ауылы
Амангелді көшесі, стенд.
19
Келдімұрат ауылдық округі
Б.Ибраев көшесі № 84,стенд.
Қызылжұлдыз ауылы
Набережная көшесі № 25, стенд.
20
Қарақол ауылдық округі
Әзербаев көшесі № 3, стенд.
Сағат ауылы
Заманбеков көшесі № 111, стенд.
Сартерек ауылы
Қабашев көшесі № 2, стенд.
Абай ауылы
Құсайынов көшесі № 18, стенд.
21
Қарабұлақ ауылдық округі
Найманбай көшесі мен Ұлы Отан Соғысы Ардагерлері көшесінің қиылысындағы стенд.
Барлық-Арасан ауылы
Абай көшесі № 43, стенд.
22
Қоңыршәулі ауылдық округі

Коммунальное государственное казенное предприятия "Урджарская центральная районная больница" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области, врачебная амбулатория села Ельтай, улица Кабанбая № 4, филиал "Дом культуры" Коммунального государственного казенного предприятия на праве оперативного управления акимата Урджарского района, Ельтайского сельского клуба, улица Бухар № 107.
5
Бестерекский сельский округ
Улица Ардагерлер № 45, стенд.
Село Казымбет
Улица Рыскулбекова № 56 а, стенд.
Село Ер Кабанбай
Улица Толегеновой № 13, стенд.
6
Салкынбельский сельский округ
Улица Курукбаева № 17, стенд.
Село Карабуйрат
Коммунальное государственное казенное предприятие "Урджарская центральная районная больница" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области, медицинский пункт села Карабуйрат, улица Улы Отан Согысы Ардагерлер № 29.
7
Коктальский сельский округ
Филиал "Дом культуры" Коммунального государственного казенного предприятия на праве оперативного управления акимата Урджарского района, Коктальского сельского клуба, улица Кенеса № 5.
8
Коктерекский сельский округ
Улица Б.Момышулы № 10, стенд.
Село Кайынды
Улица Бейбитшилик № 23, стенд.
Село Кызылбулак
Улица Орталык № 19, стенд.
9
Бахтинский сельский округ
Улица Кабанбая № 5, стенд, улица Гагарина № 34, стенд.
10
Каратальский сельский округ
Улица Женис № 1, № 1 б, стенды.
Село Бекет
Улица Бөгенбай № 6, стенд.
Село Бугыбай
Улица Кабанбай № 1, стенд, улица Наурыз № 2, стенд.
11
Колдененский сельский округ
Улица Ардагерлер № 53, стенд.
12
Егинсуйский сельский округ
Улица Аймаутова № 22, стенд, улица Ауезова № 1, стенд.
Село Жанай
Улица Рыскулбекова № 5, стенд.
13
Баркытбельский сельский округ
Улица Мира № 33 а, стенд.
Село Батпакты
Улица Подгорная № 21, стенд.
Село Некрасовка
Улица К.Маркса № 7 а, стенд.
Село Благодатное
Улица Ленина № 40, стенд.
14
Маканчинский сельский округ
Стенд на пересечении улиц Кабанбай батыра и Найманбая, стенд на пересечении улиц Кабанбай батыра и Берикболова.
15
Кабанбайский сельский округ
Улица Конаева № 54, № 87, стенды, улица Чыбынтаева № 5, стенд.
16
Жана Тилекский сельский округ
Улица Ленина № 21, № 23, № 25, стенды.
Село Тасарық
Улица Сейфуллина № 13, № 15, стенды, улица Байкенова № 24, стенд.
17
Каратуминский сельский округ
Улица Абая № 65, стенд.
18
Науалинский сельский округ
Улица Рахметова № 17, № 40, стенды.
Село Малак
Улица Амангельды, стенд.
19
Келдымуратовский сельский округ
Улица Б.Ибраева № 84, стенд.
Село Кызылжулдыз
Улица Набережная № 25, стенд.
20
Каракольский сельский округ
Улица Азербаева № 3, стенд.
Село Сагат
Улица Заманбекова № 111, стенд.
Село Сартерек
Улица Кабашева № 2, стенд.
Село Абай
Улица Кусайынова № 18, стенд.
21
Карабулакский сельский округ
Стенд на пересечении улиц Найманбая и Улы Отан Согысы Ардагерлери .
Село Барлык-Арасан
Улица Абая №43, стенд.
22
Коныршаулинский сельский округ

Балғабаев көшесі № 68, стенд, Ақтанберді көшесі №27, стенд.
23
Шолпан ауылдық округі
Құлахметов көшесі № 3, № 23, стендтер.
24
Көкөзек ауылдық округі
Абай көшесі № 73, стенд.
25
Жоғарғы Егінсу ауылдық округі
Қуанышов көшесі № 2, стенд, Қабанбай көшесі № 15, стенд.
26
Қарабұта ауылдық округі
Абай көшесі № 39, стенд.
27
Үрджар ауылдық округі
Абылайхан даңғылы № 76, № 89, № 118, стендтер.
Қызылту ауылы
С.Суртаев көшесі № 39 а, стенд.
Бұрган ауылы
Орталық көшесі № 61, стенд.

Улица Балгабаева № 68, стенд, улица Актанберды № 27, стенд.
23
Шолпанский сельский округ
Улица Кулахметова № 3, № 23, стенды.
24
Кокозекский сельский округ
Улица Абая № 73, стенд.
25
Жогаргы Егинсуйский сельский округ
Улица Куанышева № 2, стенд, улица Кабанбая № 15, стенд.
26
Карабутинский сельский округ
Улица Абая № 39, стенд.
27
Урджарский сельский округ
Проспект Абылайхана № 76, № 89, № 118, стенды.
Село Кызылту
Улица С. Суртаева № 39 а, стенд.
Село Бургон
Улица Орталык № 61, стенд.