Үржар ауылындағы көшенің атауын өзгерту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданының Үржар ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 26 ақпандағы № 26 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 16 наурызда № 3744 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабы 4) тармақшасы, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабы 2 тармағына сәйкес, 2015 жылғы 29 қаңтардағы Шығыс Қазақстан облыстық ономастикалық комиссияның қорытындысы негізінде және ауыл тұрғындардың пікірін ескере отырып, Үржар ауылдык округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Үржар ауылындағы Буденый көшесі - Ұлы Отан соғысының ардагері "Рахманбек Тұрғанбаев" атындағы көшесі деп атауы өзгертілсін.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы Б. Актановаға жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Үржар ауылдық округі
әкімінің міндетін атқарушы В. Щуцкий

О переименовании улицы в селе Урджар
Решение акима Урджарского сельского округа Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 26 февраля 2015 года N 26. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 16 марта 2015 года N 3744
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 08 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пункта 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании заключения Восточно-Казахстанской областной ономастической комиссиии от 29 января 2015 года и учитывая мнение жителей села, Аким Урджарского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать, улицу Буденого села Урджар - на улицу имени "Рахманбека Турганбаева" ветерана Великой Отечественной войны.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста аппарата акима сельского округа Б. Актанову.
3. Решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Урджарского сельского округа В. Щуцкий