Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 21-2 "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 29-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 14 желтоқсанда № 4167 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 қаңтардағы № 30-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 09.01.2016 № 30-3 шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, облыстық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 21-2 "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3724 тіркелген, 2014 жылғы 27 желтоқсандағы "Орал өңірі" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 103 729 375 мың теңге:
салықтық түсімдер – 28 585 445 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 1 305 071 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 10 117 мың теңге;
трансферттер түсімі – 73 828 742 мың теңге;
2) шығындар – 104 335 831 мың теңге:
3) таза бюджеттік кредиттеу – 3 656 113 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 6 801 579 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –3 145 466 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4 262 569 мың теңге:
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 262 569 мың теңге:
қарыздар түсімі – 6 648 858 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3 114 982 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 728 693 мың теңге.";
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Қазақстан Республикасының "2015-2017 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңының 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 баптары қатерге және басшылыққа алынсын:
1) 2015 жылға арналған облыстық бюджетте республикалық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің және кредиттердің жалпы сомасы 34 688 364 мың теңге көлемінде қарастырылсын:

О внесении изменений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 12 декабря 2014 года № 21-2 "Об областном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2015 года № 29-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 14 декабря 2015 года № 4167. Утратило силу - решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 9 января 2016 года № 30-3
Сноска. Утратило силу - решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 09.01.2016 № 30-3.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 12 декабря 2014 года № 21-2 "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3724, опубликованное 27 декабря 2014 года в газете "Приуралье") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 103 729 375 тысяч тенге:
налоговые поступления – 28 585 445 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 305 071 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 10 117 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 73 828 742 тысячи тенге;
2) затраты – 104 335 831 тысяча тенге:
3) чистое бюджетное кредитование – 3 656 113 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 6 801 579 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 145 466 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4 262 569 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 262 569 тысяч тенге:
поступление займов – 6 648 858 тысяч тенге;
погашение займов – 3 114 982 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 728 693 тысячи тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Принять к сведению и руководству статьи 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2015-2017 годы":
1) Учесть в областном бюджете на 2015 год поступление целевых трансфертов и кредитов из республиканского бюджета в общей сумме – 34 688 364 тысячи тенге:

халықты, объектілер мен аумақтарды дүлей табиғи зілзалалардан инженерлік қорғау жөніндегі жұмыстарды жүргізуге – 329 919 мың теңге;
Қазақстан Республикасында агроөнеркәсiптiк кешендi дамыту жөнiндегi 2013 – 2020 жылдарға арналған "Агробизнес-2020" бағдарламасы шеңберiнде өңiрлерде агроөнеркәсiптiк кешен субъектiлерiн қолдауға – 556 084 мың теңге;
мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек төлеуге – 7 052 мың теңге;
18 жасқа дейiнгi балаларға мемлекеттiк жәрдемақылар төлеуге – 23 860 мың теңге;
халықты әлеуметтiк қорғауға және оған көмек көрсетуге – 179 579 мың теңге;
Ұлы Отан соғысындағы Жеңiстiң жетпiс жылдығына арналған iс-шараларды өткiзуге – 301 656 мың теңге;
"Бизнестiң жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберiнде өңiрлерде жеке кәсiпкерлiктi қолдауға – 1 574 749 мың теңге;
ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды оқшау жүйелерiнен ауыз су беру жөнiнде көрсетiлетiн қызметтердiң құнын субсидиялауға – 350 719 мың теңге;
көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға – 2 500 000 мың теңге;
мемлекеттiк мекемелердiң мемлекеттiк қызметшiлер болып табылмайтын жұмыскерлерiне, сондай-ақ жергiлiктi бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттiк қазыналық кәсiпорындардың жұмыскерлерiне еңбекақы төлеу жүйесiнiң жаңа моделi бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлық ақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшiн ай сайынғы үстеме ақы төлеуге – 2 951 677 мың теңге;
мектепке дейiнгi бiлiм беру ұйымдарында мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын iске асыруға – 935 237 мың теңге;
үш деңгейлi жүйе бойынша бiлiктiлiктi арттырудан өткен мұғалiмдерге төленетiн еңбек ақыны арттыруға – 572 977 мың теңге;
техникалық және кәсiптiк бiлiм беру ұйымдарында мамандарды даярлауға арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын ұлғайтуға – 108 311 мың теңге;
техникалық және кәсiптiк бiлiм беру ұйымдарында бiлiм алушылардың стипендияларының мөлшерiн ұлғайтуға – 95 120 мың теңге;
тегiн медициналық көмектiң кепiлдiк берiлген көлемiн қамтамасыз етуге және кеңейтуге – 13 355 168 мың теңге;
жергiлiктi атқарушы органдардың мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы негiзiнде техникалық және кәсiптiк, орта бiлiмнен кейiнгi бiлiм беру ұйымдарында бiлiм алушылардың стипендияларының мөлшерiн ұлғайтуға – 7 806 мың теңге;
халықтың иммундық профилактикасын қамтамасыз етуге – 562 520 мың теңге;
профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргiзуге (инфекциялық және паразиттiк аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттiк аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда) – 52 292 мың теңге;

проведение работ по инженерной защите населения, объектов и территорий от природных стихийных бедствий – 329 919 тысяч тенге;
поддержку субъектов агропромышленного комплекса в регионах в рамках Программы по развитию агропромышленного комплекса в Республике Казахстан на 2013-2020 годы "Агробизнес-2020" – 556 084 тысячи тенге;
выплату государственной адресной социальной помощи – 7 052 тысячи тенге;
выплату государственных пособий на детей до 18 лет – 23 860 тысяч тенге;
оказание социальной защиты и помощи населению – 179 579 тысяч тенге;
проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне – 301 656 тысяч тенге;
поддержку частного предпринимательства в регионах в рамках Программы "Дорожная карта бизнеса 2020" – 1 574 749 тысяч тенге;
субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения – 350 719 тысяч тенге;
финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры – 2 500 000 тысяч тенге;
оплату труда по новой модели системы оплаты труда и выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов – 2 951 677 тысяч тенге;
реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 935 237 тысяч тенге;
повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе – 572 977 тысяч тенге;
увеличение государственного образовательного заказа на подготовку специалистов в организациях технического и профессионального образования – 108 311 тысяч тенге;
увеличение размера стипендий обучающимся в организациях технического и профессионального образования – 95 120 тысяч тенге;
обеспечение и расширение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи – 13 355 168 тысяч тенге;
увеличение размера стипендий обучающимся в организациях технического и профессионального, после среднего образования на основании государственного образовательного заказа местных исполнительных органов – 7 806 тысяч тенге;
обеспечение иммунопрофилактики населения – 562 520 тысяч тенге;
проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний) – 52 292 тысячи тенге;

инженерлiк-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру – 384 457 мың теңге;
коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйiн жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау – 757 036 мың теңге;
ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға – 661 419 мың теңге;
білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға – 1 402 057 мың теңге;
денсаулық сақтау объектілерін салуға және реконструкциялауға – 2 328 677 мың теңге;
газ тасымалдау жүйесін дамытуға – 1 537 922 мың теңге;
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамытуға – 200 650 мың теңге;
мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға – 251 000 мың теңге;
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға – 131 941 мың теңге;
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер – 812 744 мың теңге;
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікке микрокредит беру үшін облыстық бюджеттерді кредиттеу – 107 000 мың теңге;
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде моноқалалардағы ағымдағы іс-шараларды іске асыруға – 287 055 мың теңге;
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылда кәсіпкерліктің дамуына жәрдемдесуге кредит беру – 465 706 мың теңге;
моноқалалардағы бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға – 297 993 мың теңге;
агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға – 83 650 мың теңге;
тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық объектілерінің қауіпті техникалық құрылғыларының қауіпсіз пайдаланылуын бақылауды жүзеге асыратын жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұстауға – 1 001 мың теңге;
азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға – 14 630 мың теңге;
елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыруға және жүргізуге – 441 407 мың теңге;
жердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау жөніндегі уәкілетті органның штат санын ұстауға – 27 195 мың теңге;
сәулет, қала құрылысы, құрылыс және мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы істері жөніндегі жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұстауға – 30 098 мың теңге;
2) 2015 жылға арналған облыстық бюджетте Қазақстан Республикасының Ұлттық Қорынан бөлінген нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 9 495 058 мың теңге көлемінде қарастырылғаны ескерілсін:

проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 384 457 тысяч тенге;
проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда – 757 036 тысяч тенге;
развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах – 661 419 тысяч тенге;
строительство и реконструкцию объектов образования – 1 402 057 тысяч тенге;
строительство и реконструкцию объектов здравоохранения – 2 328 677 тысяч тенге;
развитие газотранспортной системы – 1 537 922 тысячи тенге;
развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года – 200 650 тысяч тенге;
увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций - 251 000 тысяча тенге;
развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020" - 131 941 тысяча тенге;
бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов – 812 744 тысячи тенге;
кредитование областных бюджетов для микрокредитования предпринимательства в рамках Программы развития регионов до 2020 года – 107 000 тысяч тенге;
реализацию текущих мероприятий в моногородах в рамках Программы развития регионов до 2020 года – 287 055 тысяч тенге;
кредитование областных бюджетов на содействие развитию предпринимательства в селе в рамках Дорожной карты занятости 2020 – 465 706 тысяч тенге;
реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах – 297 993 тысячи тенге;
на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса – 83 650 тысяч тенге;
на содержание штатной численности местных исполнительных органов, осуществляющих контроль за безопасной эксплуатацией опасных технических устройств объектов жилищно-коммунального хозяйства – 1 001 тысяча тенге;
на содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния – 14 630 тысяч тенге;
на организацию и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов – 441 407 тысяч тенге;
на содержание штатной численности уполномоченного органа по контролю за использованием и охраной земель – 27 195 тысяч тенге;
на содержание штатной численности местных исполнительных органов по делам архитектуры, градостроительства, строительства и государственного архитектурно-строительного контроля – 30 098 тысяч тенге;
2) Учесть в областном бюджете на 2015 год поступление целевых трансфертов из Национального фонда Республики Казахстан в общей сумме 9 495 058 тысяч тенге:

мектепке дейiнгi бiлiм беру ұйымдарында мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын iске асыруға – 57 428 мың теңге;
мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялауға – 2 450 000 мың теңге;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға – 580 297 мың теңге;
білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға – 200 000 мың теңге;
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға – 383 925 мың теңге;
тұрғын үй жобалауға және (немесе) салуға облыстық бюджеттен кредит беру – 2 762 637 мың теңге;
жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін кредит беру – 2 500 771 мың теңге;
"Бизнестiң жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберiнде өңiрлерде жеке кәсiпкерлiктi қолдауға – 560 000 мың теңге.";
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. 2015 жылға арналған облыстық бюджетте бюджеттік кредиттердің өтеуін жалпы сомасы 3 145 466 мың теңге, оның ішінде аудандық (қалалық) бюджеттерден сомасы 3 114 982 мың теңге түсімдер қарастырылсын.";
4-2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4-2. 2015 жылға арналған облыстық бюджетте аудандық (қалалық) бюджеттерге облыстық бюджет қаражат есебінен бөлінетін нысаналы даму трансферттері және ағымдағы нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 5 856 166 мың теңге көлемінде қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
2 537 607 мың теңге – ағымдағы нысаналы трансферттер;
3 318 559 мың теңге – нысаналы даму трансферттері.
Аталған сомаларды аудандық (қалалық) бюджеттерге бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.";
10-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"10. 2015 жылға арналған облыстың жергілікті атқарушы органдарының резерві 245 594 мың теңге көлемінде бекітілсін.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 57 428 тысяч тенге;
на субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства – 2 450 000 тысяч тенге;
на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 580 297 тысяч тенге;
строительство и реконструкцию объектов образования – 200 000 тысяч тенге;
на развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020" – 383 925 тысяч тенге;
кредитование областных бюджетов на проектирование и (или) строительство жилья – 2 762 637 тысяч тенге;
на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения – 2 500 771 тысяча тенге;
"на поддержку частного предпринимательства в регионах в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020" - 560 000 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Учесть в областном бюджете на 2015 год поступление сумм погашения бюджетных кредитов в общей сумме 3 145 466 тысяч тенге, в том числе из районных (городского) бюджетов на сумму 3 114 982 тысячи тенге.";
пункт 4-2 изложить в следующей редакции:
"4-2. Учесть, что в областном бюджете на 2015 год предусмотрены целевые трансферты на развитие и целевые текущие трансферты районным (городскому) бюджетам, выделяемые за счет средств областного бюджета в общей сумме 5 856 166 тысяч тенге, в том числе:
2 537 607 тысяч тенге – целевые текущие трансферты;
3 318 559 тысяч тенге – целевые трансферты на развитие.
Распределение указанных сумм районным (городскому) бюджетам осуществляется на основании постановления акимата области.";
пункт 10 изложить в следующей редакции:
"10. Утвердить резерв местного исполнительного органа области на 2015 год в размере 245 594 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

754 919
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
530 715
006
Ана мен баланы қорғау бойынша қызмет көрсету
116 638
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
107 566
3
Мамандандырылған медициналық көмек
6 882 880
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
6 882 880
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
3 419 038
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
203 034
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
215 439
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
122 693
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегін транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
195 943
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
493 478
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
634 216
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
58 291
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
1 540 748
4
Емханалар
12 487 392
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
12 487 392
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
1 040 258
038
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
199 872
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
10 680 559
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын дәрілік заттармен амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдетілген жағдайда қамтамасыз ету
566 703
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
697 315
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
697 315
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
674 478
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары

754 919
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
530 715
006
Услуги по охране материнства и детства
116 638
007
Пропаганда здорового образа жизни
107 566
3
Специализированная медицинская помощь
6 882 880
253
Управление здравоохранения области
6 882 880
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
3 419 038
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
203 034
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
215 439
021
Обеспечение онкогемотологических больных химиопрепаратами
122 693
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
195 943
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
493 478
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
634 216
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
58 291
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
1 540 748
4
Поликлиники
12 487 392
253
Управление здравоохранения области
12 487 392
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
1 040 258
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
199 872
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
10 680 559
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
566 703
5
Другие виды медицинской помощи
697 315
253
Управление здравоохранения области
697 315
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
674 478
029
Областные базы спецмедснабжения

1 984
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
298 327
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
234 363
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
76 944
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
13 119
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
13 297
044
Жергiлiктi деңгейде көшi-қон iс-шараларын iске асыру
4 043
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
109 759
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
17 201
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
0
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
27 395
077
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
27 395
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
36 569
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36 569
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
8 238 150
1
Тұрғын үй шаруашылығы
4 422 660
261
Облыстың білім басқармасы
671 117
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
340 827
064
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
330 290
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
57 950
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
57 950
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3 300 476
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 997 182
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері

1 984
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
298 327
256
Управление координации занятости и социальных программ области
234 363
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
76 944
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
13 119
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
13 297
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
4 043
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
109 759
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
17 201
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
0
263
Управление внутренней политики области
27 395
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
27 395
270
Управление по инспекции труда области
36 569
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
36 569
003
Капитальные расходы государственного органа
0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
8 238 150
1
Жилищное хозяйство
4 422 660
261
Управление образования области
671 117
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
340 827
064
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных
пунктов по Дорожной карте занятости 2020
330 290
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
57 950
021
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
57 950
271
Управление строительства области
3 300 476
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
1 997 182
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры

1 303 294
273
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
97 091
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
97 091
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
265 357
026
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
5 774
039
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
251 000
042
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
8 583
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
30 669
010
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
30 669
2
Коммуналдық шаруашылық
3 763 198
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 081 032
030
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
500
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 080 532
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 682 166
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
46 364
004
Елді мекендерді газдандыру
1 888 054
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
143 197
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы даму трансферттері
0
038
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
20 110
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
266 411
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
318 030
3
Елді-мекендерді абаттандыру
52 292
271
Облыстың құрылыс басқармасы
0
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне қалалар мен елді мекендерді абаттандыруды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
0
279
Облыстың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
52 292
040
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізуге (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда) берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

1 303 294
273
Управление культуры, архивов и документации области
97 091
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
97 091
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
265 357
026
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
5 774
039
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций
251 000
042
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
8 583
285
Управление физической культуры и спорта области
30 669
010
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
30 669
2
Коммунальное хозяйство
3 763 198
271
Управление строительства области
1 081 032
030
Развитие коммунального хозяйства
500
058
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1 080 532
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 682 166
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
46 364
004
Газификация населенных пунктов
1 888 054
005
Капитальные расходы государственного органа
0
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
143 197
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
0
038
Развитие коммунального хозяйства
20 110
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
266 411
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
318 030
3
Благоустройство населенных пунктов
52 292
271
Управление строительства области
0
015
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие благоустройства городов и населенных пунктов
0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
52 292
040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)

26 952
005
Жастар саясаты саласында iс-шараларды iске асыру
69 746
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
441 407
1
Отын және энергетика
441 407
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
441 407
081
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
441 407
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
7 717 788
1
Ауыл шаруашылығы
6 203 237
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
6 091 660
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
82 662
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
19 723
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 426
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
19 356
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
0
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
550 341
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
119 053
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
9 319
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
14 501
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
357
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
15 422
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
8 218
049
Қайта өңдеуші кәсіпорындардың ауылшаруашылық өнімін тереңдете қайта өңдеп өнім шығаруы үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялау
34 310
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
521 774
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
0
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
4 693 198
719
Облыстың ветеринария басқармасы
111 577
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

26 952
005
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
69 746
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
441 407
1
Топливо и энергетика
441 407
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
441 407
081
Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
441 407
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
7 717 788
1
Сельское хозяйство
6 203 237
255
Управление сельского хозяйства области
6 091 660
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
82 662
002
Поддержка семеноводства
19 723
003
Капитальные расходы государственного органа
3 426
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
19 356
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
0
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
550 341
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
119 053
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
9 319
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
14 501
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
357
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
15 422
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
8 218
049
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки
34 310
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
521 774
051
Субсидирование в рамках страхования и гарантирования займов субъектов агропромышленного комплекса
0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства
4 693 198
719
Управление ветеринарии области
111 577
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии

065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
0
257
Облыстың қаржы басқармасы
2 603 425
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резерві
245 594
040
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстеме ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 357 831
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
0
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу
0
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
257 081
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
54 366
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0
038
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда ағымдағы іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
202 715
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 755 646
024
"Бизнестiң жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберiнде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
777 075
035
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
481 396
036
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне моноқалаларды ағымдағы жайластыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
84 340
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
412 835
14
Борышқа қызмет көрсету
2 111
1
Борышқа қызмет көрсету
2 111
257
Облыстың қаржы басқармасы
2 111
016
Жергiлiктi атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдердi төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
2 111
15
Трансферттер
23 487 346
1
Трансферттер
23 487 346
257
Облыстың қаржы басқармасы
23 487 346
007
Субвенциялар
23 381 135
011
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару

065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
0
257
Управление финансов области
2 603 425
012
Резерв местного исполнительного органа области
245 594
040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
2 357 831
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
0
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
0
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов
0
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
257 081
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
54 366
003
Капитальные расходы государственного органа
0
038
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию текущих мероприятий в моногородах
202 715
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 755 646
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
777 075
035
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
481 396
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов
84 340
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
412 835
14
Обслуживание долга
2 111
1
Обслуживание долга
2 111
257
Управление финансов области
2 111
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
2 111
15
Трансферты
23 487 346
1
Трансферты
23 487 346
257
Управление финансов области
23 487 346
007
Субвенции
23 381 135
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов