Батыс Қазақстан облысы бойынша 2016 жылы субсидиялауға жататын әлеуметтік маңызы бар залалды маршруттар тізбелерін бекіту туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 29-7 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 12 қаңтарда № 4220 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 10 маусымдағы № 4-13 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 10.06.2016 № 4-13 шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 5 қыркүйектегі № 1014 "Әлеуметтік мәні бар жолаушылар тасымалдауларын жүзеге асырумен байланысты тасымалдаушылардың залалдарын бюджет қаражаты есебінен субсидиялау қағидасын бекіту туралы" қаулысына сәйкес Батыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Әлеуметтік маңызы бар залалды маршруттардың мынадай тізбелері:
1) Батыс Қазақстан облысы бойынша ауданаралық (қалааралық облысішілік) машруттардың тізбесі 1-қосымшаға сәйкес;
2) Батыс Қазақстан облысы бойынша ауылдық және ауданішілік маршруттардың тізбесі 2-қосымшаға сәйкес;
3) Орал қаласы бойынша қалалық және қала маңындағы маршруттардың тізбесі 3-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 21-4 "Батыс Қазақстан облысы бойынша 2015 жылы субсидиялауға жататын әлеуметтік маңызы бар залалды маршруттар тізбелерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3729 тіркелген, 2015 жылғы 6 қаңтарда "Орал өңірі" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Облыстық мәслихат аппаратының басшысы (А. Сұлтанов) осы шешімнің әділет органдарына мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Сүлеймен
Облыстық мәслихаттың хатшысы М. Құлшар
2015 жылғы 9 желтоқсандағы
№29-7
Батыс Қазақстан облыстық
мәслихатының шешіміне
1-қосымша
Батыс Қазақстан облысы бойынша әлеуметтік маңызы бар залалды
ауданаралық (қалааралық облысішілік) маршруттардың
тізбесі
№
Маршруттардың
нөмірі
Маршруттардың атауы
Аудандардың атауы
1
2
3
4
1

Об утверждении перечней социально значимых убыточных маршрутов, подлежащих субсидированию в 2016 году по Западно-Казахстанской области
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 29-7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 12 января 2016 года № 4220. Утратило силу решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 10 июня 2016 года № 4-13
Сноска. Утратило силу решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 10.06.2016 № 4-13.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 2011 года № 1014 "Об утверждении Правил субсидирования за счет бюджетных средств убытков перевозчиков, связанных с осуществлением социально значимых перевозок пассажиров" Западно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить следующие перечни социально значимых убыточных маршрутов:
1) межрайонные (междугородные внутриобластные) маршруты по Западно-Казахстанской области согласно приложению 1;
2) сельские и внутрирайонные маршруты по Западно-Казахстанской области согласно приложению 2;
3) городские и пригородные маршруты по городу Уральск согласно приложению 3.
2. Признать утратившим силу решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 12 декабря 2014 года № 21-4 "Об утверждении перечней социально значимых убыточных маршрутов, подлежащих субсидированию в 2015 году по Западно-Казахстанской области" (зарегистрированное в Реестре нормативных правовых актов № 3729, опубликованное 6 января 2015 года в газете "Приуралье").
3. Руководителю аппарата областного маслихата (Султанов А.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии С. Сулеймен
Секретарь областного маслихата М. Кұлшар
Приложение 1
к решению
Западно-Казахстанского
областного маслихата
от 9 декабря 2015 года № 29-7
Перечень
социально значимых убыточных межрайонных (междугородных
внутриобластных) маршрутов по Западно-Казахстанской области
№
Номера
маршрутов
Наименование маршрутов
Наименование
районов
1
2
3
4
1