Карантиндік режимді енгізе отырып карантинді аймақты белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 373 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 28 қаңтарда № 4251 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2023 жылғы 31 тамыздағы № 193 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 31.08.2023 № 193 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Өсімдіктер карантині туралы" 1999 жылғы 11 ақпандағы Қазақстан Республикасының Заңдарын басшылыққа ала отырып және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Батыс Қазақстан облыстық аумақтық инспекциясының 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 3-11-981 ұсынысы бойынша Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1, 2, 3, 4, 5-қосымшаларына сәйкес Ақжайық, Бөрлі, Жәнібек, Казталов, Сырым, Тасқала, Теректі, Шыңғырлау, Бәйтерек аудандарының және Орал қаласының аумақтарында карантиндік режимді енгізе отырып, карантинді аймақ белгіленсін 1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Ақжайық, Бөрлі, Жәнібек, Бәйтерек, Казталов, Сырым, Тасқала, Теректі, Шыңғырлау аудандарының және Орал қаласының аумақтарында карантиндік режимді енгізе отырып, карантинді аймақ белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 19.10.2022 № 220 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2012 жылғы 12 қазандағы № 192 "Карантиндік режимді енгізе отырып карантинді аймақты белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3110 тіркелген, 2012 жылғы 8 желтоқсандағы "Орал өңірі" және "Приуралье" газеттерінде жарияланған) және 2014 жылғы 22 сәуірдегі № 73 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2012 жылғы 12 қазандағы № 192 "Карантиндік режимді енгізе отырып карантинді аймақты белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3546 тіркелген, 2014 жылғы 7 маусымдағы "Орал өңірі" және "Приуралье" газеттерінде жарияланған) Батыс Қазақстан облысы әкімдігі қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
3. "Батыс Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі (М. К. Оңғарбеков) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 29 декабря 2015 года № 373. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 28 января 2016 года № 4251. Утратило силу постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 31 августа 2023 года № 193
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 31.08.2023 № 193 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 11 февраля 1999 года "О карантине растений" и по представлению Западно-Казахстанской областной территориальной инспекции Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 11 декабря 2015 года № 3-11-981, акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить карантинную зону с введением карантинного режима на территориях Акжаикского, Бурлинского, Жанибекского, Казталовского, Сырымского, Таскалинского, Теректинского, Чингирлауского районов, района Бәйтерек и города Уральска согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления акимата Западно-Казахстанской области от 19.10.2022 № 220 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
2. Признать утратившим силу постановление акимата Западно-Казахстанской области от 12 октября 2012 года № 192 "Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3110, опубликованное 8 декабря 2012 года в газетах "Орал өңірі" и "Приуралье") и постановление акимата Западно-Казахстанской области от 22 апреля 2014 года № 73 "О внесении изменения в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 12 октября 2012 года № 192 "Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3546, опубликованное 7 июня 2014 года в газетах "Орал өңірі" и "Приуралье").
3. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Западно-Казахстанской области" (М. К. Унгарбеков) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.

4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары А. К. Өтеғұловқа жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Ноғаев
Батыс Қазақстан облысы
әкімдігінің
2015 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 373 қаулысына қосымша
Ақжайық, Бөрлі, Жәнібек, Бәйтерек, Казталов, Сырым, Тасқала, Теректі, Шыңғырлау
аудандарының және Орал қаласының аумақтарында карантиндік режим енгізілетін
карантинді аймақ
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 11.03.2021 № 41 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Ауданның атауы
Ауылдық округтің атауы
Ауыл шаруашылығы құрылымдарының атауы
Карантиндік объектінің атауы
Зақымдалған алаң, гектар
Ошақ алаңы, гектар
Ақжайық
Алғабас
Мемлекеттік жер қоры
Acroptilon repens (D.C.)

4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области А. К. Утегулова.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким области Н. Ногаев
Приложение
к постановлению акимата
Западно-Казахстанской области
от 29 декабря 2015 года № 373
Карантинная зона
с введением карантинного режима на территориях Акжаикского, Бурлинского,
Жанибекского, Бәйтерек, Казталовского, Сырымского, Таскалинского, Теректинского,
Чингирлауского районов и города Уральска
Сноска. Приложение - в редакции постановления акимата Западно-Казахстанской области от 11.03.2021 № 41 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Наименование районов
Наименование сельского округа
Наименование сельскохозяйственных структур
Наименование карантинного объекта
Пораженная площадь, гектар
Площадь очага, гектар
Акжаикский
Алгабасский
Государственный земельный фонд
Acroptilon repens (D.C.)