Орал қаласы бойынша 2015 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 16 қаңтардағы № 141 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 4 ақпанда № 3800 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 3971 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 25.12.2015 № 3971 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Халықты жұмыспен қамту туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңдарына, Орал қалалық маслихатының 2011 жылғы 27 каңтардағы № 36-2 "Орал қаласының 2011-2015 жылдарға арналған даму бағдарламасын бекіту туралы" шешіміне сәйкес және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша Орал қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Орал қаласында 2015 жылы қоғамдық жұмыстар жұмыссыздарға әдейі арналған уақытша жұмыс орындарын ашу жолымен ұйымдастырылсын.
2. Қоса беріліп отырған Орал қаласы бойынша қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбекақысының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері және қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс айқындалсын.
3. Орал қаласы әкімдігінің келесі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) Орал қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 30 желтоқсандағы № 4111 "Орал қаласы бойынша 2014 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы" (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3417 тіркелген, 2014 жылғы 30 қаңтардағы "Жайық үні-Жизнь города" газетінде жарияланған) қаулысы;
2) Орал қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 1 тамыздағы № 1916 "Орал қаласы бойынша 2014 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы" 2013 жылғы 30 желтоқсандағы № 4111 қаулысына толықтырулар енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3612 тіркелген, 2014 жылғы 21 тамыздағы "Жайық үні-Жизнь города" және 2014 жылы газетінде жарияланған) қаулысы.
4. Орал қаласы әкімі аппараты басшысының орынбасары – мемлекеттік-құқықтық жұмыстар бөлімінің басшысы (М. Умралеев) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

Об организации и финансировании общественных работ на 2015 год по городу Уральск
Постановление акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 16 января 2015 года № 141. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 4 февраля 2015 года № 3800. Утратило силу постановлением акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 25 декабря 2015 года № 3971
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 25.12.2015 № 3971 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии c Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 23 января 2001 года "О занятости населения", решением Уральского городского маслихата от 27 января 2011 года № 36-2 "Об утверждении Программы развития города Уральска на 2011-2015 годы" и с учетом заявок работодателей акимат города Уральска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы на 2015 год в городе Уральске путем создания временных рабочих мест, предназначенных специально для безработных.
2. Утвердить прилагаемый перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования и определить спрос и предложение на общественные работы по городу Уральск.
3. Признать утратившими силу следующие постановления акимата города Уральска:
1) Постановление акимата города Уральска от 30 декабря 2013 года № 4111 "Об организации и финансировании общественных работ на 2014 год по городу Уральск" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3417, опубликованное 30 января 2014 года в газете "Жайық үні-Жизнь города");
2) Постановление акимата города Уральска от 1 августа 2014 года № 1916 "О внесении дополнений в постановление акимата города Уральск от 30 декабря 2013 года № 4111 "Об организации и финансировании общественных работ на 2014 год по городу Уральск" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3612, опубликованное 21 августа 2014 года в газете "Жайық үні-Жизнь города").
4. Заместителю руководителя аппарата акима города Уральска – руководителю отдела государственно-правовой работы (М. Умралеев) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.

Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің "РУ-170/2 мекемесі" республикалық мемлекеттік мекемесі
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, құжаттарды жеткізу, аумақты жинау
кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу, тігу; 20-40 құжаттарды жеткізу, 3 мың шаршы метрден кем емес аумақты жинау
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген Заңнамасына сәйкес, ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
9
9
70
""Хисмет Капанов атындағы ОХГ" оқу-тәрбие кешені"" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
аумақты жинау
3 мың шаршы метрден кем емес аумақты жинау
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген Заңнамасына сәйкес, ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
3
3
71
"Орал қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету
кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген Заңнамасына сәйкес, ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
10
10

Республиканское государственное учреждение "Учреждение РУ-170/2" Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан
оказание помощи в делопроизводстве, доставка документов, уборка территории
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, доставка 20-40 документов, уборка территории не менее 3-х тысяч квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
Не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
9
9
70
Товарищество с ограниченной ответственностью "Учебно-воспитательный комплекс" МГУ имени Хисмета Капанова""
уборка территории
уборка территории не менее 3-х тысяч квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
Не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
3
3
71
Государственное учреждение "Отдел культуры и развития языков города Уральска"
оказание помощи в делопроизводстве,
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
Не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
10
10