Орал қаласы бойынша 2015 жылға ішкі су көлігіндегі әлеуметтік мәні бар тасымалдауларды айқындау туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 27 ақпандағы № 668 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 16 наурызда № 3848 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 15 сәуірдегі № 1026 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 15.04.2016 № 1026 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Ішкі су көлігі туралы" 2004 жылғы 6 шілдедегі, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңдарын, басшылыққа алып, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Орал қаласы бойынша 2015 жылға әлеуметтік мәні бар халықтың тасымалдауларға сұранымын қанағаттандыратын, жолаушыларды тұрақты қатынастағы ішкі су көлігімен тасымалдаулар айқындалсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
3. Орал қаласы әкімі аппараты басшысының орынбасары – мемлекеттік-құқықтық жұмыстар бөлімінің басшысы (М. Умралеев) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Ғ. Орынғалиевқа жүктелсін.
Қала әкімінің
міндетін атқарушы Ғ. Орынғалиев
Орал қаласы әкімдігінің
2015 жылғы 27 ақпандағы
№ 668 қаулысына
қосымша
Орал қаласы бойынша 2015 жылға әлеуметтік мәні бар халықтың тасымалдауларға
сұранымын қанағаттандыратын, жолаушыларды тұрақты қатынастағы
ішкі су көлігімен тасымалдаулар
№
Тасымалдаулардың атауы
1
Орал қаласы – "Учужный затон" бау-бақша серіктестігі
2
Орал қаласы – "Барбастау" бау-бақша серіктестігі

Об определении социально значимых перевозок на внутреннем водном транспорте по городу Уральск на 2015 год
Постановление акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 27 февраля 2015 года № 668. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 16 марта 2015 года № 3848. Утратило силу постановлением акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 15 апреля 2016 года № 1026
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 15.04.2016 № 1026 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 6 июля 2004 года "О внутреннем водном транспорте", от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить социально значимые перевозки пассажиров внутренним водным транспортом в регулярном сообщении, удовлетворяющие потребность населения в перевозках по городу Уральск на 2015 год согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
3. Заместителю руководителя аппарата акима города Уральска – руководителю отдела государственно-правовой работы (М. Умралеев) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Урынгалиева Г.
Исполняющий обязанности
акима города Г. Урынгалиев
Приложение
к постановлению № 668
от 27 февраля 2015 года
акимата города Уральска
Социально значимые перевозки пассажиров внутренним водным транспортом
в регулярном сообщении, удовлетворяющие потребность населения в перевозках
по городу Уральск на 2015 год
№
Наименование перевозок
1
город Уральск – садоводческое товарищество "Учужный затон"
2
город Уральск – садоводческое товарищество "Барбастау"