Орал қалалық мәслихатының 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 31-3 "2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" мәслихаттың шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 қарашадағы № 38-7 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 3 желтоқсанда № 4157 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2016 жылғы 11 қаңтардағы № 41-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 11.01.2016 № 41-3 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Орал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Орал қалалық мәслихатының 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 31-3 "2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3751 тіркелген, 2015 жылғы 15 қаңтарда "Жайық-үні – Жизнь города" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға арналған бюджет келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 22 062 852 мың теңге:
салықтық түсімдер – 13 330 566 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 176 411 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 187 207 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 368 668 мың теңге;
2) шығындар – 23 539 499 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 74 450 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 74 450 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 551 097 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 551 097 мың теңге:
қарыздар түсімі – 4 235 772 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2 925 000 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 240 325 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Орал қалалық мәслихат аппаратының басшысы (С. Давлетов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

О внесении изменений в решение Уральского городского маслихата от 22 декабря 2014 года № 31-3 "О городском бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 23 ноября 2015 года № 38-7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 3 декабря 2015 года № 4157. Утратило силу решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 11 января 2016 года № 41-3
Сноска. Утратило силу решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 11.01.2016 № 41-3 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уральского городского маслихата от 22 декабря 2014 года № 31-3 "О городском бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3751, опубликованное 14 января 2015 года в газете "Пульс города") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 22 062 852 тысячи тенге:
налоговые поступления – 13 330 566 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 176 411 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 187 207 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 368 668 тысяч тенге;
2) затраты – 23 539 499 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 74 450 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 74 450 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 551 097 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 551 097 тысяч тенге:
поступления займов – 4 235 772 тысячи тенге;
погашение займов – 2 925 000 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 240 325 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Уральского городского маслихата (С. Давлетов) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.