Орал қаласы Круглоозерный кентінің "Атамекен" шағын ауданының және Серебряково ауылының "Сайран" шағын ауданының атаусыз көшелеріне атаулар беру туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласының Круглоозерный кенті әкімінің 2015 жылғы 26 ақпандағы № 4 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 20 наурызда № 3856 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңдарына сәйкес, Круглоозерный кенті және Серебряково ауылы халқының пікірін ескере отырып және Батыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, кент әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Орал қаласы Круглоозерный кентінің "Атамекен" шағын ауданының және Серебряково ауылының "Сайран" шағын ауданының атаусыз көшелеріне мынадай атаулар берілсін:
1) Круглоозерный кентінің "Атамекен" шағын ауданы бойынша:
№ 1 жобалық көше – "Ақбұлақ" көшесі;
№ 2 жобалық көше – "Сыпыра жырау" көшесі;
№ 3 жобалық көше – "Еңбек" көшесі;
№ 4 жобалық көше – "Бөгенбай батыр" көшесі;
№ 5 жобалық көше – "Бірлік" көшесі;
№ 6 жобалық көше – "Қабанбай батыр" көшесі;
№ 7 жобалық көше – "Бақыт" көшесі;
№ 8 жобалық көше – "Шалкиіз жырау" көшесі;
№ 9 жобалық көше – "Аламан" көшесі;
№ 10 жобалық көше – "Бақшалы" көшесі;
№ 11 жобалық көше – "Көкпар" көшесі;
№ 12 жобалық көше – "Марқасқа" көшесі;
№ 13 жобалық көше – "Жастар" көшесі;
№ 14 жобалық көше – "Өрнек" көшесі;
№ 15 жобалық көше – "Желекті" көшесі;
№ 16 жобалық көше – "Жусанды" көшесі;
2) Серебряково ауылының "Сайран" шағын ауданы бойынша:
№ 1 жобалық көше – "Өркен" көшесі;
№ 2 жобалық көше – "Жанақ ақын" көшесі;
№ 3 жобалық көше – "Темірқазық" көшесі;
№ 4 жобалық көше – "Үмбетей жырау" көшесі;
№ 5 жобалық көше – "Шал ақын" көшесі;
№ 6 жобалық көше – "Сүмбіле" көшесі;
№ 7 жобалық көше – "Таңшолпан" көшесі;
№ 8 жобалық көше – "Даму" көшесі.
2. "Орал қаласының Круглоозерный кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің бас маманы (Ж. Ниязова) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялауын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау кент әкімінің орынбасары Т. А. Сумкинаға жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кент әкімі М. Нұржанов

О наименовании безымянных улиц микрорайона "Атамекен" поселка Круглоозерный и микрорайона "Сайран" села Серебряково города Уральска
Решение акима поселка Круглоозерный города Уральска Западно-Казахстанской области от 26 февраля 2015 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 20 марта 2015 года № 3856
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года, с учетом мнения населения поселка Круглоозерный и села Серебряково и на основании заключения Западно-Казахстанской областной ономастической комиссии, аким поселка РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянным улицам микрорайона "Атамекен" поселка Круглоозерный и микрорайона "Сайран" села Серебряково города Уральска следующие наименования:
1) по микрорайону "Атамекен" поселка Круглоозерный:
№ 1 проектная улица – улица "Ақбұлақ";
№ 2 проектная улица – улица "Сыпыра жырау";
№ 3 проектная улица – улица "Еңбек";
№ 4 проектная улица – улица "Бөгенбай батыр";
№ 5 проектная улица – улица "Бірлік";
№ 6 проектная улица – улица "Қабанбай батыр";
№ 7 проектная улица – улица "Бақыт";
№ 8 проектная улица – улица "Шалкиіз жырау";
№ 9 проектная улица – улица "Аламан";
№ 10 проектная улица – улица "Бақшалы";
№ 11 проектная улица – улица "Көкпар";
№ 12 проектная улица – улица "Марқасқа";
№ 13 проектная улица – улица "Жастар";
№ 14 проектная улица – улица "Өрнек";
№ 15 проектная улица – улица "Желекті";
№ 16 проектная улица – улица "Жусанды";
2) по микрорайону "Сайран" села Серебряково:
№ 1 проектная улица – улица "Өркен";
№ 2 проектная улица – улица "Жанақ ақын";
№ 3 проектная улица – улица "Темірқазық";
№ 4 проектная улица – улица "Үмбетей жырау";
№ 5 проектная улица – улица "Шал ақын";
№ 6 проектная улица – улица "Сүмбіле";
№ 7 проектная улица – улица "Таңшолпан";
№ 8 проектная улица – улица "Даму".
2. Главному специалисту государственного учреждения "Аппарат акима поселка Круглоозерный города Уральска" (Ниязова Ж.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима поселка Сумкину Т. А.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечению десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Аким поселка М. Нуржанов