Бөрлі ауданының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 3 қарашадағы № 820 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 26 қарашада № 4151 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңын, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын басшылыққа ала отырып, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бөрлі аудандық (аумақтық) сайлау комиссиясымен бірлесіп (келісім бойынша) Бөрлі ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Ақсай қаласының әкімі, ауылдық округтер әкімдері, "Бөрлі ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын стендтермен, тақталармен, тұғырлықтармен жарақтандырсын.
3. Аудан әкімі аппаратының мемлекеттік-құқықтық жұмыстар бөлімінің басшысы (А. Дарисов) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы М. Давлетжановқа жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы
Ж. Каналин
"КЕЛІСІЛДІ"
Бөрлі аудандық (аумақтық)
сайлау комиссиясының төрағасы
_____________ Ж. Каналин
03 қараша 2015 жыл
Бөрлі ауданы әкiмдігінің
2015 жылғы 3 қарашадағы
№820 қаулысына қосымша
Бөрлі ауданының үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов на территории Бурлинского района
Постановление акимата Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 3 ноября 2015 года № 820. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 26 ноября 2015 года № 4151.
Руководствуясь Конституционным законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Бурлинской районной (территориальной) избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Бурлинского района согласно приложению.
2. Акиму города Аксай, акимам сельских округов, государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Бурлинского района" оснастить места для размещения агитационных печатных материалов стендами, щитами, тумбами.
3. Руководителю отдела государственно-правовой работы аппарата акима района (А. Дарисов) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на руководителя аппарата акима района М. Давлетжанова.
5. Данное постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Исполняющий
обязанности акима района
Ж. Каналин
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Бурлинской районной
(территориальной) избирательной
комиссии
_____________ Ж. Каналин
03 ноябрь 2015 год
Приложение
к постановлению акимата
Бурлинского района
от 3 ноября 2015 года № 820
Места для размещения агитационных печатных материалов Бурлинского района

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда – Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы әкімдігінің 01.02.2023 № 21 қаулысымен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Елді мекен атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру орыны
1
Ақсай қаласы
Ықсанов көшесі, "Монетка" дүкенінің алдында
2
Ақсай қаласы
Әл-Фараби көшесі, "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитетінің Батыс Қазақстан облысы санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаментінің Бөрлі аудандық санитариялық-эпидемиологиялық-бақылау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
3
Ақсай қаласы
Әл-Фараби көшесі, "Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің Бөрлі аудандық демалу орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорны ғимаратының алдында
4
Ақсай қаласы
Железнодорожная көшесі, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Бөрлі аудандық орталық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны ғимаратының алдында
5
Ақсай қаласы
Халықтар Достығы көшесі, "Трнава" сауда орталығы ғимаратының алдында
6
Ақсай қаласы
Халықтар Достығы көшесі, "Бестау" сауда орталығы ғимаратының алдында
7
Ақсай қаласы
Жастар көшесі, "Жарсуат" көтерме-бөлшек сауда орталығының алдында
8
Ақсай қаласы
4 шағынауданы, "Рахат" сауда павильонының алдында
9
Ақсай қаласы
Жайық көшесі, "Малахит" дүкенінің алдында
10
Ақсай қаласы
10 шағынауданы, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бөрлі ауданы білім беру бөлімінің "Ақсай қаласының № 6 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
11
Ақсай қаласы
5 шағынауданы, "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бөрлі ауданы білім беру бөлімінің"Ақсай қаласының № 4 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
12
Ақсай қаласы
4 шағынауданы, "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бөрлі ауданы білім беру бөлімінің "Ақсай қаласының № 3 жалпы орта білім беретін мектебі" ғимаратының алдында
13
Ақсай қаласы
Ахмет Байтұрсынов көшесі, "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бөрлі ауданы білім беру бөлімінің "Ақсай қаласының № 8 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
14
Ақсай қаласы
10 шағынауданы, "Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Ақсай" мәдени-бұқаралық ат-ұлттық спорт кешені" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорны ғимаратының алдында
15
Ақсай қаласы
Железнодорожная көшесі, "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бөрлі ауданы білім беру бөлімінің "Балалар өнер мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының алдында
16
Ақсай қаласы
Вахтовый городок көшесі, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Бөрлі аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны ғимаратының алдында
17
Ақсай қаласы
Жібек жолы көшесі, Ақсай қаласының Қазақстан станциясы теміржол вокзалы ғимаратының алдында
18
Ақсай қаласы
Ақсай көшесі, "Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің Бөрлі аудандық демалу орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорны ғимаратының алдында
19
Ақсай қаласы
Балдырған көшесі, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бөрлі ауданы білім беру бөлімінің "Ақсай қаласының № 1 жалпы орта білім беретің мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
20
Ақбұлақ ауылы
Абай көшесі, "Ақбұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
21
Ақбұлақ ауылы
Алғабас көшесі, "Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің Бөрлі аудандық демалу орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорны ғимаратының алдында
22
Ақсу ауылы
Достық көшесі, "Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің Бөрлі аудандық демалу орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорны ғимаратының алдында
23
Бөрлі ауылы
Достық көшесі, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бөрлі ауданы білім беру бөлімінің "Бөрлі жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
24
Бөрлі ауылы
Чапаевская көшесі, "Бөрлі ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
25
Бөрлі ауылы
Чапаевская көшесі, "Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің Бөрлі аудандық демалу орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорны ғимаратының алдында
26
Бөрлі ауылы
Садовая көшесі, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының "Бөрлі колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорны ғимаратының алдында
27
Бумакөл ауылы
Мектеп көшесі, "Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің Бөрлі аудандық демалу орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорны ғимаратының алдында
28
Достық ауылы
Абай көшесі, "Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің Бөрлі аудандық демалу орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорны ғимаратының алдында
29
Жарсуат ауылы
Желтоқсан көшесі, "Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің Бөрлі аудандық демалу орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорны ғимаратының алдында
30
Кеңтүбек ауылы
Тәуелсіздік көшесі, "Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің Бөрлі аудандық демалу орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорны ғимаратының алдында
31
Қарағанды ауылы
Тарасенко көшесі, "Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің Бөрлі аудандық демалу орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорны ғимаратының алдында
32
Қанай ауылы
Достық көшесі, "Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің Бөрлі аудандық демалу орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорны ғимаратының алдында
33
Қарақұдық ауылы
Абай көшесі, "Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің Бөрлі аудандық демалу орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорны ғимаратының алдында
34
Приурал ауылы
Куриленко көшесі, "Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің Бөрлі аудандық демалу орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорны ғимаратының алдында
35
Приурал ауылы
Достық көшесі, "Бөрлі ауданының орталықтандырылған кітапханалар жүйесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
36
Пугачев ауылы
Тәуелсіздік көшесі, "Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің Бөрлі аудандық демалу орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорны ғимаратының алдында
37
Пугачев ауылы
Қазақстан көшесі, "Пугачев ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
38
Успен ауылы
Бейбітшілік көшесі, "Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің Бөрлі аудандық демалу орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорны ғимаратының алдында
39
Облавка ауылы
Клубная көшесі, "Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің Бөрлі аудандық демалу орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорны ғимаратының алдында
40
Утвин ауылы
Школьная көшесі, " Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің Бөрлі аудандық демалу орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорны ғимаратының алдында
41
Димитрово ауылы
Луговая көшесі, " Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің Бөрлі аудандық демалу орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорны ғимаратының алдында
42
Қарашығанақ ауылы
Қарашығанақ көшесі, " Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің Бөрлі аудандық демалу орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорны ғимаратының алдында
43
Жаңаталап ауылы
Балдәурен көшесі, "Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің Бөрлі аудандық демалу орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорны ғимаратының алдында

Сноска. Приложение - в редакции постановления акимата Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 01.02.2023 № 21 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование населенного пункта
Место для размещения агитационных печатных материалов
1
город Аксай
улица Ихсанова, перед магазином "Монетка"
2
город Аксай
улица Әл-Фараби, перед зданием республиканского государственного учреждения "Бурлинское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Западно-Казахстанской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан"
3
город Аксай
улица Әл-Фараби, перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Бурлинский районный центр досуга отдела культуры и развития языков Бурлинского района Западно-Казахстанской области"
4
город Аксай
улица Железнодорожная, перед зданием государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Бурлинская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
5
город Аксай
улица Дружбы Народов, перед зданием торгового центра "Трнава"
6
город Аксай
улица Дружбы Народов, перед зданием торгового центра "Бестау"
7
город Аксай
улица Жастар, перед оптово-розничным торговым центром "Жарсуат"
8
город Аксай
4 микрорайон, перед торговым павильоном "Рахат"
9
город Аксай
улица Жайық, перед магазином "Малахит"
10
город Аксай
10 микрорайон, перед зданием коммунального государственного учреждения "Школа-лицей №6 города Ақсай" отдела образования Бурлинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области
11
город Аксай
5 микрорайон, перед зданием коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №4 города Ақсай" отдела образования Бурлинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
12
город Аксай
4 микрорайон, перед зданием коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №3 города Ақсай" отдела образования Бурлинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
13
город Аксай
улица Ахмет Байтұрсынов, перед зданием коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №8 города Ақсай" отдела образования Бурлинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
14
город Аксай
10 микрорайон, перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Культурно-массовый, конно-национальный, спортивный комплекс Аксай" Отдела физической культуры и спорта Бурлинского района Западно-Казахстанской области"
15
город Аксай
улица Железнодорожная, перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Детская школа искусств" отдела образования Бурлинского района Управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
16
город Аксай
улица Вахтовый городок, перед зданием государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Бурлинская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
17
город Аксай
улица Жібек жолы, перед зданием желознодорожного вокзала станции Казахстан города Аксай
18
город Аксай
улица Аксай, перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Бурлинский районный центр досуга отдела культуры и развития языков Бурлинского района Западно-Казахстанской области"
19
город Аксай
улица Балдырған, перед зданием коммунального государственного учреждения "Комплекс школа-детский сад № 1 города Аксая отдела образования Бурлинского района Управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
20
село Акбулак
улица Абай, перед зданием государственного учреждения "Аппарат акима Акбулакского сельского округа"
21
село Акбулак
улица Алгабасская, перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Бурлинский районный центр досуга отдела культуры и развития языков Бурлинского района Западно-Казахстанской области"
22
село Аксу
улица Достық, перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Бурлинский районный центр досуга отдела культуры и развития языков Бурлинского района Западно-Казахстанской области"
23
село Бурлин
улица Достық, перед зданием коммунального государственного учреждения "Бурлинская общеобразовательная школа" отдела образования Бурлинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
24
село Бурлин
улица Чапаевская, перед зданием государственного учреждения "Аппарат акима Бурлинского сельского округа"
25
село Бурлин
улица Чапаевская, перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Бурлинский районный центр досуга отдела культуры и развития языков Бурлинского района Западно-Казахстанской области"
26
село Бурлин
улица Садовая, перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Бурлинский колледж" Управления образования акимата Западно-Казахстанской области
27
село Бумаколь
улица Мектеп, перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Бурлинский районный центр досуга отдела культуры и развития языков Бурлинского района Западно-Казахстанской области"
28
село Достық
улица Абая, перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Бурлинский районный центр досуга отдела культуры и развития языков Бурлинского района Западно-Казахстанской области"
29
село Жарсуат
улица Желтоқсан, перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Бурлинский районный центр досуга отдела культуры и развития языков Бурлинского района Западно-Казахстанской области"
30
село Кентубек
улица Тәуелсіздік, перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Бурлинский районный центр досуга отдела культуры и развития языков Бурлинского района Западно-Казахстанской области"
31
село Қарағанды
улица Тарасенко, перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Бурлинский районный центр досуга отдела культуры и развития языков Бурлинского района Западно-Казахстанской области"
32
село Канай
улица Достық, перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Бурлинский районный центр досуга отдела культуры и развития языков Бурлинского района Западно-Казахстанской области"
33
село Қарақұдық
улица Абай, перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Бурлинский районный центр досуга отдела культуры и развития языков Бурлинского района Западно-Казахстанской области"
34
село Приурал
улица Куриленко, перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Бурлинский районный центр досуга отдела культуры и развития языков Бурлинского района Западно-Казахстанской области"
35
село Приурал
улица Достық, перед зданием коммунального государственного учреждения "Централизованная библиотечная система Бурлинского района"
36
село Пугачево
улица Тәуелсіздік, перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Бурлинский районный центр досуга отдела культуры и развития языков Бурлинского района Западно-Казахстанской области"
37
село Пугачево
улица Қазақстан, перед зданием государственного учреждения "Аппарат акима Пугачевского сельского округа"
38
село Успен
улица Бейбітшілік, перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Бурлинский районный центр досуга отдела культуры и развития языков Бурлинского района Западно-Казахстанской области"
39
село Облавка
улица Клубная, перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Бурлинский районный центр досуга отдела культуры и развития языков Бурлинского района Западно-Казахстанской области"
40
село Утвин
улица Школьная, перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Бурлинский районный центр досуга отдела культуры и развития языков Бурлинского района Западно-Казахстанской области"
41
село Димитрово
улица Луговая, перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Бурлинский районный центр досуга отдела культуры и развития языков Бурлинского района Западно-Казахстанской области"
42
село Карачаганак
улица Қарашығанақ, перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Бурлинский районный центр досуга отдела культуры и развития языков Бурлинского района Западно-Казахстанской области"
43
село Жанаталап
улица Балдәурен, перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Бурлинский районный центр досуга отдела культуры и развития языков Бурлинского района Западно-Казахстанской области"