Бөрлі ауданы әкімінің 2014 жылғы 17 наурыздағы № 9 "Бөрлі ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы әкімінің 2015 жылғы 2 желтоқсандағы № 36 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 18 желтоқсанда № 4177 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 23-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабына сәйкес және Бөрлі аудандық (аумақтық) сайлау комиссиясының келісімі бойынша, аудан әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бөрлі ауданы әкімінің 2014 жылғы 17 наурыздағы № 9 "Бөрлі ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3506 тіркелген, 2014 жылғы 8 мамырда "Бөрлі Жаршысы - Бурлинские Вести" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған шешімнің қосымшасымен құрылған Бөрлі ауданы аумағындағы сайлау учаскелерінің тізіміндегі:
№ 88 сайлау учаскесі мынадай редакцияда жазылсын:
"№ 88 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақсай қаласы, Советская көшесі, №95 үй, аудандық мәдениет үйінің ғимараты.
Шекарасы: Ақсай қаласы, Советская көшесінің тақ бетіндегі №75 үйден №101 үйге дейін, Советская көшесінің жұп бетіндегі №52 үйден №72 үйге дейін, Тихоненко көшесінің тақ бетіндегі №43 үйден №83 үйге дейін, Тихоненко көшесінің жұп бетіндегі №34 үйден №44 үйге дейін, Октябрьская көшесінің тақ бетіндегі №13 үйден №45 үйге дейін, Октябрьская көшесінің жұп бетіндегі №14 үйден №44 үйге дейін, Чингирлауская көшесінің тақ бетіндегі №1 үйден №37 үйге дейін, Чингирлауская көшесінің жұп бетіндегі №2 үйден №42 үйге дейін, Цвилинг көшесінің тақ бетіндегі №61 үйден №97 үйге дейін, Цвилинг көшесінің жұп бетіндегі №54 үйден №90 үйге дейін, Чапаев көшесінің тақ бетіндегі №3/1 үйден №7/2 үйге дейін, Чапаев көшесінің жұп бетіндегі №2 үйден №38 үйге дейін, Арыстанов көшесінің тақ бетіндегі №1 үйден №5 үйге дейін, Арыстанов көшесінің жұп бетіндегі №2 үйден №10 үйге дейін, Кооперативная көшесінің жұп бетіндегі №2 үйден №30 үйге дейін, Утвинская көшесінің тақ бетіндегі №1/1 үйден №25 үйге дейін, Утвинская көшесінің жұп бетіндегі №3А үйден №18 үйге дейін, Бөрлі көшесінің тақ бетіндегі №1 үйден №35 үйге дейін, Бөрлі көшесінің жұп бетіндегі №2 үйден №28 үйге дейін, Ақбұлақ көшесінің тақ бетіндегі №1 үйден №25 үйге дейін, Ақбұлақ көшесінің жұп бетіндегі №2 үйден №28 үйге дейін, Жаңаталап көшесінің тақ бетіндегі №1 үйден №21 үйге дейін, Байжиен көшесінің тақ бетіндегі №1 үйден №41 үйге дейін, Байжиен көшесінің жұп бетіндегі №2 үйден №20 үйге дейін, Железнодорожная көшесінің тақ бетіндегі №17/1 үйден №37 үйге дейін, Железнодорожная көшесінің жұп бетіндегі №76 үйден №90 үйге дейін, Юбилейная көшесінің тақ бетіндегі №1 үйден №7 үйге дейін, Юбилейная көшесінің жұп бетіндегі №2 үйден №12 үйге дейін, Линейная көшесінің жұп бетіндегі №38 үйден №50 үйге дейін тұрғын үйлері.".

О внесении изменения в решение акима Бурлинского района от 17 марта 2014 года № 9 "Об образовании избирательных участков на территории Бурлинского района"
Решение акима Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 2 декабря 2015 года № 36. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 18 декабря 2015 года № 4177
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и по согласованию с Бурлинской районной (территориальной) избирательной комиссией, аким района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Бурлинского района от 17 марта 2014 года № 9 "Об образовании избирательных участков на территории Бурлинского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3506, опубликованное 8 мая 2014 года в газете "Бөрлі Жаршысы - Бурлинские Вести") следующее изменение:
в списке избирательных участков на территории Бурлинского района образованного приложением к указанному решению:
избирательный участок № 88 изложить в следующей редакции:
"Избирательный участок № 88
Местонахождение: город Аксай, улица Советская, дом №95, здание районного дома культуры.
Граница: город Аксай, жилые дома по нечетной стороне улицы Советская от дома №75 до дома №101, по четной стороне улицы Советская от дома №52 до дома №72, по нечетной стороне улицы Тихоненко от дома №43 до дома №83, по четной стороне улицы Тихоненко от дома №34 до дома №44, по нечетной стороне улицы Октябрьская от дома №13 до дома №45, по четной стороне улицы Октябрьская от дома №14 до дома №44, по нечетной стороне улицы Чингирлауская от дома №1 до дома №37, по четной стороне улицы Чингирлауская от дома №2 до дома №42, по нечетной стороне улицы Цвилинга от дома №61 до дома №97, по четной стороне улицы Цвилинга от дома №54 до дома №90, по нечетной стороне улицы Чапаева от дома №3/1 до дома №7/2, по четной стороне улицы Чапаева от дома №2 до дома №38, по нечетной стороне улицы Арыстанова от дома №1 до дома №5, по четной стороне улицы Арыстанова от дома №2 до дома №10, по четной стороне улицы Кооперативная от дома №2 до дома №30, по нечетной стороне улицы Утвинская от дома №1/1 до дома №25, по четной стороне улицы Утвинская от дома №3А до дома №18, по нечетной стороне улицы Бурлинская от дома №1 до дома №35, по четной стороне улицы Бурлинская от дома №2 до дома №28, по нечетной стороне улицы Акбулак от дома №1 до дома №25, по четной стороне улицы Акбулак от дома №2 до дома №28, по нечетной стороне улицы Жанаталап от дома №1 до дома №21, по нечетной стороне улицы Байжиен от дома №1 до дома №41, по четной стороне улицы Байжиен от дома №2 до дома №20, по нечетной стороне улицы Железнодорожная от дома №17/1 до дома №37, по четной стороне улицы Железнодорожная от дома №76 до дома №90, по нечетной стороне улицы Юбилейная от дома №1 до дома №7, по четной стороне улицы Юбилейная от дома №2 до дома №12, по четной стороне улицы Линейная от дома №38 до дома №50.".

2. Аудан әкімі аппаратының басшысы (М.Давлетжанов) Бөрлі ауданының сайлау учаскелерiндегі өзгерістер туралы сайлаушыларды бұқаралық ақпарат құралдары арқылы хабарландыруды ұйымдастырсын.
3. Аудан әкімі аппаратының мемлекеттік - құқықтық жұмыстар бөлімінің басшысы (А.Дарисов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық - құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы М. Давлетжановқа жүктелсін.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Тусупкалиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Бөрлі аудандық (аумақтық) сайлау
комиссиясының төрағасы
_____________Ж. Каналин
"2" желтоқсан 2015 жыл

2. Руководителю аппарата акима района (М.Давлетжанов) организовать оповещение избирателей Бурлинского района об изменениях в избирательных участках через средства массовой информации.
3. Руководителю отдела государственно - правовой работы аппарата акима района (А. Дарисов) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно - правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района М. Давлетжанова.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района М. Тусупкалиев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Бурлинской районной
(территориальной) избирательной комиссии
_____________Ж. Каналин
"2" декабрь 2015 год