Бөрлі аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 23-12 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 32-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 30 желтоқсанда № 4208 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 11 қаңтардағы № 33-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 11.01.2016 № 33-2 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бөрлі аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы №23-12 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3753 тіркелген, 2015 жылғы 29 қаңтарда "Бөрлі жаршысы-Бурлинские вести" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2015 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 7 718 580 мың теңге:
салықтық түсімдер – 5 983 108 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 92 784 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 187 718 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 454 970 мың теңге;
2) шығындар – 8 814 701 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 405 312 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 416 903 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 11 591 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 35 072 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 35 072 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 536 505 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 536 505 мың теңге: қарыздар түсімі – 1 324 182 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 8 844 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 221 167 мың теңге.";
4-тармақта:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"4. 2015 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің және кредиттердің жалпы сомасы 1 203 893 мың теңге көлемінде қарастырылсын;";
жетінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге – 24 097 мың теңге;";
сегізінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Бурлинского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 23-12 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 23 декабря 2015 года № 32-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 30 декабря 2015 года № 4208. Утратило силу решением Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 11 января 2016 года № 33-2
Сноска. Утратило силу решением Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 11.01.2016 № 33-2.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурлинского районного маслихата от 23 декабря 2014 года №23-12 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3753, опубликованное 29 января 2015 года в газете "Бөрлі жаршысы-Бурлинские вести") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 718 580 тысяч тенге:
налоговые поступления – 5 983 108 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 92 784 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 187 718 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 454 970 тысяч тенге;
2) затраты – 8 814 701 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 405 312 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 416 903 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 11 591 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 35 072 тысячи тенге:
приобретение финансовых активов – 35 072 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 536 505 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 536 505 тысяч тенге:
поступление займов – 1 324 182 тысячи тенге;
погашение займов – 8 844 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 221 167 тысяч тенге.";
в пункте 4:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"4. Учесть в районном бюджете на 2015 год поступление целевых трансфертов и кредитов из республиканского бюджета в общей сумме – 1 203 893 тысячи тенге;";
абзац седьмой изложить в следующей редакции:
"на проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне – 24 097 тысяч тенге;";
абзац восьмой изложить в следующей редакции:

"мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге – 212 542 мың теңге;";
он екінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде моноқалалардағы ағымдағы іс-шараларды іске асыруға – 287 055 мың теңге;";
он үшінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"моноқалалардағы бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға – 297 993 мың теңге;";
он бесінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға – 1 645 мың теңге;";
4-1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4-1. 2015 жылға арналған аудандық бюджетте Қазақстан Республикасының Ұлттық Қорынан бөлінген нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 1 279 587 мың теңге көлемінде қарастырылғаны ескерілсін:
тұрғын үй жобалауға және (немесе) салуға облыстық бюджеттен кредит беру – 922 664 мың теңге;
жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін кредит беру – 356 923 мың теңге.";
5-тармақта:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"5. 2015 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 295 672 мың теңге көлемінде ескерілсін, соның ішінде;";
екінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға – 87 135 мың теңге;";
жетінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) күтіп-бағуға
– 7 886 мың теңге;";
7 - тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7. 2015 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органдарының резерві 78 728 мың теңге көлемінде бекітілсін.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының ұйымдастыру-құқықтық жұмысы бөлімінің басшысы (Л.Букушева) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А.Манашев
Аудандық мәслихат хатшысы А.Куликешев
Бөрлі аудандық мәслихаттың
2015 жылғы 23 желтоқсандағы
№32-1 шешіміне қосымша
Бөрлі аудандық мәслихаттың
2014 жылғы 23 желтоқсандағы
№23-12 шешіміне 1-қосымша
2015 жылға арналған аудандық бюджет
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы

"на оплату труда по новой модели системы оплаты труда и выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов – 212 542 тысячи тенге;";
абзац двенадцатый изложить в следующей редакции:
"на реализацию текущих мероприятий в моногородах в рамках Программы развития регионов до 2020 года – 287 055 тысяч тенге;";
абзац тринадцатый изложить в следующей редакции:
"на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
– 297 993 тысячи тенге;";
абзац пятнадцатый изложить в следующей редакции:
"на содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния – 1 645 тысяч тенге.";
пункт 4-1 изложить в следующей редакции:
"4-1. Учесть в районном бюджете на 2015 год поступление целевых трансфертов из Национального фонда Республики Казахстан в общей сумме 1 279 587 тысяч тенге:
кредитование областных бюджетов на проектирование и (или) строительство жилья – 922 664 тысячи тенге;
на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения – 356 923 тысячи тенге;";
в пункте 5:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"5. Учесть в районном бюджете на 2015 год поступление целевых трансфертов из областного бюджета в общей сумме 295 672 тысячи тенге, в том числе;";
абзац второй изложить в следующей редакции:
"на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах – 87 135 тысяч тенге;";
абзац седьмой изложить в следующей редакции:
"на содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям – 7 886 тысяч тенге;";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2015 год в размере 78 728 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю отдела организационно-правовой работы аппарата районного маслихата (Л.Букушева) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии А.Манашев
Секретарь районного маслихата А.Куликешев
Приложение
к решению Бурлинского
районного маслихата
от 23 декабря 2015 года №32-1
Приложение 1
к решению Бурлинского
районного маслихата
от 23 декабря 2014 года №23-12
Районный бюджет на 2015 год
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование