Бөрлі ауданы Пугачев ауылдық округінің Пепел ауылының атаусыз көшесіне атау беру туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы Пугачев ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушысының 2015 жылғы 17 қарашадағы № 29 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 15 желтоқсанда № 4172 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңдарына сәйкес, Пепел ауылының халқының пікірін ескере отырып және Батыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде Пугачев ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бөрлі ауданы Пугачев ауылдық округінің Пепел ауылының атаусыз көшесіне мынадай атау берілсін:
"№ 1" жобалық көшесі – "Наурыз" көшесі.
2. Пугачев ауылдық округі әкімі аппаратының жетекші маманы (Т. Мурзабаева) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялауын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Пугачев ауылдық округі
әкімінің міндетін атқарушы К. Салакбаев

О присвоении наименования безымянной улице села Пепел Пугачевского сельского округа Бурлинского района
Решение исполняющего обязанности акима Пугачевского сельского округа Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 17 ноября 2015 года № 29. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 15 декабря 2015 года № 4172
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Пепел и на основании заключения Западно-Казахстанской областной ономастической комиссии, исполняющий обязанности акима Пугачевского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить наименование безымянной улице села Пепел Пугачевского сельского округа Бурлинского района следующее наименование:
проектная улица "№ 1" – улица "Наурыз".
2. Ведущему специалисту аппарата акима Пугачевского сельского округа (Мурзабаева Т.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
Пугачевского сельского округа К. Салакбаев