Бөкей ордасы ауданы Ұялы ауылдық округі Ұялы ауылының көшесін қайта атау туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы ауданы Ұялы ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 7 желтоқсандағы № 12 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 8 қаңтарда № 4214 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңдарын басшылыққа ала отырып, Ұялы ауылы халқының пікірін ескере отырып және Батыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Ұялы ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бөкей ордасы ауданы Ұялы ауылдық округінің Ұялы ауылының "Ленин" көшесін – "Д. Нұрпейісова" көшесі деп қайта аталсын.
2. Ұялы ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы (А. А. Избасканова) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұялы ауылдық округінің әкімі Б. Уразгулов

О переименовании улицы села Уялы Уялинского сельского округа Бокейординского района
Решение акима Уялинского сельского округа Бокейординского района Западно-Казахстанской области от 7 декабря 2015 года № 12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 8 января 2016 года № 4214
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Уялы и на основании заключения Западно-Казахстанской областной ономастической комиссии, аким Уялинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Ленин" на улицу "Д. Нұрпейісова" села Уялы Уялинского сельского округа Бокейординского района.
2. Главному специалисту аппарата акима Уялинского сельского округа (Избасканова А. А.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Уялинского сельского округа Б. Уразгулов