Жаңақала ауданы бойынша 2015 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 5 қаңтардағы № 1 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының әділет департаментінде 2015 жылғы 29 қаңтарда № 3788 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 297 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы әкімдігінің 11.12.2015 № 297 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңын, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысын, Жаңақала аудандық мәслихатының 2011 жылғы 13 сәуірдегі № 27-3 "Жаңақала ауданының 2011-2015 жылдарға арналған аумақтық даму бағдарламасын бекіту туралы" шешімін басшылыққа алып және жұмыс берушілердің өтінімдерін ескере отырып, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жаңақала ауданында 2015 жылы қоғамдық жұмыстар жұмыссыздарға әдейі арналған уақытша жұмыс орындарын ашу жолымен ұйымдастырылсын.
2. Қоса беріліп отырған Жаңақала ауданы бойынша қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін мөлшерлері және оларды қаржыландыру көздері бекітілсін және қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс айқындалсын.
3. Жаңақала ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 6 ақпандағы № 37 "Жаңақала ауданы бойынша 2014 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы" қаулының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 3428, 2014 жылғы 15 наурыздағы "Жаңарған өңір" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Л. Р. Хайретдинов
2015 жылғы 5 қаңтардағы № 1
Жаңақала ауданы әкімдігінің
қаулысымен бекітілген
Жаңақала ауданы бойынша қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс
Ұйымдардың тізбелері
Қоғамдық жұмыс түрлері
Қоғамдық жұмыстардың көлемі
Қоғамдық жұмыстардың нақты жағдайлары
Қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері
Қаржыландыру көздері
Тапсырыс бойынша сұраным
Ұсыныс
1
"Жаңақала ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, құжаттарды тасу, аумақты жинау

Об организации и финансировании общественных работ на 2015 год по Жангалинскому району
Постановление акимата Жангалинcкого района Западно-Казахстанской области от 5 января 2015 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 29 января 2015 года № 3788. Утратило силу постановлением акимата Жангалинского района Западно-Казахстанской области от 11 декабря 2015 года № 297
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жангалинского района Западно-Казахстанской области от 11.12.2015 № 297 (постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Руководствуясь Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", решением Жангалинского районного маслихата от 13 апреля 2011 года № 27-3 "Об утверждении программы развития территорий Жангалинского района на 2011-2015 годы" и с учетом заявок работодателей акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы на 2015 год в Жангалинском районе, путем создания временных рабочих мест предназначены специально для безработных.
2. Утвердить прилагаемый перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования и определить спрос и предложение на общественные работы по Жангалинскому району.
3. Признать утратившим силу постановление акимата Жангалинского района от 6 февраля 2014 года № 37 "Об организации и финансировании общественных работ на 2014 год по Жангалинскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3428, опубликованное 15 марта 2014 года в газете "Жаңарған өңір")
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района Л. Р. Хайретдинов
Утверждено
постановлением акимата
Жангалинского района
от 5 января 2015 года № 1
Перечень организации, в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, спрос и предложения на общественные работы по Жангалинскому району
Перечень организаций
Виды общественных работ
Объем общественных работ
Конкретные условия общественных работ
Размер оплаты труда участников
Источники финансирования
Спрос по заявкам
Предложение
1
Государственное учреждение "Аппарат Акима Жангалинского района"
оказание помощи в делопроизводстве, доставка документов, уборка территории

кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 20-40 құжаттарды тасу, 1723 шаршы метрден кем емес аумақты жинау
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерiлген шектеулердi есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
10
10
2
"Жаңақала аудандық мәслихаты аппараты" мемлекеттік мекемесі
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, аумақты жинау
кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 10-20 құжаттарды тасу, 115,9 шаршы метрден кем емес аумақты жинау
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
2
2
3
"Жаңақала ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, құжаттарды тасу, аумақты жинау
кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 20-40 құжаттарды тасу, 5000 шаршы метрден кем емес аумақты жинау
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
95
95
4
"Жаңақазан ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, құжаттарды тасу, аумақты жинау
кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 20-40 құжаттарды тасу, 2000 шаршы метрден кем емес аумақты жинау
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
50
50
5
"Көпжасар ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, аумақты жинау
кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 20-40 құжаттарды тасу, 2000 шаршы метрден кем емес аумақты жинау
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
40
40
6
"Жаңажол ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, құжаттарды тасу, аумақты жинау

регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, доставка 20-40 документов, уборка территории не менее 1723 квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
На основании индивидуального трудового договора, не нижеминимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
10
10
2
Государственное учреждение "Аппарат Жангалинского районного маслихата"
оказание помощи в делопроизводстве, доставка документов, уборка территории
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, доставка 10-20 документов, уборка территории не менее 115,9 квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
2
2
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Жангалинского аульного округа"
оказание помощи в делопроизводстве, доставка документов, уборка территории
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, доставка 20-40 документов, уборка территории не менее 5000 квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
95
95
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Жанаказанского аульного округа"
оказание помощи в делопроизводстве, доставка документов, уборка территории
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, доставка 20-40 документов, уборка территории не менее 2000 квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
50
50
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Копжасарского аульного округа"
оказание помощи в делопроизводстве, доставка документов, уборка территории
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, доставка 20-40 документов, уборка территории не менее 2000 квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
40
40
6
Государственное учреждение "Аппарат акима Жанажолского аульного округа"
оказание помощи в делопроизводстве, доставка документов, уборка территории