2015 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата–ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 22 қаңтардағы № 23 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының әділет департаментінде 2015 жылғы 10 ақпанда № 3811 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 25 қаңтардағы № 14 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы әкімдігінің 25.01.2016 № 14 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы", 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңдарына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес 2015 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата–ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.
2. Жаңақала ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 21 шілдедегі № 176 "2014 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата–ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" қаулының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 3623, 2014 жылғы 13 қыркүйектегі "Жаңарған өңір" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Жаңақала ауданы әкімі аппаратының басшысы (А. Карменов) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год
Постановление акимата Жангалинского района Западно-Казахстанской области от 22 января 2015 года № 23. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 10 февраля 2015 года № 3811. Утратило силу постановлением акимата Жангалинского района Западно-Казахстанской области от 25 января 2016 года № 14
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жангалинского района Западно-Казахстанской области от 25.01.2016 № 14 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В cоответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год согласно приложению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Жангалинского района от 21 июля 2014 года № 176 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2014 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3623, опубликованное 13 сентября 2014 года в газете "Жаңарған өңір").
3. Руководителю аппарата акима Жангалинского района (А. Карменов) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.

4. Осы қаулының орындалуын бақылау Жаңақала ауданы әкімінің орынбасары Б. Саматовқа жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Л. Хайретдинов
2015 жылғы 22 қаңтардағы № 23
аудан әкімдігінің қаулысына
қосымша
2015 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата–ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдары
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Ай сайын 1 тәрбиеленушіге мемлекеттік білім беру тапсырысы (теңге)
Мектепке дейінгі ұйымдарда қаржыланды-
рудың жан басына шаққанда бір айдағы мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі ұйымдарда ата–ананың 1 айдағы ақы төлеу мөлшері (теңге)
Балабақша (жергілікті бюджет)
Жаңқала ауданы, Жаңақала ауылы
"Жаңақала аудандық білім беру бөлімінің "Жаңақала аудандық балалар бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны

4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Жангалинского района Б. Саматова.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района Л. Хайретдинов
Приложение
к постановлению акимата района
от 22 января 2015 года № 23
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год
Административ-но территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Государствен-
ный образовательный заказ на 1 воспитанника в месяц (тенге)
Размер подушевого финансирова-ния в дошкольных организациях в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Детский сад (местный бюджет)
Жангалинский район, село Жангала
Государственное коммунальное казенное предприятие "Жангалинский районный детский сад" отдела образования Жангалинского района"