Жаңақала ауданы бойынша 2016 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 297 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 8 қаңтарда № 4213 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 5 желтоқсандағы № 335 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы әкімдігінің 05.12.2016 № 335 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңын, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысын және жұмыс берушілердің өтінімдерін ескере отырып, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жаңақала ауданында 2016 жылы қоғамдық жұмыстар жұмыссыздарға әдейі арналған уақытша жұмыс орындарын ашу жолымен ұйымдастырылсын.
2. Қоса беріліп отырған Жаңақала ауданы бойынша қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін мөлшерлері және оларды қаржыландыру көздері бекітілсін және қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс айқындалсын.
3. Жаңақала ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 5 қаңтардағы № 1 "Жаңақала ауданы бойынша 2015 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы" қаулының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 3788, 2015 жылғы 21 ақпандағы "Жаңарған өңір" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. Жаңақала ауданы әкімі аппаратының басшысы (А. Карменов) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А. Шүкірғалиеваға жүктелсін.
6. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Л. Р. Хайретдинов
2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 297
Жаңақала ауданы әкімдігінің
қаулысымен бекітілген
Жаңақала ауданы бойынша қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс
Ұйымдардың тізбелері
Қоғамдық жұмыс түрлері
Қоғамдық жұмыстардың көлемі
Қоғамдық жұмыстардың нақты жағдайлары
Қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері
Қаржыландыру көздері
Тапсырыс бойынша сұраным
Ұсыныс
1
"Жаңақала ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, құжаттарды тасу, аумақты жинау

Об организации и финансировании общественных работ на 2016 год по Жангалинскому району
Постановление акимата Жангалинского района Западно-Казахстанской области от 11 декабря 2015 года № 297. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 8 января 2016 года № 4213. Утратило силу постановлением акимата Жангалинского района Западно-Казахстанской области от 5 декабря 2016 года № 335
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жангалинского района Западно-Казахстанской области от 05.12.2016 № 335 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Руководствуясь Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и с учетом заявок работодателей акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы на 2016 год в Жангалинском районе, путем создания временных рабочих мест предназначены специально для безработных.
2. Утвердить прилагаемый перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования и определить спрос и предложение на общественные работы по Жангалинскому району.
3. Признать утратившим силу постановление акимата Жангалинского района от 5 января 2015 года № 1 "Об организации и финансировании общественных работ на 2015 год по Жангалинскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3788, опубликованное 21 февраля 2015 года в газете "Жаңарған өңір").
4. Руководителю аппарата акима Жангалинского района (А. Карменов) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно - правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Шукургалиева А.
6. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района Л. Р. Хайретдинов
Утверждено
постановлением акимата
Жангалинского района
от 11 декабря 2015 года № 297
Перечень организации, в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, спрос и предложения на общественные работы по Жангалинскому району
Перечень организаций
Виды общественных работ
Объем общественных работ
Конкретные условия общественных работ
Размер оплаты труда участников
Источники финансирования
Спрос по заявкам
Предложение
1
Государственное учреждение "Аппарат Акима Жангалинского района"
оказание помощи в делопроизводстве, доставка документов, уборка территории

кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 20-40 құжаттарды тасу, 1000 шаршы метрден кем емес аумақты жинау
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерiлген шектеулердi есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
10
10
2
"Жаңақала аудандық мәслихаты аппараты" мемлекеттік мекемесі
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, құжаттарды тасу, аумақты жинау
кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 20-40 құжаттарды тасу, 115,9 шаршы метрден кем емес аумақты жинау
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
2
2
3
"Жаңақала ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, құжаттарды тасу, аумақты жинау
кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 20-40 құжаттарды тасу, 5000 шаршы метрден кем емес аумақты жинау
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
100
100
4
"Жаңақазан ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, құжаттарды тасу, аумақты жинау
кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 20-40 құжаттарды тасу, 3500 шаршы метрден кем емес аумақты жинау
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
50
50
5
"Көпжасар ауылдық округі әкімі аппараты"
мемлекеттік мекемесі
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету,
құжаттарды тасу, аумақты жинау
кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 20-40 құжаттарды тасу, 2000 шаршы метрден кем емес аумақты жинау
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
40
40
6
"Жаңажол ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, құжаттарды тасу, аумақты жинау
кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 20-40 құжаттарды тасу, 2000 шаршы метрден кем емес аумақты жинау
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
38
38
7
"Мастексай ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, құжаттарды тасу, аумақты жинау

регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, доставка 20-40 документов, уборка территории не менее 1000 квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
10
10
2
Государственное учреждение "Аппарат Жангалинского районного маслихата"
оказание помощи в делопроизводстве, доставка документов, уборка территории
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, доставка 20-40 документов, уборка территории не менее 115,9 квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
2
2
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Жангалинского аульного округа"
оказание помощи в делопроизводстве, доставка документов, уборка территории
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, доставка 20-40 документов, уборка территории не менее 5000 квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
100
100
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Жанаказанского аульного округа"
оказание помощи в делопроизводстве, доставка документов, уборка территории
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, доставка 20-40 документов, уборка территории не менее 3500 квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
50
50
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Копжасарского аульного округа"
оказание помощи в делопроизводстве, доставка документов, уборка территории
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, доставка 20-40 документов, уборка территории не менее 2000 квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
40
40
6
Государственное учреждение "Аппарат акима Жанажолского аульного округа"
оказание помощи в делопроизводстве, доставка документов, уборка территории
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, доставка 20-40 документов, уборка территории не менее 2000 квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
38
38
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Мастексайского аульного округа"
оказание помощи в делопроизводстве, доставка документов, уборка территории

кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 20-40 құжаттарды тасу, 100 шаршы метрден кем емес аумақты жинау
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
4
4
15
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, құжаттарды тасу
кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 20-40 құжаттарды тасу
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
2
2
16
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Батыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Жаңақала ауданы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, құжаттарды тасу, аумақты жинау
кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 20-40 құжаттарды тасу, 184 шаршы метрден кем емес аумақты жинау
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
3
3
17
"Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Жаңақала аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, құжаттарды тасу
кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 20-40 құжаттарды тасу
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
6
6
18
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Статистика комитеті Батыс Қазақстан облысының Статистика департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесі
(Жаңақала ауданы бойынша)
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, құжаттарды тасу, аумақты жинау

регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, доставка 20-40 документов, уборка территории не менее 100 квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
4
4
15
Республиканское государственное учреждение "Отдел по делам обороны Жангалинского района Западно – Казахстанской области" Министерства обороны Республики Казахстан
оказание помощи в делопроизводстве, доставка документов
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, доставка 20-40 документов
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
2
2
16
Республиканское государственное учреждение "Управление государственных доходов по Жангалинскому району Департамента государственных доходов по Западно – Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан"
оказание помощи в делопроизводстве, доставка документов, уборка территории
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, доставка 20-40 документов, уборка территории не менее 184 квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
3
3
17
Государственное учреждение "Жангалинская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан"
оказание помощи в делопроизводстве, доставка документов
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, доставка 20-40 документов
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
6
6
18
Республиканское государственное учреждение "Департамент статистики Западно-Казахстанской области Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан" (по Жангалинскому району)
оказание помощи в делопроизводстве, доставка документов, уборка территории