Жаңақала ауданы Жаңақала ауылдық округі Жаңақала ауылындағы кейбір көше атауларын қайта атау туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы Жаңақала ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 18 маусымдағы № 41 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 10 шілдеде № 3944 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңдарына сәйкес, Жаңақала ауылы халқының пікірін ескере отырып және Батыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Жаңақала ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңақала ауданы Жаңақала ауылдық округі Жаңақала ауылындағы кейбір көше атаулары:
"Переулок" көшесі – "Лиза Губашева" көшесі;
"Ферма" көшесі – "Халила Нәжімғалиева" көшесі деп қайта аталсын.
2. Жаңақала ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы (Э. Меңдәлі) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жаңақала ауылдық округі әкімінің орынбасары Ж. Бактигереевке жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі Е. Танзенов

О переименовании некоторых улиц села Жангала Жангалинского сельского округа Жангалинского района
Решение акима Жангалинского аульного округа Жангалинского района Западно-Казахстанской области от 18 июня 2015 года № 41. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 10 июля 2015 года № 3944
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Жангала и на основании заключения Западно-Казахстанской областной ономастической комиссии, аким Жангалинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать некоторые улицы села Жангала Жангалинского сельского округа Жангалинского района:
улица "Переулок" – улица "Лиза Губашева";
улица "Ферма" – улица "Халила Нәжімғалиева".
2. Главному специалисту аппарата акима Жангалинского сельского округа (Э. Меңдәлі) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Жангалинского сельского округа Ж. Бактигереева.
4. Настоящее решения вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа Е. Танзенов