Аудан әкiмiнiң 2013 жылғы 30 қаңтардағы "Казталов ауданы аумағында сайлау учаскелерiн құру туралы" № 1 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімінің 2015 жылғы 20 қазандағы № 31 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 29 қазанда № 4127 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қарасу, Казталов ауылдық округтері әкімдерінің ұсыныстарына сәйкес және Казталов аудандық сайлау комиссиясының келісімі бойынша аудан әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Казталов ауданы әкімінің 2013 жылғы 30 қаңтардағы № 1 "Казталов ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3192 тіркелген, 2013 жылғы 8 наурыздағы "Ауыл айнасы" газетінде жарияланған) шешімінің қосымшасына мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. № 219 сайлау учаскесі.
Шекаралары: Казталов ауылындағы Х. Жақып, Чапаев, Ихсанов, А. Оразбаева, К. Жангереев, Амангелді, Б. Момышұлы, С. Сейфуллин, Сауанов, М. Жұмабаев, Желтоқсан, Наурыз, М. Маметова, Б. Майлин, С. Датұлы, М. Төлебаев, Х. Бөкеева, Тәуелсіздік, Ж. Жабаев, Қ. Сатпаев көшелері.
Дауыс беру үшін учаскенің орналасқан жері: Казталов ауылы, Шарафутдинов көшесі 21, Казталов ауданы әкімдігі мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "С. Садықов атындағы Казталов аудандық мәдени демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны.";
41-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"41. № 259 сайлау учаскесі.
Шекаралары: Саралжын, Еламан ауылдары, Шегірткелі, Өтеп, Жібек, Полевой ауылшаруашылығы мекендері.
Дауыс беру үшін учаскенің орналасқан жері: Саралжын ауылы, "М.Жүнісов атындағы негізгі жалпы білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесі.";
45-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"45. № 263 сайлау учаскесі.
Шекаралары: Жұлдыз ауылы, Төртпішен, Базарқұдық, Сулыкөл, Төреқұдық ауылшаруашылығы мекендері.
Дауыс беру үшін учаскенің орналасқан жері: ауылдық мәдениет үйі.";
46-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"46. № 264 сайлау учаскесі.
Шекаралары: Ащысай ауылы, Дауылбай, Бестентек, Дауқара, Шолаққопа ауылшаруашылығы мекендері.
Дауыс беру үшін учаскенің орналасқан жері: ауылдық клуб.";
47-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнения в решение акима района от 30 января 2013 года № 1 "Об образовании избирательных участков на территории Казталовского района"
Решение акима Казталовского района Западно-Казахстанской области от 20 октября 2015 года № 31. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 29 октября 2015 года № 4127
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", представлении акимов Казталовского и Карасуского сельских округов и по согласованию с Казталовской районной избирательной комиссии аким района РЕШИЛ:
1. Внести в приложение решения акима Казталовского района от 30 января 2013 года № 1 "Об образовании избирательных участков на территории Казталовского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3192, опубликовано 8 марта 2013 года в газете "Ауыл айнасы") следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Избирательный участок № 219.
Границы: улицы Х. Жақып, Чапаева, Ихсанова, А. Оразбаевой, К. Жангереева, Амангелді, Б. Момышұлы, С. Сейфуллина, Сауанова, М. Жұмабаева, Желтоқсан, Наурыз, М. Маметовой, Б. Майлина, С. Датұлы, М. Төлебаева, Х. Бкеева, Тәуелсіздік, Ж. Жабаева, Қ. Сатпаева в селе Казталов.
Место расположение участка для голосования: село Казталов, улица Шарафутдинова 21, государственное коммунальное казенное предприятие "Казталовский районный центр досуга имени С. Садыкова" отдела культуры, развития языков, физического воспитания и спорта акимата Казталовского района.";
пункт 41 изложить в следующей редакции:
"41. Избирательный участок № 259.
Границы: села Саралжын, Еламан, сельскохозяйственные пункты Шегірткелі, Өтеп, Жібек, Полевой.
Место расположение участка для голосования: село Саралжын, государственное учреждение "Основная общеобразовательная школа им.М. Жунусова".";
пункт 45 изложить в следующей редакции:
"45. Избирательный участок № 263.
Границы: село Жулдуз, сельскохозяйственные пункты Төртпішен, Базарқұдық, Сулыкөл, Төреқұдық.
Место расположение участка для голосования: сельский дом культуры.";
пункт 46 изложить в следующей редакции:
"46. Избирательный участок № 264.
Границы: село Ащысай, сельскохозяйственные пункты Дауылбай, Бестентек, Дауқара, Шолаққопа.
Место расположение участка для голосования: сельский клуб.";
пункт 47 изложить в следующей редакции:

"47. № 265 сайлау учаскесі.
Шекаралары: Бостандық ауылы, Ащықұдық ауылшаруашылығы мекені.
Дауыс беру үшін учаскенің орналасқан жері: ауылдық клуб.".
2. Мынадай мазмұндағы 49-тармақпен толықтырылсын:
"49. "№ 258 сайлау учаскесі.
Шекаралары: Казталов ауылындағы Қарасу, Г. Лукманов, Имашев көшелері.
Дауыс беру үшін учаскенің орналасқан жері: Казталов ауылы, Құрманғазы көшесі 3, Казталов ауданы білім беру бөлімінің "А. Оразбаева атындағы орта жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі".".
3. Аудан әкімі аппаратының басшысы (А. Берденов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Казталов ауданының сайлау учаскелерiндегі өзгерістер мен толықтыру туралы сайлаушыларды бұқаралық ақпарат құралдары арқылы хабарландырсын.
5. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы А.Берденовке жүктелсін.
6. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Н.Бекқайыр
КЕЛІСІЛДІ:
Казталов аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
Н. Құтхожин
"20" қазан 2015 жылы.

47. Избирательный участок № 265.
Границы: село Бостандык, сельскохозяйственный пункт Ащықұдық.
Место расположение участка для голосования: сельский клуб.";
2. Дополнить пунктом 49 следующего содержания:
"49. Избирательный участок № 258.
Границы: улицы Қарасу, Г. Лукманова, Имашева в селе Казталов.
Место расположение участка для голосования: село Казталов, улица Курмангазы 3, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени А. Уразбаевой" отдела образования Казталовского района".".
3. Руководителю аппарата акима района (Берденов А.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
4. Оповестить избирателей об изменениях и дополнениях в избирательных участках Казталовского района через средства массовой информации.
5. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района А. Берденова.
6. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района Н. Беккайыр
СОГЛАСОВАНО:
председатель Казталовской
районной избирательной комиссии
Н. Кутхожин
"20" октября 2015 год.