Қаратөбе аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 29-2 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2015 жылғы 4 қарашадағы № 36-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 18 қарашада № 4144 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 сәуірдегі № 2-12 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ордасы аудандық мәслихаттың 22.04.2016 № 2-12 шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратөбе аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 29-2 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3756 тіркелген, 2015 жылғы 23 қаңтардағы "Қаратөбе өңірі" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 5 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2015 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 2 439 168 мың теңге:
салықтық түсімдер – 190 705 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 600 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 362 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 242 501 мың теңге;
2) шығындар – 2 438 774 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 45 458 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 59 460 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 14 002 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 7 863 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 7 863 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -52 927 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 52 927 мың теңге;
қарыздар түсімі – 59 460 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 14 002 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7 469 мың теңге.";
3-тармақ:
2) тармақшасында:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"2) 2015 жылға арналған аудандық бюджетке облыстық бюджеттен түсетін нысаналы трансферттердің жалпы сомасы – 270 976 мың теңге көлемінде қарастырылсын, соның ішінде:";
мынадай мазмұндағы он төртінші абзацпен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнения в решение Каратобинского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 29-2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 4 ноября 2015 года № 36-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 18 ноября 2015 года № 4144. Утратило силу решением Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 22 апреля 2016 года № 2-12
Сноска. Утратило силу решением Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 22.04.2016 № 2-12.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каратобинского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 29-2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3756, опубликованное 23 января 2015 года в газете "Қаратөбе өңірі") следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 5 соответственно, в том числе на 2015 год в следующем объеме:
1) доходы – 2 439 168 тысяч тенге:
налоговые поступления – 190 705 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 600 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 362 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 2 242 501 тысяча тенге;
2) затраты – 2 438 774 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 45 458 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 59 460 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 14 002 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 7 863 тысячи тенге:
приобретение финансовых активов – 7 863 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -52 927 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 52 927 тысяч тенге;
поступление займов – 59 460 тысяч тенге;
погашение займов – 14 002 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 7 469 тысяч тенге.";
пункт 3:
в подпункте 2):
абзац первый изложить в следующей редакции:
"2) Учесть в районном бюджете на 2015 год поступление целевых трансфертов из областного бюджета в общей сумме – 270 976 тысяч тенге, в том числе:";
дополнить абзацем четырнадцать следующего содержания:

"Қаратөбе ауылындағы Мұхит атындағы 624 оқушыға арналған мектеп ғимаратын күрделі жөндеуге (түзетуге) – 36 380 мың теңге.";
аталған шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Ж. Жангазиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

"на капитальный ремонт (корректировку) здания школы имени Мухита на 624 учащихся в селе Каратобе – 36 380 тысяч тенге.";
приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (Жангазиев Ж.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.

005
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
14 002
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
7 469
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
7 469
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
7 469
Қаратөбе аудандық мәслихатының
2015 жылғы 4 қарашадағы
№ 36-1 шешіміне
2-қосымша
Қаратөбе аудандық мәслихатының
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
№29-2 шешіміне
5-қосымша
Қаратөбе ауданы бойынша ауылдық округтер әкімі аппаратының
2015 жылға арналған бюджеттік бағдарламалары
№п/н
Ауылдық округтер атауы
001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"
002 "Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру"
005 "Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру"
008 "Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру"
009 "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету"
011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру"
022 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары"
040 "Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру"
Барлығы (мың теңге)
1
Қаратөбе ауылдық округі

005
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
14 002
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
8
Используемые остатки бюджетных средств
7 469
01
Остатки бюджетных средств
7 469
1
Свободные остатки бюджетных средств
7 469
Приложение 2
к решению
Каратобинского районного маслихата
№ 36-1 от 4 ноября 2015 года
Приложение 5
к решению
Каратобинского районного маслихата
№ 29-2 от 24 декабря 2014 года
Бюджетные программы аппарата Акима сельских округов
по Каратобинскому району на 2015 год
№ п/н
Наименование сельского округа
001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа"
002 "Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь"
005 "Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности"
008 "Освещение улиц населенных пунктов"
009 "Обеспечение санитарии населенных пунктов"
011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов"
022 "Капитальные расходы государственного органа"
040 "Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионо"
Всего (тыс. тенге)
1
Каратобинский сельский округ