Тасқала аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 29-2 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 қыркүйектегі № 34-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 9 қазанда № 4092 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2016 жылғы 11 қаңтардағы № 37-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 11.01.2016 № 37-4 шешімімен (қол қойылған күннен қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Тасқала аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тасқала аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 29-2 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3758 тіркелген, 2015 жылғы 23 қаңтардағы "Екпін" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшыларға сәйкес, соның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 192 333 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 342 529 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 1 500 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 1 800 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1 846 504 мың теңге;
2) шығындар – 2 222 019 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 23 817 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 44 595 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 20 778 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 12 918 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 12 918 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -66 421 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 53 503 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 44 595 мың теңге;
қарыздарды өтеу – -20 778 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 29 686 мың теңге.";
6-тармақтың 1) тармақшасында:
он бесінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға – 12 918 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы жиырма бірінші абзацпен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнения в решение Таскалинского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 29-2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 22 сентября 2015 года № 34-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 9 октября 2015 года № 4092. Утратило силу решением Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 11 января 2016 года № 37-4
Сноска. Утратило силу решением Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 11.01.2016 № 37-4 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Таскалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таскалинского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 29-2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3758, опубликованное 23 января 2015 года в газете "Екпін") следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 192 333 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 342 529 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1 500 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 800 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 846 504 тысячи тенге;
2) затраты – 2 222 019 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 23 817 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 44 595 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 20 778 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 12 918 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 12 918 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -66 421 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 53 503 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 44 595 тысяч тенге;
погашение займов – -20 778 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 29 686 тысяч тенге.";
в подпункте 1) пункта 6:
абзац пятнадцатый изложить в следующей редакции:
"на увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций – 12 918 тысяч тенге;";
дополнить двадцать первым абзацем следующего содержания:

"балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру – 19 540 мың теңге;";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Тасқала аудандық мәслихаты аппаратының басшысы (Т. Ержігітова) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

"дополнительное образование для детей и юношества по спорту – 19 540 тысяч тенге;";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Таскалинского районного маслихата (Ержигитова Т.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации

32 555
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
23 994
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 510
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
14 484
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
8 561
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 181
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
380
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
78 072
1
Ауыл шаруашылығы
33 456
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
15 277
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
15 277
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
10 532
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 532
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
7 647
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3 794
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
950
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1 563
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
1 340
6
Жер қатынастары
8 235
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
8 235
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 235
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы өзге да қызметтер
36 381
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
36 381
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
36 381
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
39 001
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
39 001
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
39 001
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

32 555
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
23 994
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
9 510
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
14 484
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
8 561
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
8 181
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
380
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
78 072
1
Сельское хозяйство
33 456
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
15 277
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
15 277
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
10 532
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
10 532
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
7 647
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
3 794
006
Организация санитарного убоя больных животных
950
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1 563
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
1 340
6
Земельные отношения
8 235
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
8 235
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
8 235
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
36 381
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
36 381
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
36 381
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
39 001
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
39 001
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
39 001
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)