Тасқала ауданы Амангелді ауылдық округінің Амангелді ауылындағы атаусыз көшеге атау беру туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы Амангелді ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 10 тамыздағы № 11 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 1 қырқүйекте № 4016 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңдарына сәйкес, Амангелді ауылы халқының пікірін ескере отырып және Батыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Амангелді ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тасқала ауданы Амангелді ауылдық округінің Амангелді ауылындағы атаусыз көшесіне мынадай атау берілсін:
"№ 1" жобалық көшесі – "Ибрагим Мәжитов" көшесі.
2. Амангелді ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы (Г. Шакаева) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Амангелді ауылдық
округінің әкімі Қ. Жұмагереев

О присвоении наименования безымянной улице села Амангельды Амангельдинского сельского округа Таскалинского района
Решение акима Амангельдинского сельского округа Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 10 августа 2015 года № 11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 1 сентября 2015 года № 4016
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года, с учетом мнения населения села Амангельды и на основании заключения Западно-Казахстанской областной ономастической комиссии, аким Амангельдинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить наименование безымянной улице села Амангельды Амангельдинского сельского округа Таскалинского района следующее наименование:
проектная улица "№ 1" – улица "Ибрагим Мәжитов".
2. Главному специалисту аппарата акима Амангельдинского сельского округа (Г. Шакаева) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Амангельдинского
сельского округа К. Жумагереев