Тасқала ауданы Шежін ауылдық округінің Шежін-2 ауылындағы кейбір көше атауларын қайта атау туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы Шежін ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 7 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 8 қаңтарда № 4212 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңдарына сәйкес, Шежін-2 ауылы халқының пікірін ескере отырып және Батыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Шежін ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тасқала ауданы Шежін ауылдық округінің Шежін-2 ауылының кейбір көше атаулары:
"Юбилейная" көшесін – "Бадаш Жүсібалиев" көшесі;
"А. Бельский" көшесін – "Әбілхан Қастеев" көшесі;
"Жайкская" – көшесін "Ақжайық" көшесі деп қайта аталсын.
2. Шежін ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы (С. Булатов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шежін ауылдық округінің әкімі Т. Шакиров

О переименовании некоторых улиц села Чижа-2 Чижинского сельского округа Таскалинского района
Решение акима Чижинского сельского округа Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 9 декабря 2015 года № 7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 8 января 2016 года № 4212
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года, с учетом мнения населения села Чижа-2 и на основании заключения Западно-Казахстанской областной ономастической комиссии, аким Чижинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать некоторые улицы села Чижа-2 Чижинского сельского округа Таскалинского района:
улица "Юбилейная" – улица "Бадаш Жүсібалиев";
улица "А. Бельский" – улица "Әбілхан Қастеев";
улица "Жайкская" – улица "Ақжайық";
2. Главному специалисту аппарата акима Чижинского сельского округа (Булатову С.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Чижинского сельского округа Т. Шакиров