Теректі ауданы әкiмiнiң 2015 жылғы 23 ақпандағы № 12 "Теректі ауданының аумағында сайлау учаскелерiн құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы әкімінің 2015 жылғы 8 сәуірдегі № 17 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 9 сәуірде № 3874 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 23 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабына сәйкес және Теректі аудандық (аумақтық) сайлау комиссиясының келісімі бойынша, аудан әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Теректі ауданы әкiмiнiң 2015 жылғы 23 ақпандағы № 12 "Теректі ауданының аумағында сайлау учаскелерiн құру туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3828 тіркелген, 2015 жылғы 27 ақпанда "Теректі жаңалығы – Теректинская новь" газетінде жарияланған) өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Теректі ауданының сайлау учаскелерiндегі өзгерістер туралы сайлаушыларды бұқаралық ақпарат құралдары арқылы хабарландырсын.
3. Теректі ауданы әкімі аппаратының басшысы (М. М. Тулегенов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С. Нурмаганбетовке жүктелсін.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ж. Сериккалиев
"КЕЛIСIЛДI"
Теректі аудандық (аумақтық)
сайлау комиссиясының төрағасы
_____________С. Нурмаганбетов
8 сәуір 2015 жыл
Теректі ауданы әкімінің
2015 жылғы 8 сәуірдегі
№ 17 шешіміне
қосымша
Теректі ауданы әкімінің
2015 жылғы 23 ақпандағы
№ 12 шешіміне
қосымша
Теректі ауданы аумағындағы сайлау учаскелері
№ п/п
Сайлау учаскесінің нөмірі
Сайлау учаскесінің шекаралары
Дауыс беру үшін учаскісінің орналасқан жері
1
№ 350
Ақжайық ауылы, Институт ауылшаруашылығы мекені
Ақжайық ауылы, Насимуллин көшесі № 11, ауылдық мәдениет үйінің ғимараты
2
№ 351
санаторий Ақжайық ауылы, Подхоз ауылы
санаторий Ақжайық ауылы, "Ақжайық" шипажайы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің клуб ғимараты
3
№ 352
Ақсуат ауылы, Колузаново бөлімшесі
Ақсуат ауылы, Центральная көшесі 20, ауылдық клуб ғимараты
4
№ 353
Пойма ауылы
Пойма ауылы, Маметова көшесі 14, "Теректі ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Пойма бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
5
№ 354
Магистральный ауылы
Магистральный ауылы, "Магистрал орта жалпы білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты
6
№ 355
Новопавлов ауылы
Новопавлов ауылы, ауылдық клуб ғимараты
7
№ 356
Ақсоғым ауылы, Мақпал, Майшұңқыр, Қараултөбе, Саяжай ауылшаруашылығы мекендері
Ақсоғым ауылы, ауылдық клуб ғимараты
8
№357
Үлкен Еңбек ауылы, Табынбай ауылы, Карасу, Кушербай ауылшаруашылығы мекендері
Үлкен Еңбек ауылы, ауылдық клуб ғимараты
9
№ 358
Бозай ауылы, Қамыс завод, Ақ үй ауылшаруашылығы мекендері

О внесении изменения в решение акима Теректинского района от 23 февраля 2015 года № 12 "Об образовании избирательных участков на территории Теректинского района"
Решение акима Теректинского района Западно-Казахстанской области от 8 апреля 2015 года № 17. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 9 апреля 2015 года № 3874
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и по согласованию с Теректинской районной (территориальной) избирательной комиссией, аким района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Теректинского района от 23 февраля 2015 года № 12 "Об образовании избирательных участков на территории Теректинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3828, опубликовано 27 февраля 2015 года в газете "Теректі жаңалығы – Теректинская новь") следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Оповестить избирателей об изменениях в избирательных участках Теректинского района через средства массовой информации.
3. Руководителю аппарата акима Теректинского района (Тулегенов М. М.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района С. Нурмаганбетова.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района Ж. Сериккалиев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Теректинской
районной (территориальной)
избирательной комиссии
_____________С. Нурмаганбетов
8 апреля 2015 год
Приложение
к решению акима
Теректинского района
от 8 апреля 2015 года № 17
Приложение
к решению акима
Теректинского района
от 23 февраля 2015 года № 12
Избирательные участки на территории Теректинского района
№ п/п
Номер избирательного участка
Границы избирательного участка
Место расположения участка для голосования
1
№ 350
село Акжаик, сельскохозяйственный пункт Институт
село Акжаик, улица Насимуллина № 11, здание сельского дома культуры
2
№ 351
село санаторий Акжаик, село Подхоз
село санаторий Акжаик, здание клуба товарищества с ограниченной ответственностью "Санаторий "Акжаиык"
3
№ 352
село Аксуат, отделение Колузаново
село Аксуат, улица Центральная 20, здание сельского клуба
4
№ 353
село Пойма
село Пойма, улица Маметова 14, здание коммунального государственного учреждения "Пойменская начальная школа" государственного учреждения "Отдел образования Теректинского района"
5
№ 354
село Магистральный
село Магистральный, здание государственного учреждения "Магистральная средняя общеобразовательная школа"
6
№ 355
село Новопавловка
село Новопавловка, здание сельского клуба
7
№ 356
село Аксогум, сельскохозяйственные пункты Макпал, Майшункыр, Караултобе, Саяжай
село Аксогум, здание сельского клуба
8
№ 357
село Улкен Енбек, село Табынбай, сельскохозяйственные пункты Карасу, Кушербай
село Улкен Енбек, здание сельского клуба
9
№ 358
село Бозай, сельскохозяйственные пункты Камыс завод, Ак уй

Бозай ауылы, 2У көшесі 157, "Теректі ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Таран негізгі жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
10
№ 359
Социализм ауылы, Погромное бөлімшесі, Сатым бөлімшесі
Социализм ауылы, "Социализм жалпы орта білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты
11
№ 360
Сүттігенді ауылы, Мамажан ауылшаруашылығы мекені
Сүттігенді ауылы, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Теректі аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының медициналық пункт ғимараты
12
№ 361
Абай ауылы
Абай ауылы, "Абай атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты
13
№ 362
Аңқаты ауылы, Сатым-шеген ауылы, Жаңаауыл ауылы, Камар, Кызылкура ауылшаруашылығы мекендері
Аңқаты ауылы, ауылдық мәдениет үйінің ғимараты
14
№ 363
Балықцех ауылы
Балықцех ауылы, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Теректі аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының медициналық пункт ғимараты
15
№ 364
Қандық ауылы, Тасан-Шеген ауылы, Саги ауылшаруашылығы мекені
Қандық ауылы, Центральная көшесі 1, "Теректі ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қандық бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
16
№ 365
Ерсары ауылы, Ашысай ауылшаруашылығы мекені
Ерсары ауылы, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Теректі аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының медициналық пункт ғимараты
17
№ 366
Ұзынкөл ауылы
Ұзынкөл ауылы, Школьная көшесі 1, ауылдық мәдениет үйінің ғимараты
18
№ 367
Подстепное ауылының оңтүстік жағы: Школьная көшесі (1-68 тұрғын үйлер), Набережная көшесі (1-55 тұрғын үйлер), Пугачев көшесі (1-27 тұрғын үйлер), Целинная көшесі (1-68 тұрғын үйлер), Упорная (1-27 тұрғын үйлер), Кошевой көшесі (1-14 тұрғын үйлер), Животновод көшесі (1-12 тұрғын үйлер), Фрунзе көшесі (1-47 тұрғын үйлер), Гагарин көшесі (1-47 тұрғын үйлер), Садовая көшесі (1-25 тұрғын үйлер), Ленин көшесі (1-62 тұрғын үйлер), Чапаев көшесі (1-23 тұрғын үйлер), Маметова көшесі (1-13 тұрғын үйлер), Юбилейная көшесі (1-16 тұрғын үйлер), Уральская көшесі (11-15 тұрғын үйлер), Рабочая көшесі (1-8 тұрғын үйлер), Советская көшесі (1-63 тұрғын үйлер)
Подстепное ауылы, Школьная көшесі 1, "Подстепный № 1 жалпы орта білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты
19
№ 368
Юбилейное ауылы
Юбилейное ауылы, көше 3У 3, "Теректі ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Госплемстанция негізгі жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
20
№ 369
Богданов ауылы
Богдановка ауылы, Советская көшесі 1, ауылдық клуб ғимараты
21
№ 370
Придорожное ауылы
Придорожный ауылы, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Теректі аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының медициналық пункт ғимараты
22
№ 371
Сәрсенов ауылы
Сәрсенов ауылы, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Теректі аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының медициналық пункт ғимараты
23
№ 372
Алғабас ауылы

село Бозай, улица 2У 157, здание коммунального государственного учреждения "Тарановская основная общеобразовательная школа" государственного учреждения "Отдел образования Теректинского района"
10
№ 359
село Социализм, отделение Погромное, отделение Сатым
село Социализм, здание государственного учреждения "Социализмовская общая средняя общеобразовательная школа"
11
№ 360
село Суттигенды, сельскохозяйственный пункт Мамажан
село Суттигенды, здание медицинского пункта государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Теректинская районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
12
№ 361
село Абай
село Абай, здание государственного учреждения "Общая средняя общеобразовательная школа имени Абая"
13
№ 362
село Анката, село Сатым-шеген, село Жанаауыл, сельскохозяйственные пункты Камар, Кызылкура
село Анката, здание сельского дома культуры
14
№ 363
село Рыбцех
село Рыбцех, здание медицинского пункта государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Теректинская районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
15
№ 364
село Кандык, село Тасан-Шеген, сельскохозяйственный пункт Саги
село Кандык, улица Центральная 1, здание коммунального государственного учреждения "Кандыкская начальная школа" государственного учреждения "Отдел образования Теректинского района"
16
№ 365
село Ерсары, сельскохозяйственный пункт Ашысай
село Ерсары, здание медицинского пункта государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Теректинская районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
17
№ 366
село Узунколь
село Узунколь, улица Школьная 1, здание сельского дома культуры
18
№ 367
село Подстепное южная сторона: улица Школьная (жилые дома 1-68), улица Набережная (жилые дома 1-55), улица Пугачева (жилые дома 1-27), улица Целинная (жилые дома 1-68), улица Упорная (жилые дома 1-27), улица Кошевого (жилые дома 1-14), улица Животноводов (жилые дома 1-12), улица Фрунзе (жилые дома 1-47), улица Гагарина (жилые дома 1-47), улица Садовая (жилые дома 1-25), улица Ленина (жилые дома 1-62), улица Чапаева (жилые дома 1-23), улица Маметовой (жилые дома 1-13), улица Юбилейная (жилые дома 1-16), улица Уральская (жилые дома 11-15), улица Рабочая (жилые дома 1-8), улица Советская (жилые дома 1-63)
село Подстепное, улица Школьная 1, здание государственного учреждения "Подстепновская № 1 общая средняя общеобразовательная школа"
19
№ 368
село Юбилейное
село Юбилейное улица 3У 3, здание коммунального государственного учреждения "Основная общеобразовательная школа Госплемстанции" государственного учреждения "Отдел образования Теректинского района"
20
№ 369
село Богдановка
село Богдановка улица Советская 1, здание сельского клуба
21
№ 370
село Придорожное
село Придорожное, здание медицинского пункта государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Теректинская центральная районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
22
№ 371
село Сарсенов
село Сарсеново, здание медицинского пункта государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Теректинская центральная районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области.
23
№ 372
село Алгабас

Алғабас ауылы, 1 көшесі 156, "Теректі ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Алғабас негізгі жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
24
№ 373
Приречное ауылы
Приречное ауылы, "Приречный жалпы орта білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты
25
№ 374
Донецк ауылы
Донецк ауылы, 1к көшесі 5а, "Теректі ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Донецк бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
26
№ 375
Жайық ауылы
Жайық ауылы, "Жайық орта жалпы білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты
27
№ 376
Бекей ауылы
Бекей ауылы, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Теректі аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының медициналық пункт ғимараты
28
№ 377
Долин ауылы
Долин ауылы, Зеленая көшесі 34, ауылдық мәдениет үйінің ғимараты
29
№ 378
Төңкеріс ауылы, Алебастрово бөлімшесі, Маштаково бөлімшесі
Төңкеріс ауылы, "Долинск жалпы орта білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты
30
№ 379
Шөптікөл ауылы
Шөптікөл ауылы, Теректі ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Шөптікөл негізгі білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты
31
№ 380
Қоныссай ауылы
Қоныссай ауылы, Мира көшесі 8, "Теректі ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қонысай бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
32
№ 381
Әйтиев ауылы
Әйтиев ауылы, Школьная көшесі 156, "Теректі ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Айтиев бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
33
№ 382
Қабылтобе ауылы
Қабылтобе ауылы, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Теректі аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының медициналық пункт ғимараты
34
№ 383
Барбастау ауылы
Барбастау ауылы, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Теректі аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының медициналық пункт ғимараты
35
№ 384
Подстепное ауылының солтүстік жағы: Мир көшесі (1-24 тұрғын үйлер), Геологиялық көшесі (1-26 тұрғын үйлер), Абай көшесі (1-78 тұрғын үйлер), Комсомольская көшесі (1-15 тұрғын үйлер), Степная көшесі (1-22 тұрғын үйлер), Махамбет көшесі (1-10 тұрғын үйлер), Исатай көшесі (1-15 тұрғын үйлер), Безымянная көшесі (1-12 тұрғын үйлер), Дорожная көшесі (1-13 тұрғын үйлер), Полевая көшесі (1-8 тұрғын үйлер), Советская көшесі (2-64 тұрғын үйлер), Строительная көшесі (1-5 тұрғын үйлер), Весенняя көшесі (1-6 тұрғын үйлер), Комсомольская көшесі (1-7 тұрғын үйлер), Интернациональная көшесі (1-11 тұрғын үйлер), Лесная көшесі (1-13 тұрғын үйлер), Тұқпай ауылы

село Алгабас, улица 1 156, здание коммунального государственного учреждения "Алгабасская основная общеобразовательная школа" государственного учреждения "Отдел образования Теректинского района"
24
№ 373
село Приречное
село Приречное, здание государственного учреждения "Приреченская общая средняя общеобразовательная школа"
25
№ 374
село Донецк
село Донецк, улица 1к 5а, здание коммунального государственного учреждения "Донецкая начальная школа" государственного учреждения "Отдел образования Теректинского района"
26
№ 375
село Жайык
село Жайык, здание государственного учреждения "Яикская средняя общеобразовательная школа"
27
№ 376
село Бекей
село Бекей, здание медицинского пункта государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Теректинская центральная районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
28
№ 377
село Долинное
село Долинное, улица Зеленая 34, здание сельского дома культуры
29
№ 378
село Тонкерис, отделение Алебастрово, отделение Маштаково
село Тонкерис, здание государственного учреждения "Долинская общая средняя общеобразовательная школа"
30
№ 379
село Шоптыкуль
село Шоптыкуль, здание государственного учреждения "Шоптыкульская основная средняя школа" отдела образования акимата Теректинского района
31
№ 380
село Коныссай
село Коныссай, улица Мира 8, здание коммунального государственного учреждения "Конысайская начальная школа" государственного учреждения "Отдел образования Теректинского района"
32
№ 381
село Айтиево
село Айтиево, улица Школьная 156, здание коммунального государственного учреждения "Айтиевская начальная школа" государственного учреждения "Отдел образования Теректинского района"
33
№ 382
село Кабылтобе
cело Кабылтобе, здание медицинского пункта государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Теректинская центральная районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
34
№ 383
село Барбастау
село Барбастау, здание медицинского пункта государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Теректинская центральная районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
35
№ 384
северная сторона села Подстепное: улица Мира (жилые дома 1-24), улица Геологическая (жилые дома 1-26), улица Абая (жилые дома 1-78), улица Комсомольская (жилые дома 1-15), улица Степная (жилые дома 1-22), улица Махамбета (жилые дома 1-10), улица Исатая (жилые дома 1-15), улица Безымянная (жилые дома 1-12), улица Дорожная (жилые дома 1-13), улица Полевая (жилые дома 1-8), улица Советская (жилые дома 2-64), улица Строительная (жилые дома 1-5), улица Весенняя (жилые дома 1-6), улица Комсомольская (жилые дома 1-7), улица Интернациональная (жилые дома 1-11), улица Лесная (жилые дома 1-13), село Тукпай

Подстепное ауылы, Советская көшесі 18/1, "Подстепный қазақ жалпы орта білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты
36
№ 385
Федоровка ауылының батыс жағы: Молодежная көшесі (1-16 тұрғын үйлер), Степная көшесі (1-34 тұрғын үйлер), Колхозная көшесі (1-21 тұрғын үйлер), Речная көшесі (1-24 тұрғын үйлер), Юбилейная көшесі (1-5,8 тұрғын үйлер), Ленин көшесі (1-110 тұрғын үйлер), Пушкин көшесі (1-23 тұрғын үйлер), Чапаев көшесі (1-153 тұрғын үйлер), Крупская көшесі (1-33 тұрғын үйлер), Набережная көшесі (1-76 тұрғын үйлер), Пионерия көшесі (1-67 тұрғын үйлер), Трудовая көшесі (1-22 тұрғын үйлер), Бойнов көшесі (1-12 тұрғын үйлер)
Федоровка ауылы,Трудовая көшесі 3, "Федоровка № 1 жалпы орта білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты
37
№ 386
Покатилов ауылы
Покатилов ауылы, А. Құнанбаев көшесі 63, ауылдық мәдениет үйінің ғимараты
38
№ 387
Федоровка ауылының орталық бөлігі: Крупская көшесі (34-62 тұрғын үйлер), Абай көшесі (1-37 тұрғын үйлер), Школьная көшесі (1-5 тұрғын үйлер), Пионерия көшесі (68-119 тұрғын үйлер), Юбилейная көшесі (6-17 тұрғын үйлер), Центральная көшесі (1-17 тұрғын үйлер), Целинная көшесі (1-38 тұрғын үйлер), Северная көшесі (1-32 тұрғын үйлер), Автомобильная көшесі (1-15 тұрғын үйлер), 8 наурыз көшесі (1-9 тұрғын үйлер), Октябрьская көшесі (1-27 тұрғын үйлер), Прудовая көшесі (1-12 тұрғын үйлер), Зрелов көшесі (1-16 тұрғын үйлер), Больничный тұйығы (1-14 тұрғын үйлер), Горький көшесі (28А-46 тұрғын үйлер)
Федоровка ауылы, Центральная көшесі 35, "Теректі ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Теректі аудандық "Дене шынықтыру және сауықтыру кешені" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты
39
№ 388
Федоровка ауылының шығыс жағы: Горький көшесі (1-28 тұрғын үйлер), Мирная көшесі (1-4 тұрғын үйлер), Советская көшесі (1-25 тұрғын үйлер), Рабочая көшесі (1-4 тұрғын үйлер), Тракторная көшесі (1-22 тұрғын үйлер), Межколхозная көшесі (1-18 тұрғын үйлер), Бойнов көшесі (13-30 тұрғын үйлер), Юбилейная көшесі (18-32 тұрғын үйлер), Ленин көшесі (111-158 тұрғын үйлер), Чапаев көшесі (154-229 тұрғын үйлер), Набережная көшесі (77-122 тұрғын үйлер), Зрелов көшесі (17-26 тұрғын үйлер), Шевченко көшесі (1-15 тұрғын үйлер), Айтиев көшесі (1-15 тұрғын үйлер), 41 көшесі (1-7 тұрғын үйлер), 41/1 көшесі (8-10 тұрғын үйлер)
Федоровка ауылы, Чапаева көшесі 188, "Федоровка қазақ жалпы орта білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты
40
№ 389
Жаңа өмір ауылы
Жаңа өмір ауылы, Школьная көшесі 1, "Шаған жалпы орта білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты
41
№ 390
Шағатай ауылы, Жезбуга, Сад ауылшаруашылығы мекендері
Шағатай ауылы, Школьная көшесі 23, ауылдық мәдениет үйінің ғимараты
42
№ 391
Қоғалытөбек ауылы

село Подстепное, улица Советская 18/1, здание государственного учреждения "Подстепновская казахская общая средняя общеобразовательная школа"
36
№ 385
западная сторона села Федоровка: улица Молодежная (жилые дома 1-16), улица Степная (жилые дома 1-34), улица Колхозная (жилые дома 1-21), улица Речная (жилые дома 1-24), улица Юбилейная (жилые дома 1-5,8), улица Ленина (жилые дома 1-110), улица Пушкина (жилые дома 1-23), улица Чапаева (жилые дома 1-153), улица Крупской (жилые дома 1-33), улица Набережная (жилые дома 1-76), улица Пионерии (жилые дома 1-67), улица Трудовая (жилые дома 1-22), улица Бойнова (жилые дома 1-12)
село Федоровка, улица Трудовая 3, здание государственного учреждения "Федоровская общая средняя общеобразовательная школа №1"
37
№ 386
село Покатиловка
село Покатиловка, улица А. Кунанбаева 63, здание сельского дома культуры
38
№ 387
центральная часть села Федоровка: улица Крупской (жилые дома 34-62), улица Абая (жилые дома 1-37), улица Школьная (жилые дома 1-5), улица Пионерии (жилые дома 68-119), улица Юбилейная (жилые дома 6-17), улица Центральная (жилые дома 1-17), улица Целинная (жилые дома 1-38), улица Северная (жилые дома 1-32), улица Автомобильная (жилые дома 1-15), улица 8 марта (жилые дома 1-9), улица Октябрьская (жилые дома 1-27), улица Прудовая (жилые дома 1-12), улица Зрелова (жилые дома 1-16), переулок Больничный (жилые дома 1-14), улица Горького (жилые дома 28А-46)
село Федоровка, улица Центральная 35, здание государственного коммунального казенного предприятия "Физкультурный и оздоровительный комплекс Теректинского района" Отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Теректинского района"
39
№ 388
восточная сторона села Федоровка: улица Горького (жилые дома 1-28), улица Мирная (жилые дома 1-4), улица Советская (жилые дома 1-25), улица Рабочая (жилые дома 1-4), улица Тракторная (жилые дома 1-22), улица Межколхозная (жилые дома 1-18), улица Бойнова (жилые дома 13-30), улица Юбилейная (жилые дома 18-32), улица Ленина (жилые дома 111-158), улица Чапаева (жилые дома 154-229), улица Набережная (жилые дома 77-122), улица Зрелова (жилые дома 17-26), улица Шевченко (жилые дома 1-15), улица Айтиева (жилые дома 1-15), улица 41 (жилые дома 1-7), улица 41/1 (жилые дома 8-10)
село Федоровка, улица Чапаева 188, здание государственного учреждения "Федоровская казахская общая средняя общеобразовательная школа"
40
№ 389
село Новая Жизнь
село Новая Жизнь, улица Школьная 1, здание государственного учреждения "Чаганская общая средняя общеобразовательная школа"
41
№ 390
село Шагатай, сельскохозяйственные пункты Жезбуга, Сад
село Шагатай, улица Школьная 23, здание сельского дома культуры
42
№ 391
село Когалытубек

Қоғалытөбек ауылы, 2 көшесі 155, "Теректі ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қоғалытүбек негізгі жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
43
№ 392
Қарабас ауылы
Қарабас ауылы, ауылдық клуб ғимараты
44
№ 393
Қызылжар ауылы, Байхана ауылшаруашылығы мекені
Қызылжар ауылы, 1У көшесі 157, "Теректі ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қызылжар негізгі жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
45
№ 394
Құтсиық ауылы
Құтсиық ауылы, көше 1К 156, "Теректі ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Чапаев негізгі жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
46
№ 395
Талпын ауылы, Жубаныш ауылшаруашылығы мекені
Талпын ауылы, "Талпын жалпы орта білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты
47
№ 396
Шалқар ауылы
Шалқар ауылы, көше 1У 157, "Теректі ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Шалқар бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
48
№ 397
Сарыөмір ауылы, Сасай, Түмен, Қырпи ауылшаруашылығы мекендері
Сарыөмір ауылы, ауылдық мәдениет үйінің ғимараты
49
№ 398
Дуана ауылы, Комсомол, Мақым-Құра, Майлан, Елекбай, Кішетай, Үлкен-Тая, Жаман, Аққұдық, Құмқұдық, Жыра ауылшаруашылығы мекендері
Дуана ауылы, 1 көше 155, "Теректі ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Шайхы Онашев атындағы негізгі жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

село Когалытубек, улица 2 155, здание коммунального государственного учреждения "Когалытубекская основная общеобразовательная школа" государственного учреждения "Отдел образования Теректинского района"
43
№ 392
село Карабас
село Карабас, здание сельского клуба
44
№ 393
село Кызылжар, сельскохозяйственный пункт Байхана
село Кызылжар, улица 1У 157, здание коммунального государственного учреждения "Кызылжарская основная общеобразовательная школа" государственного учреждения "Отдел образования Теректинского района"
45
№ 394
село Кутсиык
село Кутсиык, улица 1К 156, здание коммунального государственного учреждения "Чапаевская основная общеобразовательная школа" государственного учреждения "Отдел образования Теректинского района"
46
№ 395
село Талпын, сельскохозяйственный пункт Жубаныш
село Талпын, здание государственного учреждения "Талпынская общая средняя общеобразовательная школа"
47
№ 396
село Шалкар
село Шалкар, улица 1У 157, здание коммунального государственного учреждения "Шалкарская начальная школа" государственного учреждения "Отдел образования Теректинского района"
48
№ 397
село Сарыомир, сельскохозяйственные пункты Сасай, Тумен, Кырпи.
село Сарыомир, здание сельского дома культуры
49
№ 398
село Дуана, сельскохозяйственные пункты Комсомол, Макым-Кура, Майлан, Елекбай, Кишетай, Улкен-Тая, Жаман, Аккудук, Кумкудук, Жыра
село Дуана, улица 1 155, здание коммунального государственного учреждения "Основная общеобразовательная школа имени Шайхы Онашева" государственного учреждения "Отдел образования Теректинского района"