Теректі аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 24-2 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 32-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 29 желтоқсанда № 4204 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 11 қаңтардағы № 33-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 11.01.2016 № 33-2 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Теректі аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Теректі аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 желтоқсандағы №24-2 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3757 тіркелген, 2015 жылғы 23 қаңтардағы "Теректі жаңалығы-Теректинская новь" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1- тармақтың 1) тармақшасында:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 4 626 204 мың теңге:";
бесінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"трансферттер түсімі – 3 814 336 мың теңге;";
1- тармақтың 2) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 4 724 685 мың теңге;";
4- тармақтың 1) тармақшасында:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"1) республикалық бюджеттен жалпы сомасы 637 211 мың теңге:";
сегізінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге – 21 769 мың теңге;";
тоғызыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге – 197 415 мың теңге;";
4- тармақтың 2) тармақшасында:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"2) облыстық бюджеттен жалпы сомасы 228 410 мың теңге:";
екінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Ұзынкөл селолық округінің Барбастау өзеніндегі су қоймасының бөгет денелері мен су түбі қақпаларын күрделі жөндеуге – 79 667 мың теңге;";
тоғызыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын ағымдағы жөндеу және күтіп ұстауға – 17 570 мың теңге;";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Теректинского районного маслихата от 22 декабря 2014 года № 24-2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 21 декабря 2015 года № 32-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 29 декабря 2015 года № 4204. Утратило силу решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 11 января 2016 года № 33-2
Сноска. Утратило силу решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 11.01.2016 № 33-2.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Теректинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Теректинского районного маслихата от 22 декабря 2014 года №24-2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №3757, опубликованное 23 января 2015 года в газете "Теректі жаңалығы-Теректинская новь") следующие изменения:
в подпункте 1) пункта 1:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 4 626 204 тысячи тенге:";
абзац пятый изложить в следующей редакции:
"поступления трансфертов – 3 814 336 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"2) затраты – 4 724 685 тысяч тенге;";
в подпункте 1) пункта 4:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"1) из республиканского бюджета в общей сумме 637 211 тысяч тенге:";
абзац восьмой изложить в следующей редакции:
"на проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне – 21 769 тысяч тенге;";
абзац девятый изложить в следующей редакции:
"на оплату труда по новой модели системы оплаты труда и выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов – 197 415 тысяч тенге;";
в подпункте 2) пункта 4:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"2) из областного бюджета в общей сумме 228 410 тысяч тенге:";
абзац второй изложить в следующей редакции:
"на капитальный ремонт тела плотины и донных затворов водохранилища на реке Барбастау Узункольского сельского округа – 79 667 тысяч тенге;";
абзац девятый изложить в следующей редакции:
"на текущий ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения – 17 570 тысяч тенге;";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.