Теректі ауданы Ақсоғым ауылдық округінің Үлкен-Еңбек, Бозай, Табынбай ауылдарының атаусыз көшелеріне атаулар беру туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Ақсоғым ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 23 шілдедегі № 4 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 24 тамызда № 4003 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңдарын басшылыққа алып, Үлкен-Еңбек, Бозай, Табынбай ауылдары халқының пікірін ескере отырып және Батыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Ақсоғым ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Теректі ауданы Ақсоғым ауылдық округінің Үлкен-Еңбек, Бозай, Табынбай ауылдарының атаусыз көшелеріне мынадай атаулар берілсін:
1) Үлкен-Еңбек ауылы бойынша:
"1У" жобалық көшесі – "Тәуелсіздік" көшесі;
"2У" жобалық көшесі – "Қаһарман" көшесі;
"3У" жобалық көшесі – "А. Құнанбаев" көшесі;
2) Бозай ауылы бойынша:
"1У" жобалық көшесі – "Болашақ" көшесі;
"2У" жобалық көшесі – "Атамекен" көшесі;
3) Табынбай ауылы бойынша:
"3У" жобалық көшесі – "Табынбай" көшесі.
2. Ақсоғым ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы (М. Бегилов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақсоғым ауылдық округінің әкімі А. Р. Хами

О присвоении наименований безымянным улицам сел Улкен-Енбек, Бозай, Табынбай Аксогумского сельского округа Теректинского района
Решение акима Аксогумского сельского округа Теректинского района Западно-Казахстанской области от 23 июля 2015 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 24 августа 2015 года № 4003
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения сел Улкен-Енбек, Бозай, Табынбай и на основании заключения Западно-Казахстанской областной ономастической комиссии, аким Аксогумского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянным улицам сел Улкен-Енбек, Бозай, Табынбай Аксогумского сельского округа следующие наименования:
1) по селу Улкен-Енбек:
"1У" проектная улица – улица "Тәуелсіздік";
"2У" проектная улица – улица "Қаһарман";
"3У" проектная улица – улица "А. Құнанбаев";
2) по селу Бозай:
"1У" проектная улица – улица "Болашақ";
"2У" проектная улица – улица "Атамекен";
3) по селу Табынбай:
"3У" проектная улица – улица "Табынбай".
2. Главному специалисту аппарата акима Аксогумского сельского округа (Бегилов М.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Аксогумского сельского округа А. Р. Хами